Pekelná krev

Vše se rozhodne v branách pekla. Trilogie o Sangvinistech končí, ale opět spojuje vědu, mytologii a náboženství do atraktivního a čtivého celku. Erin Grangerová pokračuje v hledání Luciferových pout aby se zbývajícími členy Trojice mohli vyrobit magický Kalich, který ho navrátí do věčné temnoty. Avšak proti ní stojí démon Legie a armáda obzvláště smrtících nemrtvých. Opět se rozhoří boj odehrávající se na různých místech světa – ve Vatikánu, Benátkách, Egyptě, Praze, Pyrenejích a Nepálu, a do hry vstupují kromě Alžběty Báthoryové a Tommyho i nové síly....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248868/sangviniste-pekelna-krev-8Ko-248868.jpg 4.5157

Sangvinisté (3.)

Blood Infernal (2015)

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno:, BB art

Kniha Pekelná krev

JaneTrafy
13.09.2018

Kniha je úžasná jako předchozí dvě. Akce, napětí, vzrůšo celým coulem. Nemohu si stěžovat. Sice mi chvíli trvalo, že jsem se začetla, ale za to mohlo chování jednoho z hlavních hrdinů, ale později se to zlepšilo, když jsem začínala všemu rozumět. A další postavu jsem si oblíbila. Nedá se hodnotit než plným počtem :)

Fondis
13.09.2018

Závěrečná fáze trilogie se sangvinisty a strigoi. Člověk už ani neví kdo je kdo. Bojuje se na každé stránce. Každá stránka je velice zajímavá a těšíte se na další. Opět velice dobře vymyšleno. I když, toho rychlouzdravovani a nesmrtelnosti už bylo trochu moc. Těch náhod a velikého štěstí, s kterým se skupina potýká je taky až moc. Ale v pohodě. Jak vždycky píšu. Je to taková pohádka pro dospělý, no a autora je potřeba brát s rezervou.
Za mě opět skvěle. No a finále...to je obrmonstrozni a napínavý až běda.
Z černé na bílou? Jako, proč ne.
Super.

ilčidlo
02.08.2018

Jsem spokojená i s třetí knihou této trilogie, hezky se četla

Atak
02.05.2018

Úžasná série zakončená k mé plné spokojenosti ;)

Miruš
27.01.2018

Skvělý závěr trilogie

Hajana
03.01.2018

Kniha se mi velmi líbila, nešlo se odtrhnout až do poslední strany.

seracén
04.08.2017

Tato série mne neuchvátila, jako ostatní autorovy knihy,Sigma force je daleko poutavější a napínavější.Taková oddechovka.

HáTa94
07.06.2017

Teď jsem to dočetla a musím honem psát, dokud je ve mně ten úžasný pocit. Sice mi to chvíli trvalo, ale ne kvůli knize samotné, ale spíše kvůli jiným povinnostem. Pro mě to bylo super čtení, i když občas někde pomalejší. Moc se mi líbilo, že autor zabrousil do našich vod a zaměřil se na Prahu za dob Rudolfa II. Jako zastánkyni spíše šťastného průběhu příběhu, mě mrzela ztráta mnoha kladných hrdinů (upíři pro mě nejsou záporáci), ale co se dá dělat. Hlavně si myslím, že nápad upírů sloužících církvi, byl bezva tahem. Rozpolcenost Rhuna-kněze v oblasti víry i citů ukazuje, že ne vše je černé a bílé, a že i v dobrém je něco zlého a ve zlém něco dobrého.

Kdo to ještě nečetl, tak zde, prosím, skončete se čtením. Nechtěla bych vám vzít chuť do čtení tím, že bych vám prozradila konec.

Konec knihy byl přesně podle mého gusta. Rhunovo nalezení pravdy, že i ti, kterým celý život věříme, se na nás mohou dopustit neodpustitelných lží, které dopadnou nejen na nás, a které nám vezmou mnoho drahocenného času. Konec zla, kterému nebylo dopřáno poznání dobrého a správného, a tím mu byla odepřena i možnost volby. Zázračné uzdravení chlapce, který onemocněl dříve, než stačil poznat svět, a který svou povahou dokázal probudit hluboko ukryté dobro v domněle ztracené duši či šťastný konec upířího a lidského páru. Přesně takové knihy mám ráda, protože si myslím, že na světě je mnoho špatného (ale i dobrého), a že ne na každého čeká happy ending, proto jsem ráda, že mohu utéct k takto šťastným koncům.

Autoři knihy

James Paul Czajkowski