Pekelná krev

Vše se rozhodne v branách pekla. Trilogie o Sangvinistech končí, ale opět spojuje vědu, mytologii a náboženství do atraktivního a čtivého celku. Erin Grangerová pokračuje v hledání Luciferových pout aby se zbývajícími členy Trojice mohli vyrobit magický Kalich, který ho navrátí do věčné temnoty. Avšak proti ní stojí démon Legie a armáda obzvláště smrtících nemrtvých. Opět se rozhoří boj odehrávající se na různých místech světa – ve Vatikánu, Benátkách, Egyptě, Praze, Pyrenejích a Nepálu, a do hry vstupují kromě Alžběty Báthoryové a Tommyho i nové síly....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248868/big_sangviniste-pekelna-krev-8Ko-248868.jpg 4.4215

Sangvinisté 3.

Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , BB art

Blood Infernal, 2015

Kniha Pekelná krev

LenkaDv

Třetí díl byl asi nejlepší ze všech. A ještě lepší bylo pro mě zjištění, že jsem si po pár přečtených stranách uvědomila, že jsem tuto knihu kdysi dávno už jednou četla, ale nějak mi v té době nedošlo, že je to trilogie a některé věci jsem nechápala. Takže teď jsem si knihu s radostí přečetla znova.

vladka16

U této série se mi to stalo zas, dočetla jsem a musím si dát pauzu. To proto, že to byla taková jízda, že to musím nechat doznít a dozrát. Pár dní si to budu ještě užívat, na konec to všechno do sebe pěkně zapadlo, neuvědomuji si místo, které by mě nebavilo. Byl to pocit jako na tobogánu, řítíte se velkou rychlostí, doleva, pak vás to hodí doprava, nahoru dolu. Mezi tím je chvilka na nadechnutí. Už dlouho jsem nebyla tak napnutá, jako u téhle série, moc se mi to líbilo.

Pavlnka

Podruhé je kniha také velmi zajímavá, ale bohužel jsem si spoustu věcí pamatovala, takže žádné překvapení

Stanas513

Zapůjčeno z knihovny, ale protože tam většinou nejsou díly předcházející, doufala jsem, že se tato kniha dá přečíst i bez těch dvou. Nedá. Sice jsem ji dočetla (kvůli Výzvě - krev v názvu), ale musím si sehnat dva předcházející díly, abych celé trilogii správně porozuměla. Jinak se čte dobře.

Luigi1

Celá trilogie se moc dobře četla

evineckY
30.08.2020

Ach ta Eva... :-)
Fantazie autorů mě bavila a audiokniha se příjemně poslouchala.

Veronika33
20.07.2020

Posledný diel trilógie bol o niečo slabší ako ostatné diely, ale stále pútavý s akčným dejom. Už to bolo zbytočne predlžújuce, bavila ma časť, ktorá sa odohrávala v Prahe. V podstate som celkom spokojná s koncom príbehu, neviem či si sériu ešte niekedy prečítam, skôr asi nie.

narvah
10.07.2020

Posledný diel o sangvinistoch bol asi najnapínavejší a prekvapujúci. Škoda, že je to len trilógia. Môžem len odporúčať. POZOR! Má to este viac dielov, len to zatial do naších končín nedorazilo ;)