Krisařka Krisařka komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, přečteno za pár hodin, ale chci víc.. Konec takový otevřený, myslím, že by z toho autorka mohla udělat pokračování.

01.05.2019 5 z 5

Hravá příroda - Příroda nikdy nespí Hravá příroda - Příroda nikdy nespí Rachel Williams

Moc hezká kniha

01.05.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Musím říci, že přes druhý díl jsem se celkem prokousavala, nebyl špatný, ale rozhodně mě víc bavil první, tak uvidíme co další.

01.05.2019 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se četla dobře, musím říct, že jak jsem RB nevyhledávala, tak teď si s chutí přečtu další díly.

26.04.2019 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Opět přečteno jedním dechem,,, krásně smutná"citlivá kniha. Už aby byla další.

20.04.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pro mě absolutně nezáživná kniha, mám ráda duchařiny ale tohle bylo pro mě nijaké, nemohla jsem se začíst a asi po 100 stránce jsem to letmo prolistovala a přečetla jen něco abych věděla.. Ale za mne opravdu nuda..

11.04.2019 1 z 5

Mortina a protivný bratranec Mortina a protivný bratranec Barbara Cantini

V tomto dílu jsou super kresby.. Bratranec Edgar a podobně mě vždy rozesměje...

08.04.2019 5 z 5

Mortina Mortina Barbara Cantini

Mojí Matyldě jsou teprve tři, ale Mortinu milujume

08.04.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Přišla mi do ruky dříve nežli první dva díly, nevydrzela jsme a přečetla ji jedním dechem, za mě super čtivá kniha.. Konec sice bere rychlý spád, ale nevadí.. Určitě se vrátím k prvním dvěma..

07.04.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Docela se divím, že jsem tu knihu vůbec dočetla, asi se mi autorka netrefila do vkusu, pořád jsem v tom hledala nějaké rozuzlení, čekala co se z toho vyvrbí až to zkončilo. Podle mě by to bylo o moc lepší kdyby tomu autor dal nějaký šokující závěr.. Tak třeba v dalším díle, akorát ten já už asi číst nebudu. Každopádně Hanna i tatínek s maminkou mě sympatie opravdu nezískali ani jeden...

03.04.2019 2 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

No, jsem popravdě trochu v rozpacích.. Tato kniha vyloženě nebyla zlá, ale nějak výrazně mne neoslovila, plusove body za to, že je jiná..

29.03.2019 2 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Velmi čtivá detektivka, musím říct, že jsem po dlouhé době měla radost, že mě vrah nenapadl ani v půli knihy. Za mě super...

26.03.2019 4 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Miluji ty příběhy.. Nezklamali ani filmové zpracování.

21.03.2019 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Není to úplně můj šálek kávy přitom cenná kniha k zamyšlení.

21.03.2019 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Jedna z mála knih, kterou jsem četla několikrát, má zamilovaná

21.03.2019 5 z 5

Protovy světy Protovy světy Gene Brewer

Nezklamala,ale pro mne trochu slabší než předchozí knihy. Přitom stále krásně vymyšlené dílo..

21.03.2019 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Ohledne této knihy jsem na vážkách, nebyla zlá, ale četla jsem mnoho lepších, přesto nebyla tak úplně zlá a byla přečtena za chvíli.

04.02.2019 2 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi líbila velmi, musím říct že heřmánkové údolí ve mně nechalo silnejsi pocit, ale tato knížka se četla sama a byla opět velmi povedená.

03.02.2019 4 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Moc příjemná jednohubka, je až neuvěřitelné jak moc jsem se v tom našla, a nejen proto že jsem dítě devadesátek. I slza mi ujapla při vzpomínce na mou babičku. Příjemné čtení, které vás určitě chytne za srdce.

23.01.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Já sem nějak v rozpacích, po dlouhé době kniha kterou sem nedocetla, Slepá mapa i Hana se mi moc líbili, tohle mě vůbec neoslovilo, ještě že jsem to nečetla jako první, protože nevím jestli bych si další knihy koupila.

23.01.2019 1 z 5