Krisařka Krisařka komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Úplně nevím co napsat, zacetla jsem se asi až na 150 stránce, nebylo to zle, ale upřímně ještě jednou by Kim nebo kdokoli protocili oči a asi bych si to přečetla znova jen abych spočítala kolikrát. Každopádně autorce dám určitě ještě šanci.

10.10.2019 2 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Kniha se četla dobře, jak jsme již u autorky zvyklí, bavila mě více než maminčin mazanek ale top pro mne zatím zůstává sběratel trofejí. Každopádně se těším na další

02.10.2019 4 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Závěr knihy byl trochu divocejsi, takový zpazlany dohromady, kazdopadne kniha ok, druhý díl se mi ale líbil o dost víc.

28.09.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jedná z Bryndzovek co se mi líbila nejvíc, jedině co mě na knize štvalo, bylo, jak se autor vracel k rychlému a stručně psanému návratu k tomu, co se stalo Markovi atd. Pusobylo to na mě jako by to ani samotného R. B. nebavilo, jinak ctiva kniha.

06.08.2019 4 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Zvláštní kniha, i když nemá moc stran, nějak jsem si ji davkovala asi týden. Občas mi připomněla Houbařku. Zajímavý styl psaní, neokoukané téma, za mě plus. I když spousta lidí z téhle knihy bude nějakou dobu v depresi si myslím.

26.07.2019 4 z 5

Mortina a přízračný kamarád Mortina a přízračný kamarád Barbara Cantini

Jako vždy super! Těšíme se na (snad) další setkání.

18.07.2019 5 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Pro mne po dlouhé době velmi prijemná,, detektivka" jsem ráda, že jsem na knihu narazila, děj ocejpá, přehlednost postav, super dějová zápletka, sympatie k hlavním postavám, a hlavně, kdo by si nezamiloval Makitu, popřípadě Amaroka že :)

17.07.2019 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Musím přiznat, že na takovou knihu asi prostě musí být nálada. Nápad ok, popravdě i když má hlavní postava slabost pro,, maso"vzbuzoval ve mně spíše sympatie, přesto jsem pokaždé měla problém se začíst.

12.07.2019 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Je krásná, líbí se mi i filmové zpracování.

08.07.2019 5 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Hodně silná kniha, člověku se ani nechce věřit, co člověk člověku dokáže udělat. Ale nemělo by se na tyhle hrůzy zapomínat.

04.07.2019 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Kniha kterou, přečtěte za hodinu a máte ji v sobě nejmíň týden...

02.07.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Sběratel trofejí se mi moc líbil, do prvotiny téhle autorky jsem se nějak nemohla tak dravé začíst. Tak asi prostě nebyla momentální nálada na tenhle druh knihy. Třeba ji dám šanci ještě někdy jindy.

02.07.2019 2 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Kniha se mi moc líbila. Výborně se čte, a zanechá stopu.. Takové knihy mám ráda.. Určitě budu autorku sledovat i nadále.

12.06.2019 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Kniha se mi líbila, přesto na mne byla asi trochu komplikovaná, chvílemi jsem nevěděla co si myslet. Každopádně určitě autorku budu číst dál. Více se mi líbila Rekonstrukce, tak teď dám ještě i Houbařku.

10.06.2019 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Mé sedmnáctileté já zaplesalo blahem. Pro mne velmi příjemné čtení, i když mi už dlouho není sedmnáct.

05.06.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha se mi opět docela líbila, jeho styl psaní je čtivý, jedině co mi tu chybí, je nějaký moment překvapení, mám asi raději když skoro do poslední chvíle nevíte, kdo vraždí a proč.

31.05.2019 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Přesto, že pro mne kniha ze začátku byla trošku slabší, rozjela se tak, že se mi moc líbila. Super oddychovka. Nicméně si nemohu pomoci, ale Ryle mi připomínal komplikovaného pana Greye.. Každopádně od autorky si přečtu i něco dalšího, protože to vlastně bylo pěkné čtení. A hlavně mi opět došlo, že každá máme svého Atlase, ale málokterá se s ním opět setká.

21.05.2019 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Začala jsem to číst a musela dočíst... Za mě dost,, hustá kniha" jsem z ní trošku vypleskla a asi na ni ještě pár dní budu myslet. Rozhodně stojí za přečtení, ale nelze zaručit že z ní nebudete mít depku.

17.05.2019 5 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Čte se to samo, ale rozhodně to ve mně nezanechalo takovou stopu, třeba jako heřmánkové údolí.

09.05.2019 2 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Líbila se mi víc než druhý díl, lépe se mi i četla, ale již od začátku jsem věděla, kdo má holčičku na svědomí. Otec dítěte akorát celý dej zdlouhavě a zbytečně zamotal.

04.05.2019 3 z 5