Květiny pro Lauru

Mladí manželé Laura a Ivan si vychutnávají své štěstí... až do chvíle, kdy jim zemře jediný syn, sedmiletý Tomášek. Jejich životy a vztah jsou podrobeny té nejtěžší zkoušce. Dokážou ji zvládnout? Budou umět přijmout bolest, kterou jim život nadělil? Jak se vyvine jejich další osud?

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/5157/kvetiny-pro-lauru-5157.jpg 4.4155
Vydáno:, Noxi

JancaMia
04. prosince

Tahle knížka i přesto že se krásně četla , tak byla velice hořká .. ale i tak to bohužel někdy je ..

knihovniceS

Zatím jsem odložila - nemám sílu, ale ke knize vrátím, nedávná tragedie v rodině je stále živá

hrosulik

Super, krásná, čtivá, ze života. Mohu doporučit.

Aleh

Další z knih této slovenské autorky. Osud se s Laurou a Ivanem nemazlil. Čeká je těžká životní zkouška. Přišli o svého jediného syna. Jak přijmout tuto nezvratnou skutečnost? Jak se s tím mají mladí manželé vyrovnat? To jim nikdo neřekne. Smutný a dojemný životní příběh mladého manželského páru. Doporučuji především pro čtenářky, které si oblíbily styl psaní Táni Keleové Vasilkové.

ladaol

Pěkně napsané, čtivé, Kdo si chce poplakat, ať si to určitě přečte.

Květi62

Tak tohle byla hodně dobře napsaná kniha. Na pozadí velké tragédie je popsán uvěřitelný příběh hlavní hrdinky, která přes velkou bolest je ve skutečnosti velmi silná.
Spisovatelku jsem objevila teprve nedávno /v doporučení pro výzvu 2018 - kniha od slovenského spisovatele/. Stává se mojí oblíbenou.

Helča17
25.11.2017

Moc pěkný příběh, dojemný a krásně napsaný. Autorka se mi opět trefila do vkusu a nálady. Za mě je to jeden z jejích nejhezčích příběhů.

domcabu
21.09.2017

Ačkoliv je příběh o tragédii, na můj vkus velmi přeslazené.

micha-ella
04.09.2017

Trochu přeslazené.

Lalina3
07.08.2017

Krásná kniha!
Jako ostatně každá od autorky. Tato byla obzvláště dojemná. Sice jsem nebrečela, ale to mělo na svědomí to, že jsem věděla, že příběh nakonec (jako vždy) dobře dopadne. :)
Krásná oddechovka, která zahřeje u srdíčka.

26.07.2017

Má druhá kniha od paní Vasilkové, která je strašně smutná, ale zároveň krásná. Je to příběh ze života, který je bohužel velice reálný. Místy jsem přes slzy ani neviděla na písmenka. Opravdu hodně dojemné. Doporučuji!!!

mariva
27.06.2017

Čekala jsem hodně smutnou knihu, ale autorka zkušeně dávkuje smutek, radost i naději, takže výsledkem je příjemný a čtivý příběh.

Jirinamac
14.03.2017

Knížka se čte dobře. Příběh který se opravdu mohl stát. Jen mě tam chybí také nějaký vztah Laury s jeho dcerou. I přes tragedie, je to taková slaďárna.

Pajina68
27.02.2017

Knížka se mi líbila, působila na mne ale hrozně depresivně.

1v8na
10.02.2017

Příběh na mě hodně zapůsobil. Hodnotím ho velmi pozitivně a kladně. Velmi mě fascinuje, jak spisovatelka popsala charaktery mužů a žen v knize a jak poukazuje na řešení problémů - na to, jakým způsobem řeší problémy muži a jakým ženy.
Hlavní hrdinku velmi obdivuju - po tom, co si prožila je i tak plná naděje a optimismu. Neumím si představit, jak bych na všechny situace reagovala já a jak bych je zvládla.
Určitě tohle není poslední kniha, kterou jsem od autorky přečetla.

Milena2017
23.01.2017

Knížka je hezká ale moc smutná. I když jsem jí probrečela tak i přesto ji doporučuji.

bookmania
04.12.2016

Moje prvotina od této spisovatelky. Moje maminka četla všechny její knihy a opravdu tuto spisovatelku miluje. Já si prostě řekla,že je na čase poslechnout moudré rady moji maminky a knihu si také přečíst. A tak sem tady. Dokonalá kniha plná smutku,bolesti a trápení! Knihu jsem zhltla za jeden den,protože jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé!!!

popeluška
01.09.2016

Moc krásné oddechové čtení .....

majík1
04.07.2016

Krásné není co dodat

Hakl54
14.03.2016

Nenáročné čtení do dopravního prostředku. Lepší červená knihovna, kde autorka zvolí nejprve tragédii, aby mohlo na konci knihy vše dobře dopadnout. Ostatně jako většina knih od Keleové-Vasilkové.

Janin
08.02.2016

Krásně citlivá ,čtivá knížka.S hrdinkou jsem prožívala všechny,jak krásné,tak i smutné chvíle jejího života,plného zvratů.Snad nikdy jsem toho u knihy tolik nenabrečela.

ditul
18.01.2016

Krásný čtivý příběh - jen jsem ho celý probrečela.....

aninka.b
29.12.2015

Velice krásná knížka, silný a dojemný příběh, který se může stát každému z nás. Kniha je velkou motivací pro přemýšlení o svém životě a vážení si každé malé drobnosti. Člověk nikdy neví, jaký bude jeho život za minutu, hodinu, den, měsíc, rok atd.

Petule5
12.11.2015

Snad všechny knížky od paní Vasilkové jsou úžasné a tato není výjimkou :-)

matilda74
22.08.2015

Opět krásně napsaná kniha. Silný a hodně smutný příběh. Četla jsem ji o dovolené a na koupališti jsem brecela jako želva!!!?

Jajina555
08.04.2015

Hezký, ale velmi smutný příběh ze života.

Šánka
01.10.2014

Krásně napsaná kniha, velká porce emocí a citů. Ještě teď o ní musím přemýšlet a nějak mi nejde z hlavy. Místy velmi smutné, ale i tak se dá z tohoto příběhu načerpat velká životní síla a vážit si toho, co člověk v životě má.

knihamouder
16.09.2014

Velmi silný příběh. Knížka smutná, hezky napsaná. Pobrečela jsem si jako želva.

Verika
18.07.2014

Velice pěkná knížka. Smutný příběh, který mě osobně ovlivnil.

ina77
04.07.2014

Kniha je naprosto úžasná,děj je perfektní a hlavně nepředvídatelný!
Až na konci se člověk dozví jak to vše je.Nemohla jsem dát míň než pět hvězdiček!