Krisařka Krisařka komentáře u knih

Mojenka Mojenka Olga Stehlíková

Krásně smutná knížka . Co víc napsat ... Ilustrace jen podtrhují celkovou atmosféru a jinakost knížky jako takové . Za mě hodně emoční čtení .

01.08.2022 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Pokračování se mi líbilo o kapku víc než díl první . Klasická oddychovka .

29.07.2022 4 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Klasická Körnerová,četla se jako vždy dobře . Dokáže vtáhnout do děje a je to taková jednohubka. Mou favoritkou je ale stále Heřmánkové údolí

23.07.2022 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Podle mě super detektivka . Barvitý děj co dokáže vtáhnout . Přečetla jsem na jeden zátah. Super čtení s potenciálem dalšího dílu, kde nepohrdneme ani dalším osudem Laury a Adama . Jen tak dál

10.07.2022 4 z 5

Kapka kámen vyhloubí Kapka kámen vyhloubí Hana Kulasová

Kniha se mi moc dobře četla a velmi mne chytla za srdce. Člověk si říká jak to se svými dětmi ve finále má jednoduché a nedokáže jim věnovat tolik pozornosti co tato maminka. Obdiv jí... Za její sílu a odhodlání . Neměla to lehké a přitom dala dítěti víc než mnozí rodiče dnes i když mají více možností a informací.

26.06.2022 5 z 5

Kniha si zaslouží velké hodnocení už jen za to ,kolik práce musela dát . Krom toho je teda super bonusem že úsilí se vyplatilo a kniha má smysl. O když jsem měla problém se orientovat ve jménech,ale to je jen můj problém,u těchto druhů knih to mám. Každopádně poklona autorce

19.04.2022 4 z 5

Čtivá jednohubka ... Zase trochu něco jiného než jsme zvyklí u těchto příběhů ... Žádná vyšší dívčí ale ve finále se mi to líbilo .

02.04.2022 3 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

I přesto ,že se mi vlastně kniha líbila ,dalo mi docela zabrat ji přečíst a trvalo vždy dlouho se začíst . Bylo to něco nového a jiného než jsem zvyklá . Proto plus . Nejvíc mne ale bavilo ale posledních cca 100 stran.

31.03.2022 3 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Další čtivá kniha,smutná silná a velmi realistická . Ráda si přečtu další knihy autorky .

01.03.2022 4 z 5

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Pro mne velmi čtivá kniha . Další silné zpracování událostí a postav které zasáhla krutost a nespravedlnost této doby .

27.02.2022 4 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Za mě tedy plný počet .. autor mne zaujal natolik,že jsem se po těch lesích opravdu toulala. Bylo mi veselo,zamilovaně,smutně , úzko i naštvaně ... Sice jsem četla i lepší knihy ale málo která kniha ve mně zanechává stopu ...Moc hezké ,autora určitě budu mít v hledáčku ...

24.02.2022 5 z 5

Šeptuchy Šeptuchy Alena Sabuchová

Tak jak jsem se na tu knihu těšila ,a lákala mne i její krásná obálka,tak jsem byla musím říct velmi zklamaná ,problém docist ji ,možná zajímavý námět ,ale pro mě fádní ,nepropracované. ... Nedokázala mne zaujmout ... Těžko říct proč,ale přišlo mi to prostě málo ... Škoda

30.01.2022 1 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha se četla jako každá Hartlovka opět dobře,bavila mne ,dokáže vtáhnout do děje ... Jediné ale co mne pořád napadlo bylo,že autor musel mít asi solidní ,,hučák"

Takovej jakože erotickej román no ....

30.12.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

No co na to říct ... Přepadla mne úzkost u toho , že je tohle možné ,zanechalo to ve mne pocit bezmoci ... Jakuba Katalpa pro mne píše zajimavým způsobem ,každopádně o hvězdičku méně za to,že na konci měla opět ta kniha až moc rychlí spád ... A konec je v podstatě na čtyřech stránkách .

22.12.2021 4 z 5

Skořápky na vodě Skořápky na vodě Jarmila Pospíšilová

Čtivá kniha co jí přečtěte za pár hodin když je čas ,vypněte mozek a relaxujete,za mě dobrý ...

26.08.2021 4 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Kniha se mi líbila,i když se musím přiznat že jsem se musela soustředit neustále na to kdo je kdo ... Rozhodně si s chutí přečtu další její knihy ... Plus za mne i za krátké kapitoly .

23.08.2021 4 z 5

Před povodní Před povodní Anna Bolavá (p)

Z těchto tří knih pro mne nejnáročnější na četbu ... Každopádně Bolavý styl psaní Anny Bolavé mě pořád baví ...

16.08.2021 3 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Moje první kniha od této autorky a musím říct,že moc hezká,jemná,dobře se četla... Autorku jistě ještě navštívím v další knize

11.08.2021 5 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Klasika, další čtivá kniha autorky ...

09.08.2021 3 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Čtení opět na pár hodin jak tomu u autorky bývá , čtu její knížky ráda,jediné co mi přijde divné je,že je to takové zdlouhavé až až a nakonec na poslední stránky nahustí v podstatě otevřený konec ... Což samozřejmě v životě tak bývá ale ...

09.08.2021 4 z 5