Krvavé evangelium

Zemětřesení v izraelské Masadě zabije stovky lidí a odhalí hrobku v srdci hory. Trio vyšetřovatelů – seržant Jordan Stone, vojenský forenzní expert, otec Rhun Korza, kněz z Vatikánu a doktorka Erin Grangerová, brilantní, ale rozčarovaná archeoložka – jsou vysláni, aby prozkoumali děsivý objev, podzemní chrám ukrývající ukřižované tělo mumifikované dívky. Ale po brutálním útoku na naleziště musí uprchnout a vypukne závod o to, aby vrátili, co bylo kdysi ukryto v sarkofágu hrobky: knihu napsanou prý vlastnoručně Ježíšem Kristem, která má obsahovat tajemství jeho božství. Avšak nepřítel, který jim je v patách, není jako ostatní, jde o moc prastarého zla, které ovládá vůdce s neúměrnými ambicemi a nevypočitatelnou lstivostí. V rozpadající se hrobce i v okázalých chrámech musí Erin se svými společníky bojovat s minulostí vedoucí tisíce let zpět do doby, kdy v temných koutech světa lovily nečisté stvůry, až k okamžiku, kdy Kristus přinesl svou zázračnou oběť, smlouvu o spasení pro ty, kdo by jinak byli na věky zavrženi. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177647/big_sangviniste-krvave-evangelium-tj2-177647.jpg 4.1380

Sangvinisté 1.

Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , BB art

The Blood Gospel, 2013

Kniha Krvavé evangelium

BaPe895

Začàtek dobrý,ale pak to sklouzlo k béčkovými příběhům.

LenkaDv

Ačkoli Jamese Rollinse mám moc ráda a přečetla jsem řadu jeho knih, tak u této jsem se nějak "nezačetla" a na své poměry jí četla dlouho. Přijde mi trochu překombinovaná a není to úplně to, na co jsem zvyklá. Asi sérii dočtu, když už jsem si jí zakoupila, ale Rollins umí rozhodně lepší knihy. Nevím jestli na to nemá vliv i to, že tato kniha má dalšího spoluautora.

weisbach
20. únoraodpad!

Tak takto opravdu ne...

Ira13

Perfektní začátek i příběh. Ale jak začaly boje se strigoi, vlkoběsem a ostatní havětí, přestávalo mě to bavit. Že tam budou tyhle potvory, ani nebylo v popisu knihy, jinak bych do ní asi nešla. Má otevřený konec, protože jsou další 2 pokračování. Číst je už asi nebudu.

vladka16

Vlastně jsem to chtěla jen zkusit, ale četla jsem a četla, až na konec. Jako na tobogánu, nahoru, dolu, do leva, do prava a najednou jsem v cíli. Nutně potřebuju další díl.

Pavlina50
26. lednaodpad!

Asi jsem četla jinou knihu než většina čtenářů tady. Nijak mě netěší psát tento komentář a autorovi se omlouvám, ale tohle byla opravdu slátanina... Anebo druhá varianta - nejsem správná cílová skupina, což mě ale dost udivuje, protože knihy s takovými tématy docela vyhledávám a většinou mě baví. Nevím...nechápu.

Luigi1

Moc zajímavé a čtivé téma

narvah
10.07.2020

Úžasná kniha, no napriek tomu najslabšia z trilógie. Ďalšie diely sú lepšie a lepšie. Prekvapili ma sangvinisti, či strigoi, o ktorým som vôbec netušil, že v tento trilógií vystupujú. Pre mňa super prekvapenie. Odporúčam všetkým, čo majú radi pátranie po histórií, pokladoch a záhadách zabudnutých príbehoch, ktoré nie sú ani v biblií.