LenkaDv LenkaDv komentáře u knih

Králova třetí žena Králova třetí žena Jindřiška Kracíková

Existují knihy, které si přečtete a po měsíci už nevíte o čem byly... Tatot kniha rozhodně není tento případ. Velmi dojemný příběh nutící k zamyšlení.

14.07.2020

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá kniha, přečteno jedním dechem.

06.07.2020 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Přiznám se, že po shlédnutí seriálové verze na Netflixu jsem měla větší očekávání. Prnví díl se mi líbil o něco více. Tato kniha je skvělá, ale vadí mi tam, že jsou tam velké posuny v ději, hlavně poslední kapitola - jak k tomu došlo? Je tam velká část děje přeskočená (nechci prozrazovat děj, tak jen náznak). Uvidím v dalších dílech, třeba se tam k tomu autor vrací.

06.07.2020 4 z 5

Oddechovka, která neurazí.

26.06.2020 4 z 5

To To Stephen King

Nebylo to špatné, ale ani dobré. Děj byl příliš zdlouhavý a vypravěčský styl mě úplně nezaujal. Asi tento autor nebude pro mě to pravé ořechové.

30.04.2020 2 z 5

Jako cool v plotě Jako cool v plotě Karel Plíhal

Pobavilo :-)

23.02.2020 5 z 5

Úterní erotický klub Úterní erotický klub Lisa Beth Kovetz

Tato kniha mě nezaujala. Žádná zajímavá dějová linie, psaná dost zmatečně. Za mě ztráta času, ale hrdinně jsem dočetla :-D

22.02.2020

Povídky Povídky Miloslav Šimek

Tohle je prostě klasika, nenáročná, pobaví. Co více dodat.

08.02.2020 5 z 5

Špeky Špeky Rob Grant

Docela pohodová kniha, ale bude to jedna z těch, na které brzy zapomenu. Docela zábavná.

19.01.2020 3 z 5

Hodně silná kniha, nečetla se lehce.

15.01.2020 4 z 5