Růže a slzy

Román vypráví o nelehkých osudech mladé ženy Heleny, o radostech, prohrách a bolestech, které ji provázejí životem. Helena žije se svým manželem Tadeášem, kterému se příliš nedaří v podnikání, v podnájemním bytě. Přestože výsledky nejsou na první pohled patrné, věnuje Tadeáš své firmě maximum času. V té době začíná hrozit krach firmy, v níž pracuje Helena, a její osud se také brzy naplní. Do toho Helena navíc neplánovaně otěhotní a v představě chmurné budoucnosti přestává zvládat situaci. Schází jí romantika, má pochybnosti o Tadeášově lásce, celý její život jí připadá smutný a osamělý. Neodolá příjemné společnosti bývalého šéfa Pavla, který ji zahrnuje pozorností a obdivem, vším, co jí tolik schází, a poprvé Tadeáše podvede. Tím započne divoký kolotoč událostí, který ji doslova smete....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25834/ruze-a-slzy-25834.jpg 4.124
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Baronet

Tylinka

Kniha se mi moc nelíbila. Helenka neví co chce a je tak hrdá, že si raději nechá zabít dítě, než by něco udělala. Dočetla jsem jen abych zjistila konec, který opravdu nepřekvapil.

ladaol
29.12.2017

Lidi, buďte na sebe hodní, komunikujte spolu a odpouštějte si!
Byla to opravdu hluboká kniha, která mně zasáhla v samém nitru.

i.stefany
08.08.2017

Smutný příběh mladého páru, kdy drobné klopýtnutí roztočí kolotoč dramatických situací. Za mě výborná knížka, a budu doufat, že to byl jen vymyšlený scénář.

karimatka1
23.04.2017

Moc smutný příběh, přečetla jsem ho jedním dechem. Byla to druhá autorčina kniha, kterou během několika dní a i když v Pohárech touhy bylo dost drsných věcí, tohle bylo na mne až dost.

Leniiis
30.03.2015

Na mě až moc špatnejch věcí v jednom příběhu. Ale jinak jsem se začetla hned.

1alena1
04.10.2012

Kniha je čtivě psaná a popisuje příběh, který je produktem dnešní doby. Myslím, že kdyby ho četl někdo, kdo nezažil porevoluční dobu, tak by vůbec nepochopil, jak se to mohlo odehrát. Ale je moc dobře o těchto tématech psát, číst a vyvarovat se podobných omylů. Knihu hodnotím kladně, příběh , pevně doufám, není podle skutečnosti.

Ajuszka
13.08.2012