Kristulda Kristulda komentáře u knih

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Kniha se četla dobře, jako psychothriler bych ji nenazval, první půlka mi přišla spíš humorná, takže jsem se bavila nad zemí naschvály a teď pozor

Spoiler

Čekala jsem mnohem mnohem vic, nějak jsem nepobral důvod proč s ní on byl, přišlo mi mají v celku hezky vztah až na pár neshod a pak ten konec? To sem nějak nechápala. Vymyšlené to bylo dobře ale nějak jsem opravdu nepochopila, k čemu mu ta manželka měla být, když přitom se k ní choval vcelku hezky.

11.11.2020 4 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Příjemné čtení, co víc dodat. ☺

11.11.2020 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

moc povedené

29.10.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Musím říct, že jsem se obávala co očekávat, když to nemá až tak vysoké hodnocení, ale zbytečně. Kniha se dobře četla, příběh zajímavý, líbila se mi.

27.10.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Knihu jsem si pořídila, jelikož jsem na ní četla chválu, ale pro mě byla zklamáním. Měla jsem problém ji dočíst. Příběh o ničem, a ty výrazy, ona naivní blbka, on velký Drsňak, kriminální příběh v pozadí slabý, další díly číst určitě nebudu. A to jsem se na ni tak těšila, škoda no.

27.10.2020 2 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Dnes dočteno, moc pěkná série, trošku jsem čekala nějaký na konci velký souboj, a též se přidávám k těm co jim vadilo chování Feše, chvilku se choval mile pak zas se zasekl. Ale celkově celou sérii hodnotím jako povedenou. A konec mě překvapil.

21.10.2020 5 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Skvělá kniha, stejně jako celá série

21.10.2020 5 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Tak tahle serié, je opravdu pěkná a milá. Čtu už další díl.Jen mi ttrochu vadí, že se víc nerozvíjí vztah Feše a Vasilisi, ale je to pochopitelné, jí je teprve 13.

14.10.2020 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Nedavám plný počet, jelikož to si zaslouží fakt jen srdcovky, ale i tak byla to přijemná detektivka, mam doma dalších 5 dílů,ale mam pocit, že je to taková detektivka pro babičky. Přijemná, kouzelná, pohádková, bez přilišneho nasilí. Hrozně se mi líbí jak tam při sobě drží, a popis okolí.

14.10.2020 4 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Třetí kniha od této autorky, no co k tomu říct, nejvíce se mi líto bílá Hluboká modř moře. Tato kniha byla taková prvně zdlouhavá jednáním hlavní postavy, a ke konci náhlý happy end. Co se mi hrozně líbilo, bylo popsané okolí, hned jsem si hledala na netu foto a vztahy těch starousedlíků. Nebyla to, ale špatná kniha, taková nenáročná oddychovka.

04.10.2020 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Ačkoli první dvě autorčiny knihy byly pro mě wau, jako napětí až do konce , tak tato mě hrozně zklamala. Začalo to dobře, ale zbytek nic moc, a ten příběh? Až moc nereálný dle mě.

27.09.2020 3 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Každým dílem je to zajímavější a zajímavější, už mám z knihovny půjčené další 3.

25.09.2020 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Druhá kníha autorky, mam radši víc napětí, ale číst se to dalo , vcelku se to četlo dobře. Ale pro mě ty dvě knihy od ní spíš slabší detektivky., ideální pro ty co nemají radi moc drama, krev, mrtvoly atd.

21.09.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Třetí kniha autora, a asi nejlepší, Okamžiky štestí byly slabší,a Nejlpší víkend o krapet lepší, ale u tehlé sem s opravdu bavila a těším se na film.

21.09.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super čtení, moc povedené.

21.09.2020 5 z 5

Karambol Karambol Håkan Nesser

Toto je třetí kniha od autora a nejslabší z nich.

12.09.2020 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Taková nenaročná erotická oddechovka.

12.09.2020 4 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Kniha se mi líbila, ale byla trošku slabší než Hluboká modř moře.

10.09.2020 4 z 5

Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo Iva Trhoňová

Super.

10.09.2020 5 z 5

Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Iva Trhoňová

Super knížka, mám oba díly.

10.09.2020 5 z 5