leuska leuska komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Je mi stydno, že tohle byla moje první kniha od autorky, ale musím souhlasit s pár čtenáři pode mnou, že k této knize se už nikdy nevratim, ne ze by to bylo špatně napsané, ale tohle tema se mi četlo strašně špatněPři čtení jsem cítila úplnou bezmoc Samozřejmě bravurně napsané, smekám !

25.04.2023 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Chápu, že to není nějaký extra literární počin, ale jako celkový pohled do hlavy alkoholika mi to stačilo. Autorku obdivuji, že s tímto šla ven.
Co se týče jejího manželství, osobně mi přišlo, že v tom období, kdy se už léčila byl její manžel až moc toxický, místo toho aby byl Míše oporou tak jí vyhrožuje tím, že ji sebere dceru Vůbec se mi to nečetlo dobre a divím se ji, že s nim vůbec zůstala.

08.04.2023 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Hodně silný příběh víc k tomu asi nemám

24.03.2023 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Tyjo, k téhle knize bych se asi nedostala nebýt čtenářské výzvy. A musím říct, že mě to moc bavilo, i když jsem nikdy nebyla nějaký extra Fanda do české literatury 70. let. Filmové zpracování jsem ještě neviděla, ale v budoucnu si ho asi zkusím pustit.

10.03.2023 4 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

V půlce mě to přestalo bavit a nutila jsem se k tomu ještě měsíc… Přišlo mi, ze se tu točí pořad vše dokola.

29.01.2023 1 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Bohužel jsem tuhle knihu nedocetla a to mám Johna Greena rada. Něco mi tam zkratka nesedlo, nejspis to je tím jakým stylem jednotlivé kapitoly byly psány. Škoda.

18.01.2023

Já romány žeru, takže tohle bylo přesně podle mého gusta!

30.09.2020 5 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Líbilo se mi na tom, že to nebyla žádná tuctová erotika. Mělo to příběh, dotýkalo se to silných životních témat. Mé první seznámení s autorkou a začlo to dobře.

11.08.2020 4 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Prokousávala jsem se tím docela dlouho na mé poměry, ale posledních 50 stran mě chytlo za srdce a jsem ráda, že jsem tento příběh dočetla. Na konci i slza ukápla.

06.08.2020 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

WOW TEN KONEC?!?!?!

31.08.2019 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Poslední díl byl slabší než předešlé dva, ale i tak se mi zakončení líbilo :)

12.07.2019 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Po tomhle díle jsem si absolutně zamilovala Taie!

03.07.2019 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Bavilo mě to skoro stejně jako předchozí díl. Ale konec knihy mi zlomil srdce...Tyler se zachoval jako zbabělec a nechal Eden samotnou...
Tihle dva mě neskutečně baví jako celá série, jsem zvědavá na závěr celé série. :-)

24.06.2019 5 z 5

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

Moje první přečtená kniha od tohoto spisovatele a musím říct, že se mi to sakra líbilo. Takové kontroverzní knihy mám ráda a musím říct, že po Poštovním úřadě se Bukowski řadí k mým TOP spisovatelům.
Je to BŮH!!

18.06.2019 4 z 5

Dějová linka s Wesem je boží a doufám, že Mia s ním nakonec skončí.
Ubírám jednu hvězdičku za ten překlad, místy jsem se fakt tlemila jak deb*lně je to přeložené :D.
Jinak je to fajn, oddechovka na léto.

15.06.2019 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Rozhodně zajímavé téma, o kterém se moc nemluví takže paráda.
Ale přijde mi přehnané až tak řešit špatnost téhle situace... Přece nejsou pokrevní sourozenci tak to snad až tak nevadí, ne?
Přijde mi, že hlavní hrdinka to moc řeší :D. Co, kdyby Tylera potkala náhodně na ulici zamilovala se do něj a až do poslední chvíle by netušila, že je její nevlastní bratr? :D Mnoho povyku pro nic.
Ale příběh jako takový je slušný, líbilo se mi to :)

11.06.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tuhle sérii naprosto miluju už od dob co jí autorka psala na Wattpad, další skvělý díl, který jsem během tří dnů přečetla a to nejsem kdovíjaký rychločtenář :D. Příští týden si jdu pro další díl, není na co čekat.

08.06.2019 5 z 5

Strážci Strážci Jon Steele

Nebudu lhát, ze začátku jsem měla s knihou mírně problém - často jsem ji odkládala, moc mě to nebavilo... Ale prokousala jsem se přes to a potom už jsem knihu stěží odkládala :-D.
Pro mě velmi kvalitní příběh, sympatické postavy ( nejvíc jsem si oblíbila Marca ), nádech tajemna, zajímavé pasáže z Henochovy knihy.
Také se mi líbilo vyobrazení švýcarského města Lausanne a doufám, že se tam někdy podívám :-).
Samotný konec knihy mi zlomil srdce a pár slz jsem uronila, ale takhle se přece dobrá kniha pozná, že? :-)
Na to, že to je autorova prvotina tak smekám!
5*/5*

10.03.2019 5 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Moje první kniha od pana Kinga... Ze začátku mě to tak moc nechytalo, hrozně se to vleklo, ale tak od strany 80-100 mě to začalo bavit a chtěla jsem vědět jak to sakra dopadne :D
Takže za pomalejší rozjezd ubiram jednu hvězdičku, ale pořád jsou to 4*/5*

02.01.2019 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Tak tohle byla snad nejlepší série co jsem kdy četla Těžko se mi s ní loučí a ten konec?! Nádhera!

20.10.2018 5 z 5