Přítelkyně

Přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351861/bmid_pritelkyne-7mx-351861.jpg 4 189 57

Tři ženy – Hana, Marta, Táňa. Tři přítelkyně – tři osudy, které pojí touha po sebanaplnění a smysluplném životě. Hledají samy sebe a přitom cosi ztrácejí a jiné zase nacházejí, trápí se i těší, jednoduše si se sebou vláčí balíček života naplněný různorodou směsí. A samozřejmě i plný zvratů a překvapení.

Romány

Vydáno: , Noxi

Aneleh
23.04.2023 5 z 5

Knihy o vztazích mě prostě baví a jelikož vím, že v tom mě nikdy tato autorka nezklame, vždy sáhnu po její knize, když si potřebuji trochu odpočinout od thrillerů a jiných složitějších knih. Tento další její příběh se mi četl opět lehce, zvládla jsem ho za jedno deštivé odpoledne a báječně jsem si odpočinula. Někdy jsem s jednáním některé z hrdinek nesouhlasila nebo mi přišlo trochu až neuvěřitelné, ale to v tomto druhu knížek nehraje až tak zásadní roli. Důležitý je ten relax a naděje, kterou vám svým vždy pozitivním závěrem přinesou.

simca9342
04.03.2023 5 z 5

"Čas se ztrácet nesmí, čas musíš držet pevně v rukou , jinak ti uteče. "

Nebyl to jen čas, ale manžel jedné z postav dalšího románu. Setkání u zubaře (manžela Táni) se stane snad osudovým pro tři ženy, budoucí kamarádky. Táňa, Marta a Hana. Jsou ve věku, kdy by si měly užívat života, ale okolnosti to chtějí jinak a každá si projde těžkou životní vztahovou zkouškou.

Lenka339
09.11.2022 3 z 5

Pohodová kniha, rychle přečteno.

1v8na
14.03.2022 4 z 5

Šlo o běžný čtivý ze života. Některé situace mi přišly velmi vtipné, u některých mi bylo hrdinek líto. Příběh byl čtivý a bavil mě.
Jediná nevýhoda - velmi dlouhé kapitoly.

weberda
10.07.2021 4 z 5

Klasika od Kelleové, ale přečtu si to vždy ráda.

Zlatinka.Emilly
13.05.2021 4 z 5

V příběhu se nic moc nedělo, takový obyčejný život tří kamarádek v rozmezí několika měsíců. Co se mi nelíbilo, že jedna z hlavních postav nesla jméno autorky. Ale jinak se kniha četla dobře, žádná zbytečná omáčka.

Hakl54
11.05.2021 4 z 5

Nenáročně, oddechové čtení. Oproti jiným knihám od této autorky ji zařazuji mezi ty lepší.

Lemurka
10.04.2021 1 z 5

Jednoduchá kniha, přečetla jsem vic nez půlku a nebavilo mě to, poradne žádný dej. Všechny 3 ženy mi byly nesympaticke a jejich chování mi přišlo neuveritelne.

Hanuja
30.03.2021 3 z 5

Tak takové odpočinkové příjemné čtení. Vím, že knížku brzy přečtu.

Allla9
28.03.2021 5 z 5

Knížka je plná děje a emocí. Jde o všední život se svými radostmi a problémy. Střídá se štěstí se smutkem - prostě obyčejný život.

vekkr
16.12.2020

Kdybych měla za dva dny vyprávět děj, tak si nevzpomenu, ale svému účelu posloužila a já si u čtení odpočala.

Krisařka
27.10.2020 2 z 5

Opět jednohubka, ma ale lepsi knihy

tess.de.veles
21.07.2020 4 z 5

Líbila se mi :-) Takové čtení
ze života.... Příjemné....

zdenaR
04.11.2019 4 z 5

Příjemné počtení, autorka nezklame.
Celkem uvěřitelné příběhy, i když mě chvílemi děvčata trochu svým přístupem štvala :-)))

ivanaci
08.05.2019 3 z 5

Příjemná oddychovka na sobotní děštivý den - "Na to, aby náš život zůstal dobrý v tom, v čem byl a vylepšil se v tom, v čem chceme"

JIVaJaH
02.03.2019 5 z 5

Přečteno během jednoho dne. Opět autorka nezklamala. Prostě toto se stát může....

Market884
01.02.2019 4 z 5

Pekna oddychovka.

LeSk
22.12.2018 2 z 5

Kniha přečtena za jeden den, nicméně ani v polovině knihy jsem nebyla do děje "zažraná." Již jsem několik knih od této autorky přečetla (za nejlepší považuji knihu "Rozbité štěstí") Tato kniha však zaujala nejméně. Nic překvapivého se na konci knihy nestalo. Život v této knize je popisován velmi negativně. Ale těším se na další knihy od této skvělé autorky, určitě jsem na ni díky této knize nezanevřela.

knihovnička007
15.11.2018 2 z 5

Na knihu jsem dlouho čekala, protože mám tuto autorky ráda.
Její příběhy jsou příjemné, obyčejné, ze života.
Příběhy tří přítelkyň také. Marta je šťastná, že se konečně na dovolené seznámila s Igorem, do kterého se zamilovala. Hana se utápí v problémech s manželem v dlouholetém vztahu a pak zjistí důvod... a Táňa je spokojená v manželství s miminkem, když zjistí, že je znovu těhotná...
Je to taková příjemná, odpočinková jednohubka na podzimní večer, když je brzy tma :)
Kniha nebyla špatná, ale přišlo mi, že příběhy byly kapku placaté. Uvítala bych více stran a příběhy více rozvedené.

EvikU.
02.10.2018 3 z 5

Dobrý je za 3. Tři hvězdy v hodnocení. Četlo se to rychle, ale nebyla to ta kniha z který bych si sedla na zadek. Na ukrácení chvíle v pohodě.