Klíč k času

Vasilisa žila až donedávna se svojí babičkou a neměla ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí tajemní čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama ocitne v zemi časodějů a víl, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to nešika, která nezná svůj původ, nebo špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo je dokonce mocná časodějka, která umí ovládat čas a může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309694/klic-k-casu-028-309694.jpg 4.3291

Časodějové / Časodejovia 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Часовой ключ, 2011

Kniha Klíč k času

Booky84
25.11.2020

Skvělá fanrasy kniha, lehce se četla a jsem moc zvědavá, co se bude v dalších dílech.

Verunka4444
06.11.2020

Autorku jsem vůbec neznala a jak je u mě zvykem,dostal se mi do rukou třetí díl,který nedával ani trochu smysl,ale pak jsem chybu napravila a celou sérii zhltala za víkend :)

Kniholenka9
03.11.2020

Nádherná kniha pro děti, krásně se čte. Dokonalé zpracování celé knihy. Jen jedna malá vada - velmi dlouho jsem si zvykala na jméno hlavní hrdinky (Vasilisa).

greenie05
26.10.2020

Tuhle sérii prostě miluju. Nemám co vytknout, rozhodně doporučuji.

Knihomolka2812
24.10.2020

Skvělá kniha určitě doporučuji

Kristulda
04.09.2020

Knihu si půjčil v knihovně syn nečtenár, a samozřejmě jen přečetl 2 strany a nic. Tak mi to bylo líto vracet nepřečtené a začala jsem číst. Není to úplně můj šálek kávy, ale četlo se to pěkně, bylo to zajímavé, neotřelé. Jen mi vadily jak už tady bylo zmiňováno, ty negativní vztahy v knize. No každopádně mám z knihovny půjčené další 2 díly jelikož musím přece přečíst celou sérii, když už jsem začala. ????

veru1367
04.06.2020

Kniha se mi velmi líbila.

LillyM.
31.05.2020

Knihu mi koupila babička, naprosto jsem netušila, co od toho čekat, začátek nebyl nic moc, ale to mě neodradilo, a bylo to dobře, protože takhle úžasný příběh, jsem dlouho nečetla.
Fantasy knihy, to je prostě moje, a tahle mě přímo uchvátila:)
Vasilisa mi přišla na začátku trochu mimo, ale pak jsem se s ní vžila do její situace, a nechala se prostě jen unášet vstříc vlnám fantazie autorky, a bylo dobře. Rozhodně doporučuju.
P.S., škoda že se nestalo to, co jsem čekala u Křišt´álového jezera ve Fešově zákoutí, kdo četl určitě ví.