Číselné jméno

Vasilisa začala konečně studovat skutečné časodějnictví. Na Černovílu – zámku Královny temných víl zdokonaluje po boku své kamarádky Bouře své bojové schopnosti. Doba je zlá a je potřeba, aby se uměla postarat sama o sebe. Feš se Vasilise stále vyhýbá, zato Mark se podezřele snaží vloudit do její přízně. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo přání zjistit její číselné jméno. Klíčníci se chystají prohledat komnaty Rozeklaného zámku, k nimž mají klíče. Nejsou však sami, o odhalení tajemství usiluje celá řada mocných časodějů. Podaří se klíčníkům najít tajemnou Černou komnatu? Usmíří se Vasilisa s Fešem? Vyhraje tempohoničku se svým Lunoptákem Sněženkou? Objeví znovu svůj vzácný dar – časový flér?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368241/ciselne-jmeno-T6Y-368241.jpg 4.7124

Časodějové / Časodejovia 4.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Часовое имя, 2013

Kniha Číselné jméno

veru1367

Moc se mi to líbilo.

Dadulina
03.12.2020

Časodějové mají potenciál stát se senzací jako Harry Potter, jsem zvědavá, zda je někdo zfilmuje.

Knihomolka2812
25.10.2020

Super kniha

Kristulda
14.10.2020

Tak tahle serié, je opravdu pěkná a milá. Čtu už další díl.Jen mi ttrochu vadí, že se víc nerozvíjí vztah Feše a Vasilisi, ale je to pochopitelné, jí je teprve 13.

stollova
21.07.2020

Miluji to

Verunka926
09.07.2020

Ze začátku jsem si říkala, že to nebude tak dobré, protože mě děj tolik nebavil, ale potom se to začalo rozjíždět a já s napětím očekávala, co bude dál. Feše jsem nemohla vystát, protože se choval úplně nemožně, ale na konci už se z něj opět stal ten Feš, kterého jsem si oblíbila v předchozích třech dílech. I Severin starší se mi zamlouval více, naopak Mark, Elena, Astragor, Sever, Dejla a Maryška mě štvali neskutečně moc a nejradši bych je uškrtila. Nevím, co teď budu úplně dělat, protože momentálně u sebe nemám další díly a já nutně potřebuju zjistit, jak to skončí!

Kniholenka9
15.06.2020

Již čtvrté pokračování Časodějů. Krásné a napínavé čtení primárně určené pro děti od 11 do 15 let, ale nadchne i dospělého, který má rád fantasy. Kniha má nádherné zpracování obálky a v textu nejsou chyby. Takže dávám zasloužených 5 hvězdiček.

LillyM.
31.05.2020

Já bych tu Zacharu uškrtila jako hada!! Proč pořád Feše s Vasilisou ruší?!
Skvělá kniha, u které jsem se bála, že se hlavní postavy pozabíjí.
Astragor byl jednoduše blázen první ligy, co víc k tomu říct? Originální a moc příjemné čtení o tom, že jedna, ač normálně vypadající dívka to v životě nemá opravdu jednoduché, ale přesto si s tím dokáže poradit a bojuje až do konce, za svou vlastní budoucnost, kterou si zvolí sama za sebe...