Nevinná krev

Skvělá archeoložka doktorka Erin Grangerová, vojenský forenzní expert seržant Jordan Stone a kněz z Vatikánu otec Rhun Korza musí chránit chlapce Tommyho – vtěleného anděla. Této trojici z proroctví – Vědmě, Vojákovi a rytíři Kristovu – pomáhají členové řádu sangvinistů, nemrtvých napůl svatých a napůl zatracených mnichů. Boj s nepřáteli, kteří se snaží Tommyho unést, se přesto zdá nad jejich síly. Do čela protivníků – tajné společnosti Belial, jíž pomáhají zabijáčtí netvoři bez duše – se totiž postavil Jidáš Iškariotský. Ten byl odsouzen k nesmrtelnosti, aby pykal za svou zradu Ježíše Krista. Jidáš teď chce své selhání odčinit, a proto připravuje vše pro druhý příchod Krista na zem. Jenže to znamená, že se rozpoutá poslední bitva mezi silami dobra a zla a nastane Armagedon. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204017/big_saga-sangviniste-nevinna-krev-hy1-204017.jpg 4.3252

Sangvinisté 2.

Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , BB art

Innocent Blood, 2013

Kniha Nevinná krev

Luigi1

Je zde velice pěkně napsaný boj dobra se zlem

narvah
10.07.2020

Druhý diel ešte lepší, ako prvý. Originálne zvraty a nápady. Stále prekvapivý dej až do konca.
Odporúčam

kokosek
28.06.2019

Když už jsem v tom období magie a upírů, tak dočtu tuhle ságu. A je to zajímavý pohled na historii křesťanství. Vlastně celkem dobrá pohádka. Rozhodně stojí za zamyšlení co by kdyby.

Leena
05.06.2019

Tato trilogie se mi moc líbila, poutavé, čtivé, napínavé.

Veronika33
07.05.2019

Kniha bolo snáď rovnako pútavá ako jej prvý diel, fakt sa ani chvíľu nenudíte,ale... celú dobu som mala pocit,že všetky zvraty sú len predohrou pred nejakými super bojom a ono nič, všetky prekážky, zvraty, situácie sa mi zdali v rovnakej úrovni. Nemyslím, že by ma príbeh sklamal, skôr som asi čakala niečo iné. Napriek tomu som si knihu užila a teším sa na ukončenie tejto série.

Pavlnka
27.02.2019

Pěkné zakončení série.

keddie1
04.02.2019

Další skvělá kniha, James Rollins nezklamal.

ilčidlo
02.08.2018

napínavá pohádka pro dospělé, hezky jsem si početla