Všechny ženy ve mně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Do mě, do vás, do vašich matek, sester, kamarádek, sokyň… Kolik žen se vejde do jedné obyčejné, zdánlivě bezbranné a upracované ženské? Armáda. Jsou v nás jich mraky. Matky, přítelkyně, nevděčné dcery, věrné manželky, dcery vděčné a pečující, manželky nevěrné a zákeřné. To není nic nového. Ale jsou v nás i malé holky, puberťačky, na které naše tělo nikdy nezapomene, umělkyně, vědmy a čarodějnice, pečovatelky a kolegyně, ženy roztoužené i bojovné, skály lámající… Všechny tyto ženy tu vyprávějí příběhy, některé trochu ulítlé, ale o to více ze života. Jedna přidá zkušenost, druhá touhu, třetí fantazii a čtvrtá sen. Všechny ženy ve mně jsou kamarádky a jsou i v každé z vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310635/vsechny-zeny-ve-mne-e9k-310635.jpg 3.128
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Všechny ženy ve mně

Přidat komentář
Krisařka
13. června

Oddychovka na par hodin, me to bavilo.

martina1199
16.12.2019

Kniha plná povídek představující ženu v různých životních polohách, prožívající různé životní situace. Některé povídky jsou lepší, některé slabší - většina z nich fantaskně, někdy až snově podbarvená. Povídky jsou napsány v ich podobě, měla jsem pocit, jako bych četla pokaždé o stejné hlavní hrdince, ale zároveň o naprosto jiné. Cítila jsem z nich hořkost a smutek, bloudění, smíření, občas záchvěv naděje, ale jen kapku radosti. Nejvíc se mi asi líbily povídky Psí, Holandská, Temná, Lítací, Střílecí. Rozhodně nelituji, že jsem ji četla, ale vracet se k ní nebudu.


Marčullkas
12.12.2019

Čtivé povídky.

Olsovcova
01.05.2019

Fantaskní příběhy. Připomínaly mi Roalda Dahla (Tales of the Unexpected).

popeluška
07.04.2019

Oddechová kniha.Některé povídky mě bavily některé už tolik ne.Dala bych tři a půl hvězdičky...ale kniha byla čtivá i pěknou obálku má tak čtyři :-)

hanis2806
22.12.2018

Není to vyloženě můj šálek kávy. Některé povídky se mi líbily více, některé méně.

Pettinka
25.11.2018

Knihu jsem přečetla za jeden večer, to jo. Ale že by to byl nějaký velký zázrak nebo kniha, ke který bych se jednou ráda vrátila, to se říct teda nedá. Příběhy občas zajímavý, ale často jsem se moc nechytala a nechápala pointu. Nicméně, četla jsem i horší :)

Lenka8418
09.10.2018

Zajímavě napsaná kniha, nějaké povídky hezké, jiné smutné, veselé, zvláštní, nepochopené. Prostě taková oddechová všehochuť. Za přečtení jsem ráda

1

Doporučujeme

Dvacet deka lásky
Dvacet deka lásky
Jednou nohou v blázinci
Jednou nohou v blázinci
Já o koze, on o voze…
Já o koze, on o voze…
Brusinky
Brusinky

Autor a jeho další knihy

Veronika Hájková
česká, 1961

Kniha Všechny ženy ve mně je v

Právě čtených2x
Přečtených44x
Čtenářské výzvě10x
Knihotéce13x
Chystám se číst24x
Chci si koupit4x