Minuta na rozloučenou

Mariannu nudí život, společnost i přátelé. Rozhodne se přerušit studia a doprovázet otce - profesora přírodních věd - na výpravu do argentinského pralesa. Hledá změnu a dobrodružství a zcela nepřipravená se octne ve světě, který nemá s romantikou jejích představ nic společného. Ve skupině vědeckých pracovníků, domorodých nosičů a průvodců pluje na člunech proti proudu řeky Paraná. Když dojde k nehodě a přepadení, výprava se nechtěně rozdělí. Marianna projde tvrdou psychickou i fyzickou zkouškou. Po návratu do civilizace mění svůj postoj k životu a vnímá jinak i přátelství, lásku a zodpovědnost za druhé....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84468/minuta-na-rozlouceno-84468.jpg 3.689
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Minuta na rozloučenou

JancaMia

Pěkné čtení , které donutí zamýšlet se nad tím coby kdyby .. byť je příběh prvoplánový ale i tak se moc hezky četl .. zkrátka pohádka pro velký holky

Krisařka

Čte se to samo, ale rozhodně to ve mně nezanechalo takovou stopu, třeba jako heřmánkové údolí.

raty

Děj "červené harlekýnky" jsem od této spisovatelky úplně nečekala. Přesto bych knihu klidně doporučila milovníkům romantických příběhů. Příjemné odpočinkové čtení.

LéňaM

Jednoduchý ctivy příběh i překvapení bylo.za mě prijemne a pěkne čtení

Kerberos
28.10.2018

To tedy byla slátanina.

hapac
12.09.2018

Ale jo, četla jsem určitě od autorky lepší, ale nejsem zklamaná. Nenáročné, příjemné, ale rozhodně čtivé.

knihovnička007
25.04.2018

Opět příjemné čtení mé oblíbené spisovatelky.
Zde se autorka vydala do jiného prostředí i času, než je u ní obvyklé a nenudila jsem se. Příběh Marianny a Antonia byl všechno, jen ne jednotvárný, určitě jsem se u něj nenudila.
Je to taková příjemná jednohubka na letní odpoledne u vody. Takto autorka nikdy nezklame, její knihy se skvěle čtou.

Evišťátko
15.03.2018

Tak tahle knížka byla na mě romantická až moc. Možná k mému zklamání z ní přispěl i fakt , že byl její děj pro mě málo uvěřitelný.