Zaskočený

od:


KoupitKoupit eknihu

Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237058/zapleteny-zaskoceny-4aM-237058.jpg 4.1327
Série:

Zapletený (2.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (61)

Přidat komentář
tatjana1737
02. října

!!! POZOR, MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY PRO TY, CO NEČETLI !!!

Z téhle knihy mi plyne jedno velké ponaučení, které mne naučil už sám život. V souladu s Duškem a Ruizem, nevytvářejte si domněnky, milé děti. Pokud se Vám něco nezdá, potřebujete něco vysvětlit nebo se na něco zeptat, udělejte tak bez meškání, nečekejte, že partner přijde s vysvětlením sám, a nenechávejte to vyhnít. Protože bolesti a hnisu se pak z obyčejné třísky může vyvalit tolik, že k léčbě už nestačí jen vyvařená jehla, ale budete potřebovat celé konsilium lékařů... A budete rádi, jestli to pak neskončí amputací.

Když jsem četla první a poslední díl psaný z pohledu Drewa, komentáře a hodnocení dvojky a trojky byly oproti nim poměrně nízké. Čekala jsem tedy, že "to nebude ono", což se mi u třetího dílu z pohledu Matthewa částečně splnilo, ale překvapivě druhý díl psaný z pohledu Kate (s Drewovým epilogem) nebyl tak špatný, jak jsem se bála. Jistě, kupa drsňáckých hlášek a hodnocení ženského myšlení chybí, protože Kate je žena a jako taková není tak přímočará a krutě upřímná. Ale i tak... Chaseová píše vtipně a čtivě, i když opakované schéma "na začátku vám řeknu, jak jsem na tom bídně, potom se vrátím v čase k okamžiku, kdy se vše zlomilo, a ve 3/4 knihy navážu na začátek" už nemělo kýžený WOW efekt.

Také jsem se trochu bála, že půjde v podstatě o převyprávění prvního dílu, jen z pohledu ženské hrdinky, a v tomhle ohledu mne potěšilo, že děj navazuje na jedničku a přináší nové situace a zvraty.

Ačkoli většinu zápletek (rozuměj: nedorozumění mezi hrdiny, které začíná nevinně jako sněhová vločka a končí závalem laviny) v knížkách považuji za lehce banálních (a teď nemluvím jen o Chaseové, ale i o jiných knihách řazených do tohoto žánru), přesto jsem si říkala, jak ten dvojznačný dialog, v němž každý mluví o něčem jiném, ale replika toho druhého ho utvrzuje v jeho smyšlenkách, byl napsaný dobře :-). Není divu, že byli oba zdrchaní, byť Drewovo řešení mi připadalo poněkud nedospělé a nedomyšlené. Ale jak píše Kate, Drew mosty nepálí, on je rovnou vyhazuje do vzduchu dynamitem.

Postava Billyho zde nepůsobila jako takový pitomec (stejně jako ve třetím díle), a jak padlo u Zaskočeného v jednom komentáři, docela bych si i přečetla jeho příběh. Oproti tomu Dee-Dee zde byla opět vylíčena jako totální magorka - kromě knihy z pohledu Matta v ní nějak nevidím ultra sympatickou postavu s nějakými lidskými vzory. Její outfity bych jí odpustila, ale ty drsňácké hlášky mi nesedí. A to, jak ji popisuje Matthew v Zkroceném mi k obrázku, který mi o ní autorka prostřednictvím ostatních postav udělala, prostě nesedí.

Co se týče erotických scén v knize - od Chaseové je považuji už za standard, takže výrazněji šokovaná jsem nebyla ani používáním vulgarismů a některými z detailních popisů, nicméně hned úvodní anální sex si za mne odpustit mohla. Chápu, že je to praktika vysoce intimní a může být zajímavá z hlediska prožitku, nicméně mezi mé šálky kávy nepatří a raději útlocitně preferuji popisy klasiky ;-).

P.S.: Některé momenty v knize by si měli přečíst i muži, protože třeba nahlédnutí za oponu toho, jak se ženy hádají a co vlastně jednotlivými pasivně agresivními odpověďmi sledují, je naprosto přesné.

Milky92
18. července

Opět super čtení, zasmála jsem se i červenala :D

eva3695
23. května

Pořád stejně dobrý díl, jako první. Člověk se nasměje. Neznám lepší oddechovky, jako jsou tyto, a je dobré vidět to i z druhého pohledu Kate

misak94
26. února

Moc jsem se těšila, až celý příběh uvidím z druhého pohledu protože pohled Drewa byl skvělý. Musím říct, že ani Kate mě nezklamala...moc jsem si to užila :) jsou si tak podobní a přesto rozdílní, což z celého příběhu dělá ještě lepší knihu než jsem si představovala.

