Všechny ženy ve mně

od:


KoupitKoupit eknihu

Do mě, do vás, do vašich matek, sester, kamarádek, sokyň… Kolik žen se vejde do jedné obyčejné, zdánlivě bezbranné a upracované ženské? Armáda. Jsou v nás jich mraky. Matky, přítelkyně, nevděčné dcery, věrné manželky, dcery vděčné a pečující, manželky nevěrné a zákeřné. To není nic nového. Ale jsou v nás i malé holky, puberťačky, na které naše tělo nikdy nezapomene, umělkyně, vědmy a čarodějnice, pečovatelky a kolegyně, ženy roztoužené i bojovné, skály lámající… Všechny tyto ženy tu vyprávějí příběhy, některé trochu ulítlé, ale o to více ze života. Jedna přidá zkušenost, druhá touhu, třetí fantazii a čtvrtá sen. Všechny ženy ve mně jsou kamarádky a jsou i v každé z vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310635/vsechny-zeny-ve-mne-e9k-310635.jpg 3.113
Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
Pettinka
25. listopadu

Knihu jsem přečetla za jeden večer, to jo. Ale že by to byl nějaký velký zázrak nebo kniha, ke který bych se jednou ráda vrátila, to se říct teda nedá. Příběhy občas zajímavý, ale často jsem se moc nechytala a nechápala pointu. Nicméně, četla jsem i horší :)

Lenka8418
09. října

Zajímavě napsaná kniha, nějaké povídky hezké, jiné smutné, veselé, zvláštní, nepochopené. Prostě taková oddechová všehochuť. Za přečtení jsem ráda

atka69
08. září

Příjemné čtení před spaním! Krátké poklidné povídky, některé pohladí, nad některou popřemýšlím a moc hezky se usíná :-)

whale77
05. ledna

Knížku jsem dostala jako dárek a netušila jsem, co mě čeká. Po pomalejším rozjezdu a prvních povídkách spíše poetických, snivých, což není moje gusto, se to stalo překvapivě čtivým dílkem. Povídky mě bavily a ve výsledku jsem byla (odpočinkově) nadšená.

Anastazie0810
30.12.2017

Oddechové čtení.Lehce se čte a není to rozhodně nějaká "bichle". Příběhy byly zajímavé, ale občas až moc přehnané. Velice mě zaujal název a krásná obálka. Rozhodně je to odpočinkové čtení.

Dadula118
27.12.2016

Co jako má tahle kniha znamenat?za mně škoda papíru.Některé příběhy vůbec nedávaly smysl.

SakuraLuci
30.11.2016

Oddechová knížka, neurazí, ani nějak výrazně nenadchne.. Je celkem čtivá, v některých příbězích jsem se našla.

adriane9
22.10.2016

Milá oddechovka mezi těžkými knihami. Povídky mě až na jednu velmi bavily, místy neotřelé zápletky, romantika, fantasy prostě pro každou a z každé ženy něco. Do týdne sice nebudu vědět, že jsem ji četla, ale to je dle mého úděl oddechovek.

Safienka
30.09.2016

Povídková kniha o ženách mnoha tváří. Celkově moc nevyhledávám povídkové knihy, ale tato mě svým tématem zaujala. Přesto jsem se nějak nemohla začíst. Pro mě čtivé povídky přišly až zhruba v půlce. 20 různých žen a situací. Každopádně ale moc pěkná obálka..jak na pohled, tak na dotek :-)

Autor a jeho další knihy

Veronika Hájková

Veronika Hájková
česká, 1961

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených21x
v Čtenářské výzvě6x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst19x
v Chci si koupit3x