Důvěřuj mi

Kniha od autorky Počkám na tebe (série Wait for you).
Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství.
Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/big_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4.3695

Počkám na tebe / Počkám na teba

Vydáno: , Baronet

Trust in Me, 2013

Kniha Důvěřuj mi

Vendulik

Tuto knihu si autorka mohla odpustit. Byla celkově o ničem. Nudná a nezáchranilo to ani bonusy na konci knihy. škoda, první díl je moc lepší.

princesse

Tak jsem asi vážně naštvaná, že mám celou sérii za sebou!!! Všechny příběhy z této série měly něco do sebe a všechny, naprosto všechny se skvěle četly. Ani tento nebyl výjimkou. Mrzí mě, že už je konec. Užila jsem si to od prvního do posledního písmenka. Určitě doporučuji.

rakakan

Stejný příběh (Počkám na tebe), tentokrát z pohledu Camerona. Věděla jsem, o čem kniha bude, ale četla se úplně jinak. Stejně dobře jako první příběh, ale jinak. Dobrá volba. Sahám po příběhu Terezy a už se těším...

lihate
02.12.2020

Důvěřuj mi jsem četla jako poslední knihu z celé série. Bylo vlastně hrozně fajn, vrátit se k tomuhle příběhu, protože jsem si ho zamilovala už při čtení knihy z pohledu Avery. Z Camova pohledu se zdál jiný, zábavný a přesto stejný. Hrozně mě baví, jaký vztah mezi sebou mají Cam s Jasem. Přátelé napořád. Autorka mě celou sérií přišpendlila, hrozně se mi to líbilo a přečetla jsem ji během čtrnácti dnů celou. Trochu mě mrzí, že když knihu přečtu, a je to silnej zážitek, tak mám chuť si ji přečíst znovu a prožívat znovu to napětí a nevědomí, co je na dalších stránkách. Což už nejde. Tedy alespoň ne hned, tak třeba za pár let.

Saraken
11.10.2020

Aj ked su knizky v cz tak ma to neodradilo ! Vsetky casti mam z tejto serie ;) autorka pise velmi putavo dej aj postavy su fantasticke

NewKiddo
31.08.2020

Z Camova pohledu se mi to líbilo snad ještě více než z pohledu Avery. Ráda jsem se k jejich příběhu vrátila a bonusovou scénu jsem si obzvlášť užila. :-)

Kristulda
27.08.2020

No přišlo mi to, že nejsem cílová skupina, ale dočetla jsem.

NikolaSkop
19.07.2020

Za mě ano, tato kniha byla vtipná a hlavně jsem to alespoň viděla u z pohledu Cama. :) Takže jděte do toho :)