Květiny pro Lauru

Mladí manželé Laura a Ivan si vychutnávají své štěstí... až do chvíle, kdy jim zemře jediný syn, sedmiletý Tomášek. Jejich životy a vztah jsou podrobeny té nejtěžší zkoušce. Dokážou ji zvládnout? Budou umět přijmout bolest, kterou jim život nadělil? Jak se vyvine jejich další osud?

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/5157/kvetiny-pro-lauru-5157.jpg 4.3134

Kvety pre Lauru (2006)

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Noxi

domcabu
včera

Ačkoliv je příběh o tragédii, na můj vkus velmi přeslazené.

micha-ella

Trochu přeslazené.

Lalina3

Krásná kniha!
Jako ostatně každá od autorky. Tato byla obzvláště dojemná. Sice jsem nebrečela, ale to mělo na svědomí to, že jsem věděla, že příběh nakonec (jako vždy) dobře dopadne. :)
Krásná oddechovka, která zahřeje u srdíčka.

Má druhá kniha od paní Vasilkové, která je strašně smutná, ale zároveň krásná. Je to příběh ze života, který je bohužel velice reálný. Místy jsem přes slzy ani neviděla na písmenka. Opravdu hodně dojemné. Doporučuji!!!

mariva

Čekala jsem hodně smutnou knihu, ale autorka zkušeně dávkuje smutek, radost i naději, takže výsledkem je příjemný a čtivý příběh.

DominaCZ

Jak píší Hakl54 a WEIL - čtivá, reálná, na jednu stranu děsivá, na druhou stranu přehnaně typicky slaďárnová.

Tady jsem měla pro toho chlapa pochopení - chová se jako netečná kráva a pak najednou přitáhne cizí dšěcko od nezodpovědný baby --- koho by to nenassssssss.alo ?!!!
Takže tady bych jí docela nakopala.. ne docela, ale určitě.

Konec jasněže very najs, a proto trapně profláklej. Pro citlivky romantický super, pro přesycený mužatky blbost .)
A z názvu mi mráz po ničem neběhal, jak píše autorka.

Jirinamac

Knížka se čte dobře. Příběh který se opravdu mohl stát. Jen mě tam chybí také nějaký vztah Laury s jeho dcerou. I přes tragedie, je to taková slaďárna.

Pajina68

Knížka se mi líbila, působila na mne ale hrozně depresivně.

1v8na

Příběh na mě hodně zapůsobil. Hodnotím ho velmi pozitivně a kladně. Velmi mě fascinuje, jak spisovatelka popsala charaktery mužů a žen v knize a jak poukazuje na řešení problémů - na to, jakým způsobem řeší problémy muži a jakým ženy.
Hlavní hrdinku velmi obdivuju - po tom, co si prožila je i tak plná naděje a optimismu. Neumím si představit, jak bych na všechny situace reagovala já a jak bych je zvládla.
Určitě tohle není poslední kniha, kterou jsem od autorky přečetla.

Milena2017

Knížka je hezká ale moc smutná. I když jsem jí probrečela tak i přesto ji doporučuji.

bookmania
04.12.2016

Moje prvotina od této spisovatelky. Moje maminka četla všechny její knihy a opravdu tuto spisovatelku miluje. Já si prostě řekla,že je na čase poslechnout moudré rady moji maminky a knihu si také přečíst. A tak sem tady. Dokonalá kniha plná smutku,bolesti a trápení! Knihu jsem zhltla za jeden den,protože jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé!!!

popeluška
01.09.2016

Moc krásné oddechové čtení .....

majík1
04.07.2016

Krásné není co dodat

Hakl54
14.03.2016

Nenáročné čtení do dopravního prostředku. Lepší červená knihovna, kde autorka zvolí nejprve tragédii, aby mohlo na konci knihy vše dobře dopadnout. Ostatně jako většina knih od Keleové-Vasilkové.

Janin
08.02.2016

Krásně citlivá ,čtivá knížka.S hrdinkou jsem prožívala všechny,jak krásné,tak i smutné chvíle jejího života,plného zvratů.Snad nikdy jsem toho u knihy tolik nenabrečela.

ditul
18.01.2016

Krásný čtivý příběh - jen jsem ho celý probrečela.....

aninka.b
29.12.2015

Velice krásná knížka, silný a dojemný příběh, který se může stát každému z nás. Kniha je velkou motivací pro přemýšlení o svém životě a vážení si každé malé drobnosti. Člověk nikdy neví, jaký bude jeho život za minutu, hodinu, den, měsíc, rok atd.

Petule5
12.11.2015

Snad všechny knížky od paní Vasilkové jsou úžasné a tato není výjimkou :-)

matilda74
22.08.2015

Opět krásně napsaná kniha. Silný a hodně smutný příběh. Četla jsem ji o dovolené a na koupališti jsem brecela jako želva!!!?

Jajina555
08.04.2015

Hezký, ale velmi smutný příběh ze života.

Šánka
01.10.2014

Krásně napsaná kniha, velká porce emocí a citů.Ještě teď o ní musím přemýšlet a nějak mi nejde z hlavy.Místy velmi smutné, ale i tak se dá z tohoto příběhu načerpat velká životní síla a vážit si toho, co člověk v životě má.

knihamouder
16.09.2014

Velmi silný příběh. Knížka smutná, hezky napsaná. Pobrečela jsem si jako želva.

Verika
18.07.2014

Velice pěkná knížka. Smutný příběh, který mě osobně ovlivnil.

ina77
04.07.2014

Kniha je naprosto úžasná,děj je perfektní a hlavně nepředvídatelný!
Až na konci se člověk dozví jak to vše je.Nemohla jsem dát míň než pět hvězdiček!

Prateri
17.05.2014

U mě je to za pět hvězdiček.

dubakm
23.04.2014

Přečíst tuhle knihu mi trvalo déle, než obvykle. Psaná je hezky, čtivě, ale celý děj se nese na hodně smutné vlně. A s komentářem Weil si dovolím nesouhlasit, každý kdo knihu přečetl určitě ví proč, tahle kniha byla smutná, smutnější i nejsmutnější, ale určitě ne klišoidní.Hvězdičku dolu jsem dala za (pro mne) hodně rychlý a obrovský zvrat v charakterech osob.

mája1970
07.03.2014

poutavý příběh

VladkaBU
02.10.2013

Smutný příběh se šťastným koncem. To, co prožila Laura si určitě nikdo z nás neumí představit, a po tom všem zvednout se a jít dál, je strašně těžké. Ona to dokázala.

renataab
16.09.2013

Velmi pěkná kniha.

serafína
30.04.2013

Velmi silný příběh, v mnoha situacích jsem se našla a proto na mě prožitek čtení působil hodně intenzivně. Žít není lehké a proto děkuji za každy okamžik štěstí, za každou hezkou knihu. Děkuji p. Vasilková!