Kristulda Kristulda komentáře u knih

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Krásné čtení, po dlouhé době jsem sáhla po fantasy, a to díky tomu, že syn, který nečte si to půjčil, a ležel tu první díl. Mě bylo líto si to nepřečíst a už mám doma půjčené další díly. Je to takové prostě příjemné čtení.

10.09.2020 5 z 5

Růže a slzy Růže a slzy Markéta Harasimová

Třetí kniha od této autorky co jsem četla. Smutný příběh. Nicméně knížku jsem přečetla jedním dechem a mám v plánu přečíst všechny autorčiny knihy.

04.09.2020 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knihu si půjčil v knihovně syn nečtenár, a samozřejmě jen přečetl 2 strany a nic. Tak mi to bylo líto vracet nepřečtené a začala jsem číst. Není to úplně můj šálek kávy, ale četlo se to pěkně, bylo to zajímavé, neotřelé. Jen mi vadily jak už tady bylo zmiňováno, ty negativní vztahy v knize. No každopádně mám z knihovny půjčené další 2 díly jelikož musím přece přečíst celou sérii, když už jsem začala. ????

04.09.2020 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

No přišlo mi to, že nejsem cílová skupina, ale dočetla jsem.

27.08.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Taková oddechova jednohubka.

27.08.2020 3 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Druhá kniha od této autorky, a jak jinak než nádherný, čtivý příběh ikdyž opravdu smutný.

27.08.2020 5 z 5

Miriam Miriam Markéta Harasimová

Knihu jsem si půjčila v knihovně. Knihy pod 400 stran většinou nečtu, ale musím říct, že nelituji. Silný příběh, četlo se to dobře. Je to už druhá kniha od této autorky a moc pěkné čtení.

15.08.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Sérii s Erikou zbožňuji, zase povedený díl. Líbí se mi, že v každé knize je neotřelá zápletka, a čte se to moc dobře.

13.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Četlo se to dobře ale spíše oddychova kniha.

13.08.2020 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Ač člověk tuší jak to je, prostě vás to chytne a musíte číst dokud to nepřečtete. Moc se mi líbila

03.08.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Jedním slovem nuda. Nezáživné, nudné, hrůza. Pribeh skoro autentický s 10 černoušky od A. Christie. Opravdu hrozné zklamání, její první dvě knihy se mi ,ale líbily moc.

03.08.2020 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Četla se jedním dechem, doporučuji.

22.07.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Knížky od tohoto spisovatele jsem si zamilovala, krásně se to čte, baví mě každé pismenko, zajímavé příběhy, prostě super.

22.07.2020 5 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Ačkoli mám trcohu obavy z českých spisovatelů, nevím proč, tak jsem si v knihovně půjčila tuhle knižku, a musím říct, že klobouk dolů. Moc se mi líbila, byla napínavá, určitě si přečtu další její knihu, mohu jen doporučit.

15.07.2020 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Tuhle serii mám moc ráda, ale souhlasím že tento díl byl trochu slabší, začatek mě moc nebavil, musela jsem se nutit čístl, chyběl mi Halt. ale pak už jsem se chytla a začetla.Je to takové milé čtení.

15.07.2020 4 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Kniha byla moc krásná, moc mě bavila ta linka z 2.světové války, ta současná tam mi nepřišly hlavní hrdinové moc sympatičtí. Ale to nevadí, protože ta druhá linka mě úplně pohltila a vtáhla do děje.

02.07.2020 5 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Shoduji se s názorem, že první půlka nic moc, druhá se mi líbila.

02.07.2020 3 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Naprosto nádherná kniha, nemám slov, vyrazila mi dech. To čtu převážně thrillery. Ale tato kniha mě dostala, strašně mě mrzí, že neměla více stran a nemůžu dál žít tímto příběhem. Prostě wau

22.06.2020 5 z 5

Mé nepálské trable Mé nepálské trable Michaela Gautam

Druhý díl prečteny stejně rychle jako první, moc se mi líbil, teď tu sedím a říkám si sakra a jak to bylo dál, doufám že budou i další díly.

17.06.2020 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Velmi zajímavá četba, autorku obdivuji, právě čtu druhý díl.

17.06.2020 5 z 5