Petro..nella
07. února

Prostě nemám slov....do té Knihy jsem se vžila prostě je úžasná nemám co dodat

Pedruska01
04.12.2017

I když jsem se na tuhle knížku těšila, vzala jsem jí do ruky s tím, že mi pomůže zabít čas - jo, hanba mi, já vím. Na to, že to měla být taková vycpávka mě dokázala pohltit a já se nemohla odtrhnout. Prostě stránky utíkaly ani nevím jak a já to nakonec musela dočíst stůj co stůj. Nedalo mi to.
Četlo se to bohužel až moc rychle, za to naprosto skvěle. Bála jsem se dle některých komentářů, že to bude "Zapletený" v sukni, ale nebylo tomu tak. Kate nakonec taky nebyla žádný andílek. S Drewem k sobě fakt pasovali. Hrozně mě to bavilo - fakt jsem se smála nahlas! :D Dee - to je šílená holka. Dopadlo to výborně, hrozně jsem jim to přála a nakonec, já jako čtenář po takovém příběhu mám fakt dobrý pocit a úsměv na tváři. Autorka má skvělý a vtipný styl vyprávění. Jasné doporučení a těším se na další díl. :)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

ardeas
03.09.2017

Po prečítaní prvej knihy mi bolo jasné, že už žiadna zo série nebude taká ako ona. Žiaľ zvíťazila zvedavosť a ja som otvoria túto. Opäť dejová linka bola jasná, to bez debaty a musím uznať, že takto vystavaný dej by sa nedal prerozprávať inak, len cez Kate.

ALE! po tak brilantne podanej jednotke, kde je to tiež predvídateľné (a teda je toto vlastne technicky obdoba prvej knihy), nemôžem si ju obľúbiť, pretože prvý diel som zožrala aj s navijakom hlavne kvôli štýlu a obsahu šialených teórií. Tu neboli a Drew s jeho sprostorekým jazykom mi fakt chýbal. Inak je to oddychovka, čo neurazí. Ak zbožňujete jednotku tak ako ja, pri tejto nečakajte nič extra :)

P.S.: Pri Kate mi chýba jej "temná strana", preto jej nedokážem fandiť, to len tak na okraj :D

ivousekk
20.07.2017

Pohodové navázání na první díl. Dobře se to četlo a i když to opět bylo předvídatelné, aspoň zápletka jako taková nebyla tak šíleně ohraná jak u jedničky. Ideální pro oddech a na léto. Bez problému přečtete za 1 den. A teď jdu na Spoutaný, ať to hezky uzavřu :)

a.nnysek
30.06.2017

Líbí se mi styl, pohled, jakým je to psané. Trochu erotiky, trochu vtipu,..Stejné téma jako u obdobných knih, ale jinak napsáno, mohu doporučit :-)

havrmoni
14.05.2017

Tohle zas tak zábavný nebylo,ale taky to nebylo špatný. On se choval jako vůl a ona taky zrovna nebyla při smyslech. No a hned máte nedorozumnění na světě a tím i zápletku. Stěhování jsem nepobrala a i když se mnou hormony taky cloumaly,tak je to takz.ženské ,,myšlení",které se v knihách popisuje, stále nad moje chápání :)

Kekik
14.03.2017

Vyprávění z pohledu Kate ???
Jinak by to v tomto případě ani nešlo !!!
Copak by nám celou knihu asi vyprávěl Drew ??? Alkohol, alkohol a alkohol.
Doporučuji. A Billy není DEBIL, to si, Evansi, zapamatuj !!!

JanickaP
31.01.2017

Za mě lepší nežli 1. díl

Doubravka1975
20.12.2016

Skvělá kniha stejně jako první.

moudivlacek
29.10.2016

Pokračování erotického vztahu Kate a Drewa, okořeněného tentokrát jedním velký nedorozuměním. Naštěstí mají oba kolem sebe opravdové přátele a rodinu, kteří jsou s nimi a bojují za to, aby byli šťastni.
A i oni se snaží být se svými city k sobě upřímní, což se nakonec ukáže jako správné řešení.

