Neoficiální průvodce Harry Potterem

Tato malá knížka je plná základních údajů i drobných zajímavostí, které by měl znát každý fanoušek Harryho Pottera. Obsahuje například spletité teorie vztazích v kouzelnické škole, vysvětluje, jak Rupert Grint získal filmovou roli Rona, upozorňuje na překvapivou podobnost mezi Harrym, Ronem a Hermionou a jejich filmovými představiteli a nabízí vzrušující odhady, jak celé dobrodružství oblíbeného hrdiny skončí. Je to neocenitelná a nezbytná pomůcka ke všem knihám a filmům o Harrym Potterovi!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28256/big_neoficialni-pruvodce-harry-potterem-Vhz-28256.jpg 4.162

Harry Potter (doplňkové publikace)

Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Unofficial Guide to Harry Potter, 2005

Kniha Neoficiální průvodce Harry Potterem

VeruMalfoy
06.01.2021

Myslím, že knížka by neměla chybět v knihovně žádného velkého fanouška ságy o Harrym Potterovi. Člověk si díky ní snadno a rychle zopakuje všechny důležité informace z knížek.

Eruname
01.01.2021

Mám ráda vše, co se Harryho Pottera týká. V knížce je dost zajímavostí. Moc doporučuji :)

rencovav
19.12.2020

Tak to mě dost zklamalo. Jasně, nečekala jsem, že se dozvím něco nového, zvlášť když tahle knížka vznikla po vydání šestého dílu (a zjevně ještě nebyl přeložený do češtiny), ale i tak. Jo a ta korektura, děs a běs. Harry mimochodem bydlí v přístřešku pod schody a Brumbál nezemřel, protože jsme v jeho hrobce neviděli tělo.. :D

LunaL.
27.03.2020

Na první pohled vypadá knížka lákavě, ale najde se v ní dost nejasností a nesmyslů ( jako třeba, že Bradavice chtěli zaměstnat Toma Raddla a on nabídku odmítl). Zdálo se mi, že to píše někdo, kdo narychlo přečetl knihy a viděl v tom možnost na popularitě příběhu vydělat

Miro.slav
28.10.2017

Sprievodca do vrecka, v ktorom sa nájde zmes faktov o hercoch, samotnom príbehu, o prípadných špekuláciách ako bude dej prebiehať ďalej. Kto prepadol fenoménu Rokfortu, ten by si túto malú chuťovku nemal nechať ujsť.

Suou
20.01.2017

Musím sa priznať, že som ešte nečítal HP ale teraz na to idem :D toľko informácií chýbalo vo filme...
Hodnotenie: 4z5

leuska
20.07.2016

Nezbytnost každého fanouška Harryho Pottera :) .

papajapa
19.06.2016