Zaskočený

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237058/big_zapleteny-zaskoceny-4aM-237058.jpg 4.1566
Série:

Zapletený 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

Twisted, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (101)

Kniha Zaskočený

Lavina
25. března

Z pohledu ženy,za mě jako ženy,lepší díl,než předchozí...Jen teda ten zmatek mi přišel až nereálný...
Jako oddychovka fajn,ale mi stačilo pokračování už číst nebudu...

Artep071
04.10.2022

Slabší než jednička ...škoda... ale bylo fajn pokračovat v jejich příběhu a samozřejmě se těším na další pokračování :)


Andrea81
05.09.2022

Zrovna nemám chuť číst něco náročnějšího a tato série mi plně vyhovuje ;-)

Jita160
31.08.2022

Jestli máte přečtený první díl a líbil se vám tak se vůbec neobávejte pokračování.Tentokrát z pohledu Kate ,milující ženy s prořízlou pusou.Co dokáže udělat malé nedorozumění ,které se okamžitě na místě nevysvětlí ,no přece pohromu ,zlobu ,útěk ,radikální řez .Užívala jsem si hlášky co vyprodukovala Kate když si myslela že se jí podle ní zhroutil svět ,nadávala a klela jak starý námořník. Drewe mezitím prošel změnou z Bohéma na milujícího ,oddaného a citově založeného muže .
Moc mě to bavilo bylo to sexy počteníčko.

intelektuálka
27.08.2022

Tak nevím - nechala jsem se přesvědčit od svých oblíbených a sáhla po žánru, který moc nečtu ....

Kniha mne pobavila hned v začátku -
" ženy kráčejí po tenké hranici - buď jsou puritánky nebo coury ...."

Ale vřele bych doporučila kapitolu 8 - tolik trefných nadávek pro zraněné srdce jsem snad ještě nečetla ....

Celkově jsem knihu přijala jako úsměvné pobavení /promiňte mi ten cynismus / ....

Ráda ji pošlu dál a chvíli se těmto tematům vyhnu ....

alzbeta2843
23.12.2021

Prečítala som prvý diel a vravela si, že dám tomu ešte šancu, ale tu mi to prišlo ešte viac šialenejšie než v prvej knihe. Nechápem ako po dvoch rokoch vzťahu môže zlyhávať dôvera. Prišlo mi to naozaj nepochopiteľne a tak som len krútila hlavou ešte viac než v prvej knihe. Ja už autorke šancu zrejme nedám. Myslím, že je pre mňa viac autoriek, ktorým dám radšej svoj čas než Emme :)

Fidibus
15.12.2021

"I když jsem tě nenáviděl, miloval jsem tě."
Přečetla jsem to dost rychle a líbilo se mi to. Tentokrát vypráví Kate (včetně dobře vystižených glos o ženách) a jen konec Drew. Zápletka je celkem jednoduchá, jak malá lež způsobí velký omyl, ale nakonec vše dobře a ještě lépe dopadne. Postavy jsou pořád stejné, z vedlejších vede Dee a její prořízlá pusa, i když nejen pusa. Z Mrchy je Kosatka a Mackenzie už nechodí se sklenicí, ale peníze jí jsou na konto... Bohužel se tam mihne jen jednou, ale fakt vtipně.
Drew je "... jako meteorit. Když je kolem, všechny ostatní světla na obloze pohasnou. On totiž září tak, že z něj nejde spustit oči. Teda aspoň mně to nikdy nešlo." (Kate)

SBH
27.11.2021

(+ SPOILER) Po třech letech jsem se vrátila k hrdinům ze Zapleteného a… přestávka byla moc dlouhá. Upřímně – u tohoto druhu literatury se hrdinové pod kůži moc nedostanou, děj v paměti neutkví. Ovšem sebejistota, s jakou autorka předpokládala, že echt Kate a Drewa má člověk v srdci zapsané zlatým písmem, byla obdivuhodná.
Další poznatek – označení bestseller New York Times NENÍ známkou kvality. Jakože tohle už dávno vím, jen opakuji (matka moudrosti).
Přesto nebudu dštít pouze oheň a síru. Styl vyprávění, lehce ironický a sebekritický, mi byl sympatický a taky díky němu se to dobře četlo. Dějové schéma – očekávám, vítám, beru. Jo, ta fatální roztržka kvůli banálnímu nedorozumění bruslila na hodně tenkém ledě, ale autorka to vcelku uhrála, budiž.
Ovšem závěr jí totálně ujel. Drewovo přeslazené panáčkování, jak panička pískala, mi pro změnu lezlo totálně na nervy. A pozor, jedno důrazné varování – pokud v životě (případně ve vztahu) nějakou důležitou část přeskočíte, nelze jej jako film zastavit, převinout nazpět a doplnit chybějící scény. Ano, lidé, kteří z nějakého důvodu předčasně vyspěli, se můžou v nevhodném věku začít chovat jako puberťáci. Ovšem jednak to působí dost blbě, a potom – oni se stejně nechovají jako skutečně nezralí teenageři. Už mají totiž nesrovnale víc zkušeností. To zpátky vzít nelze.
Takže – číst se to dalo, výplach mozku po náročném pracovním období byl příjemný, ale nějaký otisk v čtenářském srdéčku veškerý žádný.

1