Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii přehled

Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/1540/bmid_proc-bychom-se-netopili-aneb-vodack-NIQ-1540.png 4 559 559

Vodáci série

První díl dnes již kultovní série o partě vodáků.Jedna z mála knih, od kterých se čtenář neodtrhne a nad kterými se od srdce zasměje, neboť i ten, kdo nikdy nejel Lužnici a další toky naší vlasti, o tom něco slyšel a rozhodně byl také mladý jako členové party v těchto příbězích.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii. Přihlašte se a napište ho.

j.vitek
14.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Pro vodáky hezké čtení plné nostalgie. SPOILER: Pro ty, kterým se líbil stejnojmenný seriál, je to úplně o něčem jiném. Tvůrci se jen snažili zachytit ducha určitých postav a některé vybrané děje z této a asi i dalších knih autora, které jsem zatím neměl možnost číst.
Třeba Křižák je v seriálu totální výplod filmařů.

MartaPear
14.01.2024 2 z 5

Tuto i druhou knihu - průvodce jsem četla před mnoha lety a tehdy jsem byla nadšená, chtěla jsem si připomenout ony zážitky, ale dnes už mi to už jaksi vyčpělo, člověk se nemá vracet k minulosti...

Janizoun
13.04.2023 5 z 5

Super kniha, super čtení. Ač neplavec :-) , pobavila jsem se, zasmála..., prostě tento typ knih miluju :-) Krásně knihu vystihl komentář od n.ezn.amy, který mě na toto čtení netušíc nalákal. Opět díky a jdu na další díl ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii v seznamech

v Právě čtených3x