Důvěřuj mi

Důvěřuj mi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/bmid_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4 805 102

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství. Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Trust in Me , 2013

cukrovka
24.05.2016 5 z 5

Příběh psaný z pohledu Cama se mi líbil. Možná mohla autorka jeho pohled začlenit již do knihy Počkám na tebe.

Téra
06.05.2016 4 z 5

Z pohledu Avery se mi příběh asi líbil o malinko víc. Tady jsme se nedozvěděli snad nic nového, co by v první knize nebylo, když teda nepočítám bonusy na konci, ale kdo četl Buď se mnou, tak to očekával.

machrus
17.02.2016 4 z 5

Četla jsem komentáře tak že můj bude podobný jako u většiny. Dala jsem si na čas a četla knihu Důvěřuj mi snad s dvou roční pomlkou od Počkám na tebe. A myslím, že to bylo dobře. Jak tu asi většina lidí psala a nebo si alespoň myslela děj knihy Důvěřuj mi doplňuje a téměř se dá napsat i kopíruje děj knihy Počkám na tebe. Proto nejlepší co můžete udělat je přečíst celou sérii a pak teprve tento díl. ;-D A co si budeme povídat díl s Avery a Camem je the best ze série. Tak že neurazí když si děj přečtete ještě jednou. Kolikrát při druhém čtení knihy zjišťuji, že při prvním čtení mi unikly určité detaily a druhé čtení si víc vychutnávám.

LibraryGirl
05.02.2016 5 z 5

Kniha krásně doplňuje příběh Avery a Cama. Jeho myšlenkové pochody jsem si užívala víc než Avery. A tady jsem si taky víc uvědomila, že opravdu pekl sušenky a vůbec sladké pěčivo. Ale pořád nemůžu překousnout, že má rád vařená vajíčka, to je prostě fakt vtipný :-) Myslím si, že je lepší tuhle knihu číst po delším čase od Počkám na tebe, jinak si tento příběh moc neužijete. Je to opravdu to samé jen z pohledu Cama... Takže já jsem moc spokojená a těším se na další dílko autorky:-)

barbora2863
17.01.2016 3 z 5

Asi tak 3,5* aj keď Cam bol hmmm...

Dobre... no dobre, aj tak však nerozumiem tej móde prerozprávať ten istý príbeh z pohľadu toho druhého. Načo? V tomto prípade som mala pocit, že keby som si túto "medzi časť" neprečítala, o nič by som vlastne neprišla. Alebo keby som čítala len túto a nie prvú časť, boli by to to isté.
Samozrejme, že chlapský pohľad bol iné kafe, miestami som sa fakt bavila, lenže keď ono to bolo fakt to isté, s tými istými vetami, udalosťami a miestami...
Autorka našťastie do príbehu pridala aj zopár nových scén, najmä s Camovými priateľmi, čo príbeh oživili. A nehodnotím to nízko len pre jedno. Lepšie povedané pre jedného - Jasea. Ten chalan ma zaujímal miestami viac, než cukrík Cam. Už sa neviem dočkať oficiálnej druhej časti, ktorá je jeho príbehom.
Juch, hor sa ďalej!

Bookworm_213
09.11.2015 3 z 5

Musím souhlasit, že první díl byl pro mě lepší. Občas ocením alternativní pohled druhé osoby. Ale tady to nebylo zas tak nutné. Jejich příběh byl již odvyprávěn v knize Počkám na tebe. Kdyby se nejednalo o knihu Cama, dala bych nižší hodnocení, ale Cam je prostě Cam a ten si nezaslouží méně než tři hvězdičky.

Karolína18
28.09.2015 4 z 5

Knihu jsem četla, až po delší době, která uplynula od přelouskání prvního dílu, takže jsem neměla v živé paměti všechny podrobnosti, ale pouze kostru příběhu. Takto by se podle mě měly číst všechny knihy, které vyjdou z různých pohledů, protože jinak je to vážně poněkud nudné. Jinak si myslím, že celá story byla z pohledu Cama zajímavější. Avery jsem si moc neoblíbila už ani v Počkám na tebe. Jestli se někdy rozhodnu číst znovu příběh této dvojice, zřejmě opět sáhnu po pohledu Camerona. Také jsem si znovu připomněla, jak strašně by mě zajímalo, jestli se něco dělo mezi Olliem a Britt, protože je o nich zmíňka i v Buď se mnou.

evelýny
26.09.2015 2 z 5

První polovina knihy mě bavila více než první díl. Bohužel bonusů, které by přinesly něco nového do již známého děje bylo žalostně málo. Takže zákonitě se pro mě kniha stala zdlouhavou, nudnou. Pro mě se tato kniha stala úplně zbytečnou.

