Nataša

Žárlivost má mnoho tváří... Vždy však v partnerovi vyvolává pocity beznaděje, přináší slzy a bolest. Důkazem toho je i příběh Nataši, dvaačtyřicetileté fotografky, vdané ženy a matky dvou synů. Jak se vyrovná s Vojtovou chorobnou – a bezdůvodnou žárlivostí? Zůstane s ním v manželství, nebo se rozhodne pro rozvod? Milé čtenářky, doufám, že se vám kniha bude stejně tak dobře číst, jako mně se psala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17492/natasa-L7C-17492.jpg 4.1152
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Noxi

Kniha Nataša

zdenaR

Další velmi čtivá kniha od autorky.
Klasické téma - žárlivost, pojaté z pohledu ženy, která je ochotna pro udržení manželství udělat maximum.
Doporučuji.

mariva

Další docela uvěřitelný příběh ze života, i když Nataša nebyla vždy docela sympatická postava. Proč tak dlouho snášela život s chronickým žárlivcem? Taky její řešení problémů vždy pouze za podpory dalšího muže, mi moc nesedělo. Pobavilo mě, že autorka do jejích fotografických námětů zařadila obálky některých svých knih.

m.valova

Kde začít,místy mi bylo smutno,chvílemi mi z chování Vojty bylo až špatně a do toho všeho jsem oba dva litovala a hlavně nechápala,ale tak to asi opravdu v životě je a bohužel chorobná žárlivost je hrozná vlastnost...lituji každého,kdo se s tímto problémem ve vztahu potýká.Keleová opět nezklamala ..patří k mým nejoblíbenějším spisovatelkám..

pingu1

Zase jedna ze života ... Četla se dobře, mělo to spád, bohužel dost uvěřitelný příběh....

LeSk
16.12.2018

Kniha patří dle mého názoru k méně zdařilým, od této skvělé autorky jsem čekala více, nicméně i tak jsem knihu dočetla a těšila se na happy end, který se nakonec konal.
Na autorku nezanevřu a ráda si přečtu její další knihy.

petra.k.
14.10.2018

Tato kniha mne velmi zklamala. Téma je zajímavé a zasloužilo by si lepší zpracování.
Kniha je napsaná-až moc jednoduše což jí upíra na vážnosti tématu. A upřímně řečeno, hlavní hrdinka Nataša mi neskutečně lezla na nervy. Dospělá žena, která nedokáže rozumně řešit své problémy. Až najde řešení v chlapovi, který je o 15 let mladší. No comment.
Další knihu této autorky si určitě neprečtu...

18.09.2018

Úžasná knížka, která má spád a moc dobře se čte. Je tu ukázka domácího násilí i psychického teroru. Je to opravdu ze života. Nikdy bych něco takového nechtěla zažít.

medlovice
27.08.2018

Mám kamarádku Natašu.
Ale má naprosto odlišný život od knižní Nataši. Smůla na chlapy a pokora to je Knižní Nataša. Má život jaký chtěla, dělá práci, co ji baví a naplnuje , má dům , pár přátel a chlapa, totálního tyrana a sobce. Ten mi byl svým despotismem hodně nesympatický. A konec knihy, co si jako ten tyran myslel ? Dobře udělala a má můj souhlas.
Moje kamarádka Nataša má opravdu lepší život i když dělá v AVX a práce ji zmáhá. Protože má domov a rodinu.
Tuto knihu jsem četla moc dlouho, nebavila mě a několikrát jsem ji odložila.

Táňa Keleová-Vasilková
slovenská, 1964