Důvěřuj mi

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství.
Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/big_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4.3760

Počkám na tebe / Počkám na teba

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Trust in Me, 2013

Kniha Důvěřuj mi

lenka7679
30.10.2022

Osobně jsem knihu četla po větším odstupu od předchozího dílu a nelituji, právě naopak. Byla jsem ráda, že ne hned se mi vše vybavilo a chvilku to bylo, jako bych příběh četla znovu poprvé. Příběh z Camova pohledu byl vtipnější, ulítlejší a vyplnil mezery z prvního dílu. Většinou tyhle dva pohledy na stejnou věc nemusím, ale občas se stane, že mě překvapí a neskutečně baví. Přesně tohle je ten případ. Doporučuji.
J. L. Armentrout je skvělá vypravěčka a nebojí se pustit do různých žánrů. Nutno podotknout, že všechny jí jdou. Nepřestává mě udivovat a stává se jednou z mých velmi oblíbených spisovatelů.

petulkapeta
03.07.2022

„Překvapení," prohlásil a mrkl na mě. „Musíš tu holku překvapit. Udělej něco, co nečeká.Vždycky udělej něco dobrého, co nečeká.“
Překvapit ji? Existovala spousta věcí, který bych mohl udělat a který by Koláčka překvapily, ale pochyboval jsem, že myslí něco takovýho. Ale když jsem tátovi popřál dobrou noc a zamířil ke schodišti, věděl jsem, co udělám.
A chtěl jsem to provést dokonale.

Dala jsem to hned po prvnim dile,teda krom bonusu,ktery si přečtu az po druhem :D Zajímal me totiz jeho pohled začerstva po prvním Nejlepší by podle mě bylo spojit ty dvě knihy dohromady

Kristy.Seb
01.04.2022

Nemůžeš selhat, když to nezkusíš.

Nemůže být tak zle, když slunce svítí na obloze.

K poslednímu dílů, jsem se dostala s velkým spoždéním. Ale Cam byl opět milý, sladký a sexy! A vlastně celá tahle série!

MAU256
30.03.2022

Zřejmě jsem našla další spisovatelku, která mne chytla za srdíčko. Knížka byla krásná, romantika, trošku toho sexu a hlavně ten správný šťastný konec. Cameron byl neuvěřitelně dokonalý, trpělivý, no prostě, kdo by takového Cama nechtěl? A Avery, trošku mne štvala, ale asi na to měla nárok, ale i tak jsem si oba moc oblíbila. Už se těším na další knihu od této autorky. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Vendulik
27.10.2021

Tuto knihu si autorka mohla odpustit. Byla celkově o ničem. Nudná a nezáchranilo to ani bonusy na konci knihy. škoda, první díl je moc lepší.

princesse
01.07.2021

Tak jsem asi vážně naštvaná, že mám celou sérii za sebou!!! Všechny příběhy z této série měly něco do sebe a všechny, naprosto všechny se skvěle četly. Ani tento nebyl výjimkou. Mrzí mě, že už je konec. Užila jsem si to od prvního do posledního písmenka. Určitě doporučuji.

rakakan
07.03.2021

Stejný příběh (Počkám na tebe), tentokrát z pohledu Camerona. Věděla jsem, o čem kniha bude, ale četla se úplně jinak. Stejně dobře jako první příběh, ale jinak. Dobrá volba. Sahám po příběhu Terezy a už se těším...

lihate
02.12.2020

Důvěřuj mi jsem četla jako poslední knihu z celé série. Bylo vlastně hrozně fajn, vrátit se k tomuhle příběhu, protože jsem si ho zamilovala už při čtení knihy z pohledu Avery. Z Camova pohledu se zdál jiný, zábavný a přesto stejný. Hrozně mě baví, jaký vztah mezi sebou mají Cam s Jasem. Přátelé napořád. Autorka mě celou sérií přišpendlila, hrozně se mi to líbilo a přečetla jsem ji během čtrnácti dnů celou. Trochu mě mrzí, že když knihu přečtu, a je to silnej zážitek, tak mám chuť si ji přečíst znovu a prožívat znovu to napětí a nevědomí, co je na dalších stránkách. Což už nejde. Tedy alespoň ne hned, tak třeba za pár let.