Hodinová věž

Třetí díl ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, zavede klíčníky do Časové propasti… Vasilisa pilně studuje na časodějnické škole v Astrohradu. Život jí ale ztrpčuje ředitelka školy a proradná přítelkyně jejího otce Elena Mortinová. Mnohem větší nebezpečí však Vasilise hrozí od Astragora, mocného ducha Ostaly. Podaří se dívce zachránit začasovanou kamarádku Dianu Fréziovou a získat časodějnickou střelu, bez které nelze probudit vílu z věčného spánku? Dokáže pomocí modré jiskry, která se usídlila v jejím srdci, vrátit čas do Eflariusova legendárního zámku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350827/big_hodinova-vez-F1P-350827.jpg 4.6167

Časodějové / Časodejovia 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Часовая башня, 2012

Kniha Hodinová věž

Luigi1

Velice pěkně a poutavě napsaná kniha,která mě mile překvapila.

zirafinec

Typický komentář ke knihám, které jsou tak dobré, že nevím, co bych k nim dodala. Krásná kniha, krásný styl psaní, krásně vykreslené postavy, které rozhodně nejsou ploché, krásné "obrázečky" na některých stránkách, krásná obálka (no posuďte sami!), hlavní hrdinka má krásný sklon krásně štvát všechny, které nemá ráda a všem krásně míchat kartami, jedním slovem prostě KRÁSA. DOPORUČUJI TISÍCKRÁT VŠEM!

veru1367

Bylo to super, bavilo mě to.

Kniholenka9
03.11.2020

Třetí díl ságy Časodějové se mi líbil více než druhý. Děj se začíná pěkně rozvíjet. Opět nádherná obálka. Kniha si zaslouží 5 hvězdiček.

Knihomolka2812
24.10.2020

Super kniha

Kristulda
25.09.2020

Každým dílem je to zajímavější a zajímavější, už mám z knihovny půjčené další 3.

Verunka926
08.07.2020

Čtení jsem si moc užila a ihned rozečítám čtvrtý díl!

LillyM.
31.05.2020

Kniha napsaná perem této autorky, nedokáže nic jiného, než jen mile překvapit.