Makulka1992
01.10.2016

Nezklamalo stejně jako první díl ;)

Turquoise
05.08.2016

Stejně jako první díl, super!
Drew byl prostě "Eňoňuňo vůl". :) Nasmála jsem se stejně jako u jedničky.

kik68
23.07.2016

Tato kniha mě překvapivě nezklamala. Dostala jsem od toho přesně co jsem očekávala. Humor, vtip, smutek i lásku. První díl byl o trochu lepší, ale ne až tak o moc. Úplně mě dostaly sprosté nadávky v abecedním pořadí :-). Ještě teď se řehtám :-). A pak věta z které jsem se nemohla vzpamatovat. "Myslíš, že v porodnici poznají, že jsme měli sex?" Tak to je teda něco.
Takže i pohled Kate byl fakt dobrý. Četlo se to úúúúúúúúúúúúúúúúplně samo :-)

avalonek
24.05.2016

Opravdu jednoduché čtení.Docela pobaví,ale jednou asi stačí.

Wiss
22.05.2016

Pro oddechnuti a pobaveni skvela volba, i kdyz prvni dil se mi libil vice. Vypraveni a psychicke pochody Drewa me dokonale odzbrojili :-D

Rauser.
25.04.2016

Jako oddechová literatura skvělé, ale... pokud stojíte o propracovaný příběh, tak toho se vám opravdu nedostane. I když to v těchto eroticky laděných knihách málokdy. Děj je od začátku do konce jasný, nemohla jsem si pomoct a hodně jsem v knize cítila inspiraci 50 odstíny. Závěrečná scéna s odstěhováním mi přišla jako ukázka ženského nesmyslného myšlení, o kterém muži tak často mluví.
Oddechovka OK, ale příště zase jinou...

jluky
22.04.2016

Kto chce vypnúť, tak môže siahnuť po tejto knihe: nenáročná, trochu uletená, s dávkou erotiky, troškou vtipu.... Prečo nie?

Patamata
05.04.2016

U této i první knihy série jsem se opravdu nasmála :-) prima oddechové čtení a už si běžím pro další čtení od autorky.

Lorenson
23.02.2016

Řekněte si sami, koho z vás nenapadlo, že to dopadne tak, jak to dopadlo a z toho důvodu, který se stal (nemyslím úplný konec, ale to, mezi Drewem a Kate). Tedy chci říct, naprosto předvídatelné, ale psané s humorem a nápadem. Kniha je velmi krátká (na můj vkus) a proto se zápletka nestačila dostatečně rozvinout a než jsem si stihla pořádně uvědomit na čem jsou.. už bylo rozuzlení. Jinak, nápad to byl moc dobrý, ale málo propracovaný.

Omlouvám se za mlhavé psaní, ale nechci nikomu zkazit hezké relaxační čtení :)

malazluta
23.02.2016

Předvídatelné, ale vtipné... já jsem se bavila:-)

SelkaNika
13.02.2016

I přestože mě první díl niják zvlášť nenadchl, rozhodla jsem se dát tomu ještě šanci. Ale ta zápletka, to jako vážně? Pochopila bych to, kdyby se děj odehrával měsíc po skončení knihy první, ale po dvou letech takové "nedorozumění", na kterém byla vystavěná celá kniha, mi prostě nedává smysl. Knihu jsem sice dočetla, ale čekal snad někdo z Vás jiný konec?

Terection
10.02.2016

První díl byl lepší, ale stejně se neubráním plnému hodnocení. :-)

bubble86
14.01.2016

skvělá kniha

Laf
12.12.2015

Pokračování bylo stejně dobré jako první díl. Hodně se mi líbilo, že v ději je připomínáno, co se dělo v prvním díle, takže pro mě, kdy jsem to četla ve velkých časových rozestupech, to bylo velmi dobré. V některých knihách na pokračování jsem se s tím nesetkala, takže za to dávám palec nahoru a taky za skvělou zápletku.

evelýny
03.12.2015

Zápletka jasná již od začátku, příběh opět plochý, forma vtipná. Tentokrát tam najdete i poetičtější pasáže a ten čas nad knihou plynul tak neuvěřitelně rychle, že jsem hluboko přetáhla svoji večerku a druhý den jsem v práci byla za ,,Šípkovou Růženku" :-)
Je to taková pohádka pro dospělé - ve skutečném životě to tak snadné není - anebo je ...?
S četbou třetího dílu však chvíli počkám (i když ho mám dostupný ve své čtečce). Tento typ literatury si musím dávkovat postupně, jinak by z toho mohl jeden zblbnout, a to bych fakt nerada :-))))


Štítky

USA peníze rodina těhotenství

Autor a jeho další knihy

Emma Chase

Emma Chase
americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených6x
v Přečtených508x
v Čtenářské výzvě9x
v Doporučených30x
v Knihotéce144x
v Chystám se číst113x
v Chci si koupit23x
v dalších seznamech2x