Krisařka Krisařka komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tihle manželé jsou možná psychopati, s každou další knihou si říkám ,že už prostě nemůžou být víc ,, zvrhlí"a ono jo .. opět paráda a opět mne zmátli vrahem .. naštěstí nepatří k těm u kterých byste vraha podle mě tipli hned i když podle názvu knihy mne to mohlo napadnout, těším se na další .

05.07.2021 4 z 5

Ladič Ladič Anna Vovsová

Mě se to docela líbilo ,první kniha od autorky co jsem četla... A dobrý ,i když musím přiznat že posledních pár stran už mě moc nebavilo.

05.07.2021 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Tak jsem ještě jednou zkusila dát autorce šanci .. a nejde to... Mě prostě ten její styl psaní nesedí. Zatím sem tak nějak v klidu dala asi jen Bábovky. Každopádně touhle knihou s ní asi nadobro končím ...

05.07.2021 1 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Četla jsem hodně komentářů ,že kniha zklamala. Takže jsem od ní nic nečekala... A musím říct,že mě tedy hluboce zasáhla,možná víc než Hana,protože ta doba je naší generaci blíž, a možná i proto,že i v tom dnešním ,,svobodném" světě panuje tolik nesvobody a bezpráví a měli bychom na to myslet , vážit si sebe navzájem a neubírat se touto cestou zpět do nešťastných a nesvobodných let.

28.05.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Co na to říct,jestli jste někdy dali svému dítku na zadek a pak si přečetli tohle,budete mít pocit, že jste nejhorší matka na světě ... Kniha se čte sama a rychle a zanechá stopu ....

28.05.2021 4 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Zatím se mi možná libila asi nejvíc, co jsem od autorky četla.

27.10.2020 4 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Opět jednohubka, ma ale lepsi knihy

27.10.2020 2 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Další čtivá kniha této autorky, akorát mi přijde, že vždycky ten závěr najednou nacpe do 10 stran, na to jak vše rozepisuje..

30.08.2020 3 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Opět čtivá jednohubka

17.08.2020 4 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Ze začátku jsem se nemohla začíst, přišlo mi to zdlouhavé, trochu mi vadilo jméno hlavní hrdinky, není to asi její nejlepší kniha, ale šlo to.

02.08.2020 2 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Čtivá kniha, opět jednodenní jednohubka.

24.07.2020 3 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Kniha čtivá, ale až zase tak mě nepohltila.

22.07.2020 2 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Čtivá kniha

17.07.2020 4 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Čtivá a příjemná kniha

16.07.2020 4 z 5

Všechny ženy ve mně Všechny ženy ve mně Veronika Hájková

Oddychovka na par hodin, me to bavilo.

13.06.2020 4 z 5

Osudová setkání Osudová setkání Jiří Hanibal

Opět zdařilá kniha autora

13.06.2020 4 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Moc mě bavila, více nez první, bolavý styl Anny Bolavé mě baví čím dál víc.

19.05.2020 5 z 5

Mrazné květy na skle Mrazné květy na skle Jiří Hanibal

Z prvu jsem si říkala, nic moc ale od pulky jsem ji zhltla jedním dechem. Takže vlastně povedená kniha.

18.04.2020 3 z 5

Hon na motýly Hon na motýly Jiří Hanibal

Kniha se mi docela libila, takova jednodenni oddychovka. Za me dobry.

17.04.2020 3 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Líbila se mi, oddychové čtení na dva večery, jediné co mi trochu vadilo byl konec, s tím si autorka moc nepohrala, ale ji ak super.

03.11.2019 3 z 5