Sítě z pavučin

Sítě z pavučin https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383800/bmid_site-z-pavucin-DpS-383800.jpg 4 141 51

Blanka je mladá a úspěšná herečka, křehká a silná zároveň. Ovšem její osobní život je samá bolest a zklamání. Jediným světýlkem je pro ní její dcerka Alenka. Blanka sa dlouho odhodlává rozmotat pavučinu klamání, kterým ovila svůj život...

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Noxi

Siete z pavučín , 2003

1casper
1casper
08.11.2022 5 z 5

Knihu od mojí oblíbené autorky jsem četla už před lety, teď jsem ji z knihovny znova vytáhla.
Děj pěkně plynul, nepustil mě od první stránky.
Není tu nic, co by bylo neuvěřitelného.
Knihu jsem přečetla během pár večerů.
Doporučuji jako oddechovku.

regulax
regulax
22.10.2022 3 z 5

Další tip "knihy mezi knihy". Víceletý příběh od nešťastného dětství po neúspěšné hledání partnerů. Vyděsil mě archaický způsob telefonování se záznamníkem!

LenkaKa
LenkaKa
25.04.2022 2 z 5

No tahle kniha mě teda nenadchla. Neumím úplně říct proč, ale hlavní hrdinka mě štvala od začátku do konce. Je to v krátké době druhá kniha od autorky, tak si musím asi dát odstup.

JIVaJaH
JIVaJaH
22.04.2022 5 z 5

Tušila jsem, že mě zase kniha "vcucne"svým dějem. I když život hlavní hrdinky nebyl v této knize peříčko, tuto četbu beru jako oddechovou.

Aleh
Aleh
06.03.2022 3 z 5

To, jaké bylo naše dětství, významně ovlivní náš život v dospělosti. V tom dobrém, v tom zlém a také ve spoustě zdánlivě banálních maličkostí, které jsou součástí našeho každodenního všedního života. To je stará známá pravda. A to se potvrdilo i v dalším románě Táni Keleové Vasilkové Sítě z pavučin. Přesvědčila mě o tom i hlavní hrdinka Blanka. jak se píše v anotaci křehká a silná zároveň. A mně připadá, že to jsou dvě osoby v jedné. V divadle jako mladá a úspěšná herečka, která hraje jednu titulní roli za druhou a v osobním životě, kde denně bojuje sama se sebou. Určeno především pro ty, kteří si oblíbili styl psaní Táni Keleové Vasilkové.

knihovniceS
knihovniceS
20.09.2021 5 z 5

Sítě z pavučin
Opět pěkné čtení ze života. Příběh uvěřitelný, život Blanky není jednoduchý. V dětství přišla o maminku a od 13 let se starala o mladšího brášku a despotického otce. První lásku si nesměla vzít, otec Blanku donutil do sňatku pro něj výhodného. Blanka má opravdu smůlu, narodila se jí postižná dcera, má nesnesitelnou tchýni, časem se provalí jedno tajemství a manžel ji opustí ... , dále nic neprozradím, ponořte se do života krásné Blanky. Kniha není smutná, je velmi čtivá, jako ostatně všechny romány této autorky. Doporučuji.

hrabenka
hrabenka
26.07.2021 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, odpočinková četba.

tess.de.veles
tess.de.veles
21.06.2021 5 z 5

Hezky se cetla, dej hezky ubihal.... Pekna oddechovka prectena za jeden den...

Allla9
Allla9
27.05.2021 4 z 5

Krásně jsem si odpočinula a na chvíli zapomněla na každodenní starosti.

bábuška
bábuška
01.05.2021 3 z 5

Pro změnujsem opět sáhla po odpočinkovém čtení, příběh je hezky napsán, smutný konec jedné lásky přejde do lásky nové, vše dobře končí.

cori
cori
14.10.2020 3 z 5

Krásnou Blanku, úspěšnou herečku, stíhá jedna rána za druhou (v dětství přijde o matku, musí se od 13 let starat o domácnost, má despotického otce, přijde o první lásku, narodí se jí postižená dcera, manžel ji opustí,.....). Divím se, že neskončila jako alkoholička. Jako správná červená knihovna příběh skončí šťastně. Nenáročná oddechovka.

Krisařka
Krisařka
24.07.2020 3 z 5

Čtivá kniha, opět jednodenní jednohubka.

LeSk
LeSk
06.06.2020 3 z 5

Velmi oddychové čtení, od začátku velmi předvídatelné. Kniha neurazila, zápletka se ale žádná nekonala. Také vím, že velmi brzy děj této knihy zapomenu.

1v8na
1v8na
05.06.2020 4 z 5

Příběh je čtivý, reálný, uvěřitelný - zkrátka ze života.
Ze začátku se prolíná přítomnost s minulostí, což oceňuji. Přidává to na čtivosti.
Také se mi líbí vykreslení názorů na určitý problém od různých postav - bavilo mě porovnávat pohledy na věc.
Menší nevýhoda, která mi trochu vadila - dlouhé kapitoly.

LeHor
LeHor
01.06.2020 3 z 5

Taková klasická oddechovka.

Ála1968
Ála1968
19.04.2020 4 z 5

Bylo to moc hezké jako ostatně všechny knihy od této autorky.

vojteska70
vojteska70
04.04.2020 4 z 5

Bylo mi jasné, že se to provalí. Ale celkem dobré

Janca007
Janca007
24.03.2020 4 z 5

Knížka se mi nakonec celkem líbila, akorát mi trvalo se jí prokousat - měla jsem na mysli jiné věci než si číst :-/ Co jsem si vzala - lhát a tajit pravdu se nevyplácí, protože je jako bumerang...

Bibi23
Bibi23
09.02.2020 5 z 5

Přečtena velmi rychle. Autorka opět nezklamala.

Radka1911
Radka1911
14.01.2020 4 z 5

Odpočinkový ženský román mé oblíbené spisovatelky. Knížka se dobře čte a má zajímavý a neotřelý děj.

nešťastná láska

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky
2012  78%Nikdy
2020  85%Slib
1997  75%Cena za voľnosť

Kniha Sítě z pavučin je v