Herečka

Román vtáhne čtenáře do vzrušujícího života slavné herečky Žofie Beladové. Neobyčejný příběh má zvláštní kouzlo v tom, že se rozvíjí z docela obyčejných životních souvislostí, a vše, co Žofie dokázala, připomíná dobrodružné hledání pokladů. Největší našla v lidech, které si oblíbila nebo je milovala, ale mnohokrát se v nich i zklamala. V polovině 90. let je Žofii čtyřicet a podruhé v životě je na vrcholu. Její příběh odráží, co přinášel život předtím a potom, ale z obojího nakonec zůstanou jen okamžiky, ve kterých vzniklo něco trvalého a opravdu prožitého, co nelze nikdy zapomenout ani ztratit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261199/herecka-TJL-261199.jpg 4122
Romány, Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc

Kniha Herečka

petrulkaa

Spisovatelka mě opět nezklamala. Perfektní oddechovka. Příběh je tak krásně propracovaný, že mám pocit, že je opravdu skutečný a ne jen výplodem autorčiny fantazie. Kniha mě bavila, chvílemi mě rozčilovalo neuvážené jednání některých postav....prostě parádní počtení! Už se těším na její další knihu.

JancaMia
25.12.2020

Autorka opět nezklamala, kniha se četla sama

Nunynka
26.11.2020

Tato kniha se mi líbila od autorky zatím asi nejvíc. Sice žádné moc velké překvapení,ale kniha se mi moc dobře četla a těšila jsem se na ni.

Opatov
01.10.2020

Moje první kniha od autorky, takže jsem nevěděla co čekat. Určitě potěší starší generaci, atmosféra doby je nezapomenutelná. Knížka se příjemně čte, děj je jednoduchý a možná někdy naivní, ale má spád. Je tam všechno, láska, vztahy, politika, životní prohry, sobectví, podrazy i úspěch. Knížku jsem nebyla schopