Kristulda Kristulda komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

No bylo to trošku zklamání, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická, celkově slabší.

15.02.2020 3 z 5

Šťastne až naveky Šťastne až naveky Kiera Cass

Zajímavý nápad doplnit serii o tuto knihu.

07.02.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

Hezké zakončení, akorát mě trošku přišlo, že konec mohl být více rozvinutý.

07.02.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha se četla velmi dobře vlastně cca 3h stejně jako u Selekce. Je čtivá, zajímavá, ikdyž je to spíše pro mladší generaci,líbí se mi. Trochu mě štvalo to, že jednou chtěla Aspena pak zas Maxona, sem zvedava jak to celé dopadne, samo už čtu další díl.

04.02.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Celou serii mam půjčenou, kniha mě pohtila, je to pěkné čtení, přečteno za 3 h.

30.01.2020 5 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Je to má třetí kniha od tohoto spisovatele, do pulky s tím trošku bojuju, a musím se nutit číst,občas přeskočím odstavec, ale pak se to pěkně rozjede, zapletka dobrá.Na konci si vždy řeknu, že to byla docela dobrá detektivka.

30.01.2020 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Ačkoli to není můj žánr vrhla sem se na ní,trochu se strachem. Ale bylo to čtivé,zajímavé téma,i když malinko morbidní. Chybělo mi tam vice psaní o Akinlim. Nakonec když to shrnu,vcelku příjemné čtení.:-)

23.01.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Už sem od autora četla Někdo cizí v domě,proto sem sáhla pro další knihu od téhle spisovatelky. Bylo to strhující,čtivé.nemohla sem se od knihy odtrhnout. Ty zvraty,excelentní. Kniha mě hrozně moc bavila.

18.01.2020 5 z 5

Případ Ewy Morenové Případ Ewy Morenové Håkan Nesser

Moje druhá kniha od tohoto autora, První byl Karambol, tato knížka byla o dost lepší. Hezká zapletka do konce sem netušila jak to bude, ale do ctení sem se chvilkama musela nutit, a chybí mi větší zameření na vysetřovatele a jejich životy, sice tu se řešil vztah Morenové ale jinak nic, v tom je to takové ploché. Ale to nic nemění na tom, že to byla docela hezká detektivka nebo spíš příběh.

15.01.2020 4 z 5

Princezna v nesnázích Princezna v nesnázích Connie Glynn

Jelikož mám pujčenou i tuto druhou, přečetla sem jí též. Byla lepší než jednička, pěkně se četla, zajímavý obsah. Ale stále tvrdím,že je to naivní a jednoduchá četba pro mladé holčiny, kolem 12 let. Koukám, že se tu nikdo nezmínil o tom, že hrdinka je snad bisexualní, což mě zkazilo dojem z knihy myslím, že to tam vůbec nemělo být, jednu chvili se políbí s princeznou a pak to jiskří mezi ní a klukem.nevím nejsem puritán ani to neodsuzuji, ale v knize mi to dost vadilo.

11.01.2020 4 z 5

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Není to můj šálek kavy, ale pujčila mi to kamarádka, tak sem to přečetla ze začatku sem si říkala že je to taková hodně jednoduchá kniha občas sem přeskočila nejaké řadky a vyhledávala konverzace, asi v půlce sem si říkala že to teda dočtu a další číst nebudu, po přečtení, musím říct že se děj o dost zlepšil bylo tam vše co ma být, kamaradství, napětí, láska, zrada,zápletka, druhý díl si přčtu těž se zvědavosti ale za mě je tato kniha spíše pro mladší čtenáře, myslím, že moje 12 letá dcera bude o dost nadšenější. Kniha není špatná, ale na mě moc lehké čtení. I přes to, že to není uplně můj šálek kávy dám 5 hvězdiček jelikož za mě se ji neda nic moc vytknout prostě hezký román pro teenegery.

08.01.2020 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi líbila,zajímavý příběh,linie s Rose byla nejzajímavější. Knihy od J.A.Olsena sbíram uz se tesim až si přečtu další Oběť 2117.

04.01.2020 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Prave doctena. Nadherna.ctiva kniha. Jak uz tu nekdo zminil i pres svou tloustku byl dej svizny napinavy. Hodne dobre promysleny dej.proste nadhera

10.01.2016