leuska leuska komentáře u knih

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Taková průměrná knížečka :)

06.04.2017 3 z 5

Neoficiální průvodce Harry Potterem Neoficiální průvodce Harry Potterem Ellie Down

Nezbytnost každého fanouška Harryho Pottera :) .

20.07.2016 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Mně se ta kniha strašně moc líbila! Jelikož se o takové "věci" zajímám tak to pro mě bylo dost zajímavé! Oblíbila jsem si postavu Lili a to ve všech směrech. Ale překvapilo mě jak potom profesor Bolk zjistil co Lili měla od narození v té dutině břišní potom mi to do sebe zapadalo to záhadné krvácení z nosu a ty křeče břicha. Krásně napsaná kniha a myslím, že tohle ve světové literatuře chybělo.

20.07.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dobře, po čtvrt hodině vytrvalého pláče, kdy jsem dočetla tuhle knihu se odvážím napsat mé hodnocení. Bez podmínečně téhle dost propracované knize a hlavně příběhu dávám pět hvězdiček! Troufnu si i napsat, že to je nejlepší a nekrásnější kniha, kterou jsem kdy četla! Vyvolala ve mně spoustu emocí od zlosti až po největší smutek. Jojo Moyesová napsala nádherný příběh dvou zcela odlišných lidí. Tohle prostě..tahle knížka je pro mě skvost! Už se těším i na film, u kterého si samozřejmě pobrečím taky.. Plánuju si tuhle knihu přečíst ještě jednou tedy ne jednou klidně i několikrát..neomrzí, vážně ne! :) Silně emociální kniha, která Vás dostane až k slzám. Z toho se budu vzpamatovávat ještě dlouho. Úžasné, silné, překrásně napsané!

25.06.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Co na to říct? :) Minulé léto jsem první díl Afteru četla na Wattpadu a musím říct, že v knižní podobě mě to neomrzelo! :) 1D zbožňuju takže pro mě to bylo naprosto úžasné! :) Ikdyž mě rozčílila jedna věc změna jmen!!!! Jak už bylo zmiňováno v předchozím komentáři Hardin bude vždycky Harry Styles ♥

21.04.2016 5 z 5

Madam Doubtfire aneb Táta v sukních Madam Doubtfire aneb Táta v sukních Anne Finne

Vtipná knížka s vtipným příběhem. Film byl tedy o něco odlišnější něž kniha a to mě celkem mrzí, ale nedá se nic dělat :)

10.04.2016 3 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Po dlouhé době co jsem se u knížky rozbrečela.. Moc jsem si oblíbila postavu Gatsbyho a taky proto mě dost i mrzelo co se s ním stalo.. (nechci psát spoilery :D ) Líbilo se mi jak autor z Gatsbyho očí popisoval Daisy takovou tou pravou zamilovaností :) Musím říct, že tohle je hodně povedená kniha! Stojí za přečtení! :) A dovolím si citovat jednu větu z knihy, která se mě dost emociálně dotkla: "Hleděl na ni ten důstojník tak, jak si každá dívka přeje, aby se na ni muž někdy díval."

03.04.2016 5 z 5

Richard Krajčo Richard Krajčo Dana Čermáková

Až na ty překlepy to je velmi povedený životopis. Já osobně jak Richarda tak celou kapelu Kryštof naprosto zbožňuju! :)

27.03.2016 4 z 5

Romeo a Julie / Romeo and Juliet Romeo a Julie / Romeo and Juliet William Shakespeare

Jelikož, tuhle knihu mám v povinné četbě tak jsem jí přečíst musela. Pokud mám být upřímná nebavilo mě to, příběh už jsem stejně znala a věděla jsem co se přihodí.. Neohromilo mě to, ikdyž to je napsáno od tak úspěšného dramatika. Příběh o nešťastné lásce, kde se oba milenci nakonec zabijí. Nojo.. co víc čekat. Tímhle, ale nijak neshazuju Shakespeara, třeba Hamlet se mi líbil mnohem víc :-). Knize dávám 2 hvězdičky.

19.03.2016 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Upřímně, příběh se mi líbil, ikdyž jsem knihu četla až po shlédnutí filmu. Myslím, že nejdřív se vrhnu do příběhu očima Christiana a až poté si přečtu pokračování :-)

09.03.2016 4 z 5

Poslední tanec - Patrick Swayze Poslední tanec - Patrick Swayze Wendy Leigh

Nádherně napsaný životopis tohoto úžasného herce :). Patricka zbožňuju! U některých částí mi i slza ukápla.. Silná knížka.

25.01.2016 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

Úžasný příběh, tahle knížka se stala jednou z mých nejoblíbenějších :-) Těším se až si přečtu třetí díl :-)

26.07.2014 5 z 5