Hvězda

Někdy se blog stane tím jediným místem, kde se můžete bez obav svěřit se vším, co vás trápí. Tak to aspoň dělám já. Podle ostatních jsem prý skvělá, talentovaná, prostě okouzlující, ale já si tak rozhodně nepřipadám, spíš naopak...

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192272/hvezda-192272.jpg 3.5215

Dýchání pod vodou 2.

Pro děti a mládež
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Diva, 2006

Kniha Hvězda

Barun

Pokud hledáte oddechovou knížku, u které vypnete a nemusíte doslova přemýšlet, je tato ideální. Nic velkého od ní čekat nejde. Rozhodně doporučuji si přečíst první díl, ten mě bavil mnohem víc.
Tento díl je z pohledu talentované Caitlin. Anotace jak u prvního dílu, vám toho moc neřekne. Kniha se mi četla mnohem pomaleji, nebyla tak zajímavá (aspoň pro mě), abych nebyla až tak "negativní" plusový bod má kniha za obálku. Objevuje se v ději chvílemi i Nick z prvního dílu, kde je vidět jeho progres v chování.
___________________________________________________________________
Hodnocení knihy: 2,5/5

Knihomolka506
18.09.2020

Zatim ještě jsem cílová skupina teda YA... Super příběh o jeden prestižní škole, holce , která se tam dostane a jejím životě, klukovi a kamarádech
První díl mě teprve čeká takže netuším, co mě všechno čeká:))

Peta1607
17.08.2020

Velký rest z mé knihovny, a bohužel se ukazuje, že už nejsem cílová skupina. Od knížky jsem nečekala nějakou velkou senzaci a proto jsme nakonec nebyla ani zklamaná. Byla to prostě oddechovka na jedno odpoledne u které nemusíte přemýšlet. Myslím, že pro čtenáře do 15 let ideální.

marina4088
07.07.2020

Jelikož jsem četla i první díl této knihy, který byl o dost lepší, nemohu hodnotit příliš kladně. Oddechovka o holce, která mi přišla, že sama moc nechápe co se kolem ní děje, namyšlená, naivní a hlavně se s ní nešlo moc sžít. Ale i přes to děj utíkal celkem rychle a občas tam byli i zajímavé scény a chvilkama Nick, který prošel obrovským vývojem od první knížky.

kate9326
06.07.2020

Průměr..

SolVitae
03.07.2020

Nějak nevím co si o téhle knize myslet. Bavila mě, svým způsobem byla obyčejná a zároveň jiná. Někdy se mi protivilo chování hlavní postavy. Ovšem styl psaní byl super. Myslím, že pro mladší dívky je to dobrá kniha a mohla by je bavit.

Niky91
30.06.2019

Bohužel druhý díl nemá takové kvality jako ten první.

Monni
17.02.2019

První díl byl mnohem lepší než tento. Tenhle díl mě prostě nijak zvlášt nebavil. Hlavní hrdinka mi nesedla. Byla mi tak nějak proti srsti a bylo mi tak nějak jedno co s ní bude, Nevím asi nejsem cílová skupina. Nejhezčí na knížce je asi ta obálka a to je asi tak všechno. První díl rozhodně doporučuji, ale druhý můžete klidně vynechat. Můj názor. Dala bych tak 2,5* max.