Kristulda Kristulda komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

Noco k tomu říct, knihy od \Nesba jsem četla všechny je můj oblibený, ALE , že obět bude někdo takový jsem nečekala a když jsem to rozdychala tak sem proplouvala v brilantním thrilleru, kdy spisovatel pokažé změnil naznak k vrahovi, tudiž jsem neveděla nic, a že vrah bude nekdo takový to mě teda važně naštvalo, prostě to nepochopím, ve fazi kdy jsem došla k tomu odhalení kdo je vrah sem zavřela knihu a neměla chut číst dal, mě to tak zklamalo a naštvalo, druhý den jsem dočetla abych mohla číst jinou. Prostě to nepochopím proč Nesbo nesmyslně vybral takového vraha, a ještě s takovým motivem. proto odebíram hvězdičku.Stále na tu knihu myslím a štve mě to.

12.06.2020 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Druhá kniha od tohoto spisovatele, knihy se moc dobře čtou, pěkně to odsýpá, určitě si s radostí přečtu další. Oblibila jsem si Eričiny kolegy,samotná Erika mi povahou docela vadí, přijde mi opravdu jak rozmazléné sebestředné děcko chvilema.

05.06.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Vcelku pěkná kniha, jdu na další díl, jen mi vadilo chovaní hlavní hrdinky přišlo mi, že se chová jak rozmazlené dítě, které si dělá co chce, bez rozmyslu.Její kolegové mi přišli přijemnější.Třeba druhý díl bude lepší.

02.06.2020 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Krásná kniha, po dlouhé době sem u knihy tušila konec. Silný krásný příběh.

31.05.2020 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Přijemná detektivka,hezké čtení

25.05.2020 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Kniha se moc dobře četla, krásný přiběh s hlavní hrdinkou sem soucitila, tež sem neměla hezké dětství a spoustu věci mám v sobě někde hluboko schované. Slzička ukapla. Krásná kniha.

21.05.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Moc pěkná knížka, taková romantická oddychovka. Hezký příběh, hezky se četla.

13.05.2020 5 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Miluji tuto sérii a tento díl se mi opět moc líbil.

07.05.2020 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Měla jsem strach z toho jaká kniha bude, jelikož kniha od autorky s názvem Je to i můj život, se mi absolutně nelíbila ani styl jakým byla psaná. Ale tahle kniha je jako by ji psal úplně někdo jiný, bavilo mě každé písmenko prostě wau. Nejlepší kniha co jsem četla za hodně dlouhou dobu. Vyrazila mi dech, moc moc nádherná kniha.

07.05.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Druhá čtena kniha od Hartla, první byly Okamžiky štěstí ty se mi moc nelibili, tohle bylo trochu jiné, občas sou v ni i dobré hlášky, že sem se pobavila. Je to takové odpočinkové čtení o životě vztazích.

23.04.2020 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Tuto knihusem ulovila v knihovně, aniž bych věděla o čem je, slyšela sem chválu na tuto spisovatelku tak sem si ji půjčila. Zjistila sem, že to bude emočně těžší kniha, a to ja nečtu a to z důvodu, že chci u knihy relaxovat, být v napětí, a né se trápit za hrdiny. Bodově sem dala 3 hvězdičky dle mě je neohodnotitelná. Vadily mi skoky minulost přitomnost, vadila mi dějová linka advokáta a Julie, vadilo mi, že otec Anny byl hasič a pak najednou záchranář. Přemýšlela jsem jako matka třech dětí co bych dělala já na místě rodičů, Sáru sem nenaviděla, dát dceři facku za to, že nechce darovat ledvinu to je hustý. Ona viděla jen Kate, syn ji byl ukradeny, a Annu použivala pro Kate jako darce pro všechno.

16.04.2020 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Četla jsem všechny knihy se Strikem a Robin, mě se líbily všechny, nevadí mi že sou zdlouhavé, hlavně tato obsáhlá, moc se těším na další díl.

16.04.2020 5 z 5

RESTART - Jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky... RESTART - Jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky... Jaroslava Šrámková

Představovala sem si pod touto knihou uplně něco jiného. Kdysi sem si ji chtěla koupit, ale pak z toho sešlo, teď se mi do ruk dostala náhodou. Ćlověk, ktěrý něco prožil, se v té knize najde, měla sme nehezký život a dost sem se v některých usecích poznávala. Sranda je, že knihu mi pujčila kamoška, která by ten restart měla udělat.

08.04.2020 3 z 5

Nedostižná láska Nedostižná láska Hannah Mary Rothschild

Po hodně dlouhé době kniha, která mě vůbec nebavila, některé stránky sem musela přeskočit, abych ji dočetla. Moc postav, hodně rozvláčný děj.

02.04.2020 2 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Knihu jsem poslouchala jako audio, chtěla sem zkusit nějakou audioknihu. No místo to bylo zdlouhavé, nakonec to bylo docela zajímavé, nevím jestli to bylo tím že je ted taková doba přišlo mi to hrozně depresivní, seveské krimi čtu ráda, ale tohle mi přišlo hodně depresivní, za to strhávám jednu hvězdu.

26.03.2020 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

První kniha od této autorky,dostala sem ji jako překvapení ve skupince Knižní ježíšek. To nářečí mě dost štvalo,ale jinak pěkný příběh, čtivé,trošku sexu, za mě překvapení a krásné čtení.

22.03.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

To byla jízda :-)

20.03.2020 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Knihu jsem si zakoupila, jelikož sem chtěla nějakou oddychovou detektivku ala Midsamer, ted nevím jak se to píše. Ještě se mi nestalo, že bych prostě se nemohla začíst ty hovory nazačatku mi přišly hrozně zmatečné. Ale dočetla sem, a zavěrem musím říct, že to přijemná detektivka byla, určitě zkusím další díl a uvidím.

20.03.2020 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha mi byla zapůjčena, začla sem Veroinikou, a Jachym se mi už ani nechtěl číst, ale donutila sem se konec byla takový jako v americkém filmu. Četlo se to dobře, zkusím ještě Nejlepší víkend at si udělam o panu spisovateli lepší obrázek :-)

16.03.2020 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Většinou čtu thrillery, ale tohle bylo krásné čtení, uplně mě to vtáhlo, nádherná kniha, sice konec byl nejaký rychlý, napadla me myšlenka pokračovaní ale to je možná hloupost. Mrzí mě že měla jen tolik 544 stran a tak brzy to skončilo..

16.03.2020 5 z 5