Krvavé evangelium

Krvavé evangelium https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177647/bmid_sangviniste-krvave-evangelium-tj2-177647.jpg 4 447 103

Sangvinisté série

Zemětřesení v izraelské Masadě zabije stovky lidí a odhalí hrobku v srdci hory. Trio vyšetřovatelů – seržant Jordan Stone, vojenský forenzní expert, otec Rhun Korza, kněz z Vatikánu a doktorka Erin Grangerová, brilantní, ale rozčarovaná archeoložka – jsou vysláni, aby prozkoumali děsivý objev, podzemní chrám ukrývající ukřižované tělo mumifikované dívky. Ale po brutálním útoku na naleziště musí uprchnout a vypukne závod o to, aby vrátili, co bylo kdysi ukryto v sarkofágu hrobky: knihu napsanou prý vlastnoručně Ježíšem Kristem, která má obsahovat tajemství jeho božství. Avšak nepřítel, který jim je v patách, není jako ostatní, jde o moc prastarého zla, které ovládá vůdce s neúměrnými ambicemi a nevypočitatelnou lstivostí. V rozpadající se hrobce i v okázalých chrámech musí Erin se svými společníky bojovat s minulostí vedoucí tisíce let zpět do doby, kdy v temných koutech světa lovily nečisté stvůry, až k okamžiku, kdy Kristus přinesl svou zázračnou oběť, smlouvu o spasení pro ty, kdo by jinak byli na věky zavrženi. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , BB art

The Blood Gospel , 2013

Jaru
14.10.2014 4 z 5

Zajímavá napínavka, navíc s pokračováním... ale přeci jen ... lepší je, když Rollins píše sólo.

čef
24.09.2014 2 z 5

Knihu jsem nedočetl, tuto polohu psaní o upírech nepoberu. Začátek byl vcelku slušný, literárně to snad také není špatné, ale příběh je už za mojí hranicí snesitelnosti. Určitě si však tato kniha svoje čtenáře najde.

Lothorien
15.09.2014 5 z 5

Na Rollinse snad ani není už co psát :) milovnící pochopí :)

avad
07.08.2014 3 z 5

Napínavé na začátku a pak až ke konci.

Sklenička
14.07.2014 4 z 5

Mikika: Druhý díl této nové série má vyjít 17. září. :-)

mikika
14.07.2014 4 z 5

panebože, taková slátanina, rozum na mě pořád křičel, co to čteš?? ale nemohla jsem se odtrhnout a přestat číst. neskutečně návyková blbost, obávám se, že si asi budu muset přečíst další díl, abych věděla, jak ta stupidita bude pokračovat. ach jo.. :-)

Roob
08.07.2014 3 z 5

Šlo poznat,že do toho vstoupila žena (pardon).Nebyl to Rollins.

pinkpop
29.05.2014 2 z 5

Nějak jsem se do téhle knížky nemohla začíst, to upíří téma a tak mi nějak od něj nesedlo.... Jamese Rollinse mám ráda jinak :-)

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Moje první knížka od Rollinse a jsem nadšená, úžasná kniha

HonzaT
15.04.2014 4 z 5

Ano, Rollins se zachoval stejně jako Rolins v předešlých knihách. Napětí, akce a dobrodružná mystika to je jeho parketa.
Zajímalo by mne na kolik a v čem se angažovala Rebecca Cantrell. Nejlepší postava: Jordan

JoH
23.03.2014 5 z 5

zase nezklamal, napínavé od začátku do konce, těžko se od knihy odchází, temný, (nepřírozený) síly moc nemusím, ale tady jsem jim docela rozuměl

drbohlav
06.03.2014 5 z 5

styl byl jasný Rollins. Fantazie už byla načichlá někým jiným. Ze začátku jsem měla trochu problém s upírským tématem, protože mi k Rollinsovi prostě nešlo. Nicméně po všech těch knížkách o zubatých potvorách, co se všude vyrojily, to bylo pojaté trochu jinak a já knihu zase zhltla během jedné noci. Na co Rollins sáhne, to se prostě ve zlato promění:)

mrnka.t
19.02.2014 4 z 5

Kniha se mi dobře četla, je velmi čtivá, vtáhne do děje. Akorát je tam trochu moc nadpřirozených bytostí, až jsem si u některých říkal co tam vůbec dělají.

Peťulka3
17.02.2014 5 z 5

Rollins opět nezklamal :)

Ceeca
17.02.2014

čtivé, dějové... hltám jedním dechem ! Strašně mě to nadchlo :)

Aneri
12.02.2014

Moc hezky se to čte a jestli bude pokračování, určitě si je přečtu.

kiwi88
08.02.2014 3 z 5

Pěkná pohádka, ale myslím, že Rollinsovi víc svědčí, když píše sám. Nebylo to špatné, ale tolik mě to nenadchlo...

ina77
06.02.2014 5 z 5

Prostě opět paráda a navíc to vypadá,že bude pokračování na to se už moc zase těším!

Hereret
03.02.2014 4 z 5

Opět úžasná knížka, která se čte jedním dechem a od které se nelze odtrhnout věnující se jedinému tématu, které bych zrovna od tohoto autora vážně nečekala - upírům. I když nedosahuje 100% kvalit jako předchozí vydané knihy, tak se moc těším na další pokračování této nové série.

bbara155
17.01.2014 4 z 5

Proč musejí být všude upíři!! Aůůů! Škoda, že jsem na upírská témata tak alergická. Knížka byla jinak akční, napínavá, bavila mě.