Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První díl dnes již kultovní série o partě vodáků.Jedna z mála knih, od kterých se čtenář neodtrhne a nad kterými se od srdce zasměje, neboť i ten, kdo nikdy nejel Lužnici a další toky naší vlasti, o tom něco slyšel a rozhodně byl také mladý jako členové party v těchto příbězích.

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/1540/proc-bychom-se-netopili-aneb-vodacky-pruvodce-pro-ofelii-1540.jpg 4.3454
Série

Vodáci 1.

Žánr
Humor, Literatura česká
Vydáno, Olympia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii

Přidat komentář
Berti
22. října

Tuhle vodáckou bibli čtu vždycky mnohem dýl, než by se vzhledem k její délce slušelo. Proč? Nechci, aby skončila. Každou stránku do sebe vsakuju stejně, jako mé pruhované triko vsakuje pot na starém dobrém českém (v)oleji. Je úplně jedno, jestli tuto knížku čtete před vodou, po vodě (a za vodou) nebo nedej bože na vodě, důsledek je vždy stejný - začnete toužit po dalším a dalším vodáckém dobrodružství.

edith79
20. října

Milá, vtipná, oddechová knížka. Četla jsem v rámci výzvy, ale rozhodně to stálo za to. Dříve než knížku jsem znala podle ní natočený seriál, a i ten se povedl. Hned bych vyrazila na vodu.


Tess23
17. října

Má oblíbená od Zdeňka Šmída. Jak kniha, tak seriál, pro který byla tato kniha námětem, jsou skvělé.

willy9203
22. září

Kdo stihl vyrazit na vodu ještě v době, kdy to nebyla módní záležitost a mohli jste postavit stan kdekoli, kam jste právě dojeli, na toho tato knížka dýchne nostalgií. Přesně o tom voda bývala. A Zdeňkovi Šmídovi se podařilo vytvořit skvěle odlehčené dílo plné milého humoru.
Pro vodáky, kteří se chystají poprvé do lodi, povinná četba - jednoznačně.

Barbara182
09. září

Vtipná kniha, kterou ocení zejména ti, co někdy jeli vodu :-) Kamarádi hlavního hrdiny jsou strašně sympatická parta, se kterou bych se z fleku vypravila kamkoli :-)

harena
18. srpna

Díky čtenářské výzvě se mi dostala do rukou skvělá humorná četba a těším se, že si přečtu celou sérii. Bavila jsem se i smála nahlas až do konce. Na letní horké léto ideální četba.

vercas945
10. srpna

Dlouho jsem přemýšlela, kterou knihu s "aneb" v názvu do výzvy zvolit a nakonec jsem neodolala a po pár letech se vrátila k vodákům. A myslím, že ne naposled. Pěkné čtení s milým humorem a trochou krásně smutné nostalgie. Moc ráda mám i ostatní knihy ze série a i tv seriál se povedl.

Booky84
07. srpna

Vtipné čtení, které vyvolává vzpomínky na vlastní zážitky z vody.

1

Doporučujeme

Zvláštní problém Františka S.
Zvláštní problém Františka S.
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
Babičky
Babičky
Saturnin
Saturnin