Jako cool v plotě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autorova „druhá prvotina“. Výběr básniček a říkanek, které jsou neodmyslitelnou součástí koncertů Karla Plíhala.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26323/jako-cool-v-plote-WVj-26323.jpg 4.6207
Žánr
Humor, Literatura česká, Poezie
Vydáno, Inspiracek
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Jako cool v plotě

Přidat komentář
Erummeldë
13. srpna

Poezie není můj šálek čaje a knihu jsem se tedy rozhodla začít číst jen pro splnění čtenářské výzvy. Přečtená za chvilinku. Naprosto změnila můj názor na čtení "knížek s básničkami". Hodně mě pobavila, dvojsmyslné texty byly také úžasné a určitě si ji ještě někdy prolistuji. Ocenila bych mít takovou knihu ve své knihovně.

AlenaŠ1
25. července

Takhle jsem se dlouho nezasmála. Jako básnický poleno a úplný kulturní neznaboh, který usne i u recitování Máje při měsíčku, jsem přečetla jedním dechem a hodinu a půl se řáchala dvojsmyslům a slovním hříčkám pana Plíhala. Taková nápaditost a při tom tak velmi jemný a nenásilný humor. Nezklamal a doporučuji všem i těm, co u poezie skončili u kytice na základce!


BariEli
21. června

Poezie není pro mě, bohužel. I když jako odlehčení k jiné (velmi těžké) knize se mi opravdu hodila. Proto jsem přidala třetí hvězdičku.

Mili115
02. května

Básně mého oblíbeného písničkáře ....
Nevím, co dodat... Snad se budete bavit jako já

Arsi
04. dubna

Knihu jsem si vybrala n základě Čtenářské výzvy. Poezii normálně nečtu, ale docela jsem se pobavila.

Zuzvil
12. března

Bez mučení přiznávám, že poezie, jakákoliv poezie, není vůůůbec mým šálkem kávy, jak se říká. Tuto knížku jsem si vzala do rukou na základě doporučení k účelu splnění čtenářské výzvy...no a čtenářem se nestanu. Je pravda, že knížka má příjemný formát, trefné ilustrace, básničky jsou krátké a mnohdy velmi výstižné a úsměvné (za mě pouze úsměvné), ale celkově už zítra nebudu vědět co jsem četla a ani na jeden verš si nevzpomenu. Pan Plíhal podle mě umí, o tom žádná, ale pro mě osobně to prostě není, takže za mě doporučit nemůžu.

Lac
07. března

velmi povedené

Pauvka
05. března

K teto knize bych se asi nedostala kdyby nebylo CV. Neni to muj calek kavy, takze jednou a dost.

1

Doporučujeme

Král Lávra
Král Lávra