Zaskočený

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237058/zapleteny-zaskoceny-4aM-237058.jpg 4454
Série

Zapletený 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Twisted, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (85)

Kniha Zaskočený

Přidat komentář
ovecka535
29. září

Tenhle díl se mi líbil víc,než předchozí. Vyprávění z pohledu Karty je lepší.

Kristulda
12. září

Taková nenaročná erotická oddechovka.


Zuzanka45
29. srpna

Četla jsem 1.dil a hned poté až třetí.
Knihu jsem naprosto pochopila, protože nijak moc nenavazovala, a když ano autorka to bezvadně vysvětlila. U knihy jsem se zasmála. Skvělé odreagování, žhavé popisování..

tittanie
24. července

Po přečtení prvního dílu jsem se pustila i do čtení druhého. Kniha se mi líbila. Děj hezky odsýpal a postavy jsou sympatické. Četla jsem i další díl.

Tirisa
12. června

Přečetla jsem první dva díly, uvidím časem, jestli se pustím do dalších dvou...to jen tak na úvod. S knihami jsem byla spokojená. Byly to oddechovky, které jsem si přála a navíc mě několikrát rozesmály, což jsem od tohoto druhu literatury ani nečekala, takže za mě spokojenost.

Vendulik
01. června

Napsáná kniha z pohledu Kate je lepší. Hodně jsem se u této knihy smála.

pakala
12. května

Nečetla jsem, ale shodou náhod jsem zjistila, že tato kniha má stejnou obálku jako kniha "Zůstaň" (Sarina Bowen-Elle Kennedy) tu jsem teda taky nečetla, jen mě pobavil stejný kocour s působivým výrazem, který má nalákat čtenářky.
:-)

Angelika92
09. května

Hned od začátku mi bylo jasný, co se bude dít na konci. Aspoň, že se to odehrávalo na necelých 200 stran. Kdyby ta kniha byla delší, tak bych to asi nepřežila.

1

Doporučujeme

Padlý dědic
Padlý dědic
Had a hůl
Had a hůl
Kulti
Kulti
Kdo miluje nejvíc
Kdo miluje nejvíc