Neoficiální průvodce Harry Potterem

Neoficiální průvodce Harry Potterem https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28256/bmid_neoficialni-pruvodce-harry-potterem-Vhz-28256.jpg 4 78 13

Tato malá knížka je plná základních údajů i drobných zajímavostí, které by měl znát každý fanoušek Harryho Pottera. Obsahuje například spletité teorie vztazích v kouzelnické škole, vysvětluje, jak Rupert Grint získal filmovou roli Rona, upozorňuje na překvapivou podobnost mezi Harrym, Ronem a Hermionou a jejich filmovými představiteli a nabízí vzrušující odhady, jak celé dobrodružství oblíbeného hrdiny skončí. Je to neocenitelná a nezbytná pomůcka ke všem knihám a filmům o Harrym Potterovi!... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Unofficial Guide to Harry Potter , 2005

Venneto
03.05.2023 2 z 5

Knížečka je velice malá, krátká a hodně čtivá. Shrnuje všechny základní věci a poznatky ze světa Harryho Pottera. I když jsem Potterovským fanouškem, znovu si ji přečíst nepotřebuju a nic nového mi úplně nepřinesla.

VeruMalfoy
06.01.2021 5 z 5

Myslím, že knížka by neměla chybět v knihovně žádného velkého fanouška ságy o Harrym Potterovi. Člověk si díky ní snadno a rychle zopakuje všechny důležité informace z knížek.

Eruname
01.01.2021 5 z 5

Mám ráda vše, co se Harryho Pottera týká. V knížce je dost zajímavostí. Moc doporučuji :)

rencovav
19.12.2020 2 z 5

Tak to mě dost zklamalo. Jasně, nečekala jsem, že se dozvím něco nového, zvlášť když tahle knížka vznikla po vydání šestého dílu (a zjevně ještě nebyl přeložený do češtiny), ale i tak. Jo a ta korektura, děs a běs. Harry mimochodem bydlí v přístřešku pod schody a Brumbál nezemřel, protože jsme v jeho hrobce neviděli tělo.. :D

LunaL.
27.03.2020 1 z 5

Na první pohled vypadá knížka lákavě, ale najde se v ní dost nejasností a nesmyslů ( jako třeba, že Bradavice chtěli zaměstnat Toma Raddla a on nabídku odmítl). Zdálo se mi, že to píše někdo, kdo narychlo přečetl knihy a viděl v tom možnost na popularitě příběhu vydělat

Miro.slav
28.10.2017 5 z 5

Sprievodca do vrecka, v ktorom sa nájde zmes faktov o hercoch, samotnom príbehu, o prípadných špekuláciách ako bude dej prebiehať ďalej. Kto prepadol fenoménu Rokfortu, ten by si túto malú chuťovku nemal nechať ujsť.

Suou
20.01.2017 4 z 5

Musím sa priznať, že som ešte nečítal HP ale teraz na to idem :D toľko informácií chýbalo vo filme...
Hodnotenie: 4z5

leuska
20.07.2016 5 z 5

Nezbytnost každého fanouška Harryho Pottera :) .

papajapa
19.06.2016 4 z 5

Strucne, ctive a kratke.

Půca4
17.12.2015 5 z 5

Mnoho věcí mi to vysvětlilo :) Miluji absolutně všechno, co má co do činění s knížkma Harry Potter :)

Lukinator
31.08.2015

Zajímavý miniprůvodce kde jsou zajímavostii ne jen o hlavní postaavě Harrym Potterovy ale i o jeho přátel Ron a Hermiona nebo i nepřátele Tom Rejvol Raddle alias Voldemort a jiných postav fakt paradní knížka škoda že jen do 6. dílu

sarekaslukova
08.04.2014 4 z 5

Jsem ráda, že tuto knížečku vlastním, dozvěděla jsem se v ní zajímavé detaily.

Kamča666
22.03.2014 2 z 5

Tento miniprůvodce shrnuje to nejpodstatnější z celé potterovské ságy, ale pouze do šestého dílu. Najdeme tu popis několika hlavních postav a příšerek nebo základní poznaty o kouzelné říši - např. něco o hůlkách, Bradavicích, famfrpálu, leč pouze ve zkratce a v podstatě se tu nic nového nedovíme. Já osobně ji moc nedoporučuji.

Harry Potter o natáčení filmu

Autorovy knížky