Přítelkyně

Tři ženy – Hana, Marta, Táňa. Tři přítelkyně – tři osudy, které pojí touha po sebanaplnění a smysluplném životě. Hledají samy sebe a přitom cosi ztrácejí a jiné zase nacházejí, trápí se i těší, jednoduše si se sebou vláčí balíček života naplněný různorodou směsí. A samozřejmě i plný zvratů a překvapení.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351861/big_pritelkyne-7mx-351861.jpg 3.8169
Romány

Vydáno: , Noxi

Kniha Přítelkyně

1v8na

Šlo o běžný čtivý ze života. Některé situace mi přišly velmi vtipné, u některých mi bylo hrdinek líto. Příběh byl čtivý a bavil mě.
Jediná nevýhoda - velmi dlouhé kapitoly.

weberda
10.07.2021

Klasika od Kelleové, ale přečtu si to vždy ráda.

Zlatinka.Emilly
13.05.2021

V příběhu se nic moc nedělo, takový obyčejný život tří kamarádek v rozmezí několika měsíců. Co se mi nelíbilo, že jedna z hlavních postav nesla jméno autorky. Ale jinak se kniha četla dobře, žádná zbytečná omáčka.

Hakl54
11.05.2021

Nenáročně, oddechové čtení. Oproti jiným knihám od této autorky ji zařazuji mezi ty lepší.

Lemurka
10.04.2021

Jednoduchá kniha, přečetla jsem vic nez půlku a nebavilo mě to, poradne žádný dej. Všechny 3 ženy mi byly nesympaticke a jejich chování mi přišlo neuveritelne.

Hanuja
30.03.2021

Tak takové odpočinkové příjemné čtení. Vím, že knížku brzy přečtu.

Allla9
28.03.2021

Knížka je plná děje a emocí. Jde o všední život se svými radostmi a problémy. Střídá se štěstí se smutkem - prostě obyčejný život.

vekkr
16.12.2020

Kdybych měla za dva dny vyprávět děj, tak si nevzpomenu, ale svému účelu posloužila a já si u čtení odpočala.