LenkaDv LenkaDv komentáře u knih

Opět pobavilo. Jen na mě příliš tenké a je to kniha na jeden večer :-)

15.07.2021 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Kniha na jedno odpoledne, ale opět pobavila :-)

14.07.2021 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Další skvělá kniha, která pobavila. Už se těším na další díl.

14.07.2021 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Výborná kniha a zajímavý příběh.

12.07.2021 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pohodová kniha, která se dobře četla. Byla prnví od této autorky a ráda bych si přečetla nějaké její další díla. Pohodovka, když si chcete jen příjemně odpočinout s knihou.

02.07.2021 5 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Kniha se mi líbila. Podobných je spousta, ale tato je psána trochu jinak - nemám ráda takové ty, kde jedna myšlenka je opakována pořád dokola. To u této nebylo.

21.06.2021 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Třetí díl byl asi nejlepší ze všech. A ještě lepší bylo pro mě zjištění, že jsem si po pár přečtených stranách uvědomila, že jsem tuto knihu kdysi dávno už jednou četla, ale nějak mi v té době nedošlo, že je to trilogie a některé věci jsem nechápala. Takže teď jsem si knihu s radostí přečetla znova.

07.06.2021 5 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Ačkoli Jamese Rollinse mám moc ráda a přečetla jsem řadu jeho knih, tak u této jsem se nějak "nezačetla" a na své poměry jí četla dlouho. Přijde mi trochu překombinovaná a není to úplně to, na co jsem zvyklá. Asi sérii dočtu, když už jsem si jí zakoupila, ale Rollins umí rozhodně lepší knihy. Nevím jestli na to nemá vliv i to, že tato kniha má dalšího spoluautora.

03.05.2021 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knihu jsem četla v dětství a myslela jsem si, že teď je ta správná doba se k ní vrátit a přečíst si ji znovu. Celou dobu jsem čekala, kdy přijde ten AHA moment, ten okamžik, kdy se tato kniha dotkne mé duše. A nepřišlo nic. Pro mě existuje mnoho skvělých knih, které ve mě nechaly hluboký dojem, tato mezi ně však nepatří, bohužel.

19.02.2021 1 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tato kniha je oddechovka, která pobaví.

01.02.2021 5 z 5

Prázdný trůn Prázdný trůn Bernard Cornwell

Další skvělá kniha.

15.01.2021 5 z 5

Smrt králů Smrt králů Bernard Cornwell

Další výborný díl. Už se těším na další. Tato série je opravdu výborná, rozhodně neupadá a pořád baví. Čtu jedním dechem.

09.01.2021 5 z 5

Píseň meče Píseň meče Bernard Cornwell

Opět úžasné. Čte se to jedním dechem. Těším se na další díly.

16.11.2020 5 z 5

Bledý jezdec Bledý jezdec Bernard Cornwell

Skvělá kniha. Tato série mě moc baví a určitě stojí za přečtení.

11.11.2020 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Tento díl se mi líbil více než předchozí, ale ty politické části mě opravdu nebavily :-( Zbytečně dlouho popisovaná velká bitva. MYslím, že je příběh už zbytečně natahovaný.

20.10.2020 2 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Ani tento díl nezklamal, už se těším na další.

27.08.2020 5 z 5

U mě zklamání, asi jsem od této knihy čekala více. Čekala jsem nějaký AHA moment, který mě zasáhne. Ale nestalo se :-( Je tam sice zajimavé myšlenky, ale vlastně nic nového pod sluncem a vypravěčský styl této knihy mi moc nesedl.

23.08.2020 2 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Krásný příběh a dobře napsaný. Tato kniha se mi líbila.

27.07.2020 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Fajn kniha, která zaujme. Zajímavý příběh. Knihu však vnímám jako průměrnou - neurazí, ale ani nenadchne - taková ta jedna z mnoha.

19.07.2020 4 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Pohodová kniha, v které se podle mě najde spousta žen :-)

14.07.2020 5 z 5