Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách

Druhý díl vodácko-horácké trilogie nám znovu umožní prožít nevšední příběhy čtenářům již známé party kamarádů - Bonga, Kenyho, Sumce, Lucie a dalších, tentokrát na horách.

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6894/proc-bychom-se-nepotili-aneb-jak-se-chodi-po-horach-6894.jpg 4.4247

Vodáci 2.

Literatura česká, Příběhy
Vydáno, Olympia

Kniha Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách

stanislav0373

Úsměvná knížka (v mém případě audiokniha) s několika snad i veselými příhodami...

DuncanIdaho
25.12.2020

Úsměvná, místy vtipná kniha. Opravdu jsem se některým situacím v knize docela zasmál. Škoda jen, že tam bylo promícháno několik příběhů, byly to vlastně tři knihy v jedné. Rozhodně by dílu prospělo, kdyby se autor věnoval jen pobytu partě kolem Křižáka.

tektit
07.12.2020

Tak tohle je dokonalá knížka na zlepšení nálady. A že se čte už po pátý, vůbec nevadí.

nikikostadinova
17.11.2020

Poslechnuto jako audiokniha.
Láska k přírodě, zážitky, ale hlavně humor. Jako milovnice turistiky jsem tuto knihu uvítala. A navíc krásný přednes.

Vydra57
18.10.2020

Kniha plná humoru a lásky k horám a přírodě. Pro dnešní dny balzám na duši a efektivní psychoterapie . I kdo nikdy neprožil pobyt v přírodě s vtipnými přáteli, tak si tuhle knížku užije a snad taky zkusí vypravit se ven do přírody oproštěn od zbytných výdobytků civilizace.

Talys
16.10.2020

Kdybych nepotřebovala doplnit Čtenářskou výzvu, asi by to nebyla moje první volba. Teď sáhnu i po ostatních Šmídových knihách. Zjistila jsem, že jsem čistokrevný druh horačky a jen doufám, že - vzhledem k aktuální situaci - se do slovenských a jiných hor budu moci vrátit co nejdříve.

karel0684
26.07.2020

Knihu, která této předchází je mi známá daleko více, než tato. Ale když jsem se doslech,že má pokračování, tak jsem si řekl, že to zkusím. Je to humorné, ale občas ta poetika, je trochu mimo hranice oddechové četby. Přesto výborná někam do hor, na čtení do stínu stromu...

Acnaj
05.07.2020

Skvělá humorná četba, přečteno v rámci výzvy, ale určitě si přečtu celou sérii, něco tak zábavného jsem dlouho nečetla... Ideální letní četba...