Laf
21.09.2015 4 z 5

Po delší době od přečtení knihy Počkám na tebe, si tuto knihu užije každý, i když prakticky nic nového tam není. Sice to má být z pohledu Cama, ale je to úplně stejné jako z pohledu Avery. Čekala jsem, že se dozvíme víc o tom, co se dělo s Camem, ale bohužel nebylo to tam. Jedinou výjimkou tady je několik posledních stránek, které jsou nové.

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Krásný příběh z pohledu Cama úžasné :)

luciefeix
18.09.2015 1 z 5

Vubec se mi ten pohled z Camovi strany nelíbil . Nic nového to neprineslo . Jak kdyby nikdy nebyl sám a byl jen s Avery :(

ElenaM
25.08.2015 5 z 5

Nikdy není od věci podívat se na věc i z druhé strany. Příběh Cama a celkově jeho vyprávění se mi líbilo možná ještě trochu víc než vyprávění Avery. V knize se našlo spousta silných okamžiků, pochybností, ale i lásky. Bavilo mě to a zcela mě to pohltilo, ještě víc jak první (Avery) díl. Mělo to spád. Myslím, že mi také pomohlo, že jsem četla i Buď se mnou a tak jsem měla možnost vnímat i Jasův příběh.
Autorka podle mě vše vystihla skvěle a napsala to opět velmi čtivě. :-)

inuska6280
10.08.2015 5 z 5

Příběh z pohledu Cama se mi líbil víc. Už jak psala pode mnou slečna, nikdy se mi moc nechce číst ten stejný příběh, akorát z pohledu například chlapa, ale za tuhle knížku jsem ráda :) Určitě doporučuji :)

muchomurka
09.08.2015 4 z 5

Konečně jsem dokopala k tomu, abych přečetla příběh Avery a Cama z jeho pohledu. Nevím, ale většinou se mi nechce číst příběh, který už jsem jednou četla. Navíc když vím, čím si musí postavy projít a často je to zbytečné a nesouhlasím s tím. Cam byl naprosto skvělý, stejně jako v první knížce, kdežto Avery mě tu mnohem víc štvala. Přišlo mi Cama líto, když se chovala, jak se chovala a nic mu nevysvětlila. Jsem si říkala, že Cam má fakt svatou trpělivost a i přes všechnu lásku, bych na Avery vyjela a poslala ji k šípku. Přesto všechno se mi příběh líbil, ty odluky nebyly tak hrozné (buď to bylo tím, že už jsem věděla, co je čeká, a nebo tím, že Cam to bral líp než Avery.) A humor byl opět super :-) A líbily se mi i dvě přidané kapitoly. Sladká tečka na závěr. Ale na druhou stranu, také jsem doufala, že zde bude více interakce s Jaceem, prostě víc věcí, co nemohly být v knížce z Averyina pohledu. Škoda.
Moc se těším na další knížky této autorky!

jitka7
04.08.2015 5 z 5

Tak co tady dodat. Je to prostě tak přeslazený, až je to vážně nádherný. Hlavní postavy si člověk zamiluje hned. Byla to jedna radost číst to. Navíc se u jejích knih i bavím, což je pro mě velké plus. Super, určitě se k této knížce budu vracet :)

Terka18
01.07.2015 5 z 5

Knížka nemá chybu, četla jsem první pohled Avery, ale Camerona si nejde neoblíbit. Je to v knížce úžasný kluk a kdo by odolal jeho sušenkám a dalším dobrotám a jemu samotnému. Nemyslela jsem si, že tu bude tak krásné jako Počkám na tebe, ale bylo. Pokud je to možné, tak jsem se do těchto dvou knížek naprosto zbláznila :)

barbuskaa
17.06.2015 5 z 5

Mě se knížka moc líbila, mám autorku ráda.. :)

M.S.
06.06.2015 1 z 5

Pro mě naprosto nudná, utahaná kniha. Ráda si po večerech čtu oddechové romány, ale do tohohle jsem se musela vyloženě nutit - děj vůbec neplynul, až se zadrhával. Často jsem narážela i na překladatelské chyby, to už je ale jiná věc.

marcela6183
06.06.2015 3 z 5

Jako Camerona mám fakt ráda. Je trošku švihlý, zábavný a i když jsem totéž už jednou četla (haha), bavila jsem se. Nevím, jak to J Lynn dělá, ale fakt na to má. Ona ty chlapy prostě dá!
Bylo tam všechno - děj, myšlenky i pointa. A vlastně to nebylo jen úplně sladký. zasloužené tři a půl

ciniminisek
28.05.2015 4 z 5

Knihy od této autorky jsou velmi zábavné, romantické i plné žhavého uhlí, které dokáže rozpálit i ty nejsilnější ledovce. :-)

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980