Úterní erotický klub přehled

Úterní erotický klub https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41628/mid_uterni-eroticky-klub-hSj-41628.jpg 3 25 25

Knížka vypráví o setkání čtyř žen, které spojuje jen jedno – pracují ve stejné firmě. Do úterního erotického klubu přivedl každou z nich zištný zájem: padesátiletá Margot, úspěšná právnička, si zde chce najít přítelkyně, které by jí pomohly vyplnit její volný čas – dosud jej věnuje práci a nákupům. Brooke, pracující příslušnice vyšší vrstvy a amatérská malířka, zde doufá nalézt inspiraci – a to nejen pro své obrazy. Lux pochází z nejnižších poměrů a doufá, že se tu dozví o jiném životě – a učí se dosud neznámá slova, např. paštika, smyslný, stavba díla, chlípně. Aimée, příležitostná fotografka, bývalá bohémka a ve čtyřiceti nastávající matka prvního dítěte, vlastně setkání iniciovala v panice z blížícího se mateřství, protože se děsila, aby neskončila v \"plínkové jeskyni\". Události kolem Úterního erotického klubu vedou k tomu, že všechny ženy najdou smysl dalšího života, a navíc malá Alexandra Grace získá tři skvělé tetičky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

The Tuesday Erotica Club , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úterní erotický klub. Přihlašte se a napište ho.

lenka7348
22.12.2020 4 z 5

Bylo to takové, jak to jen říct...milé. Hlavně tedy druhá část knihy, která mě bavila mnohem více. Žádná velká literární událost to není, ale jako fajn oddechový příběh o partě kamarádek si své příznivce jistě najde.

Dani5a
28.10.2020 4 z 5

Oddechové čtení o čtyřech kamarádkách z různých společenských vrstev, které se setkávají při čtení svých lechtivých povídek.

LenkaDv
22.02.2020

Tato kniha mě nezaujala. Žádná zajímavá dějová linie, psaná dost zmatečně. Za mě ztráta času, ale hrdinně jsem dočetla :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Úterní erotický klub v seznamech

kamarádky kluby

Autorovy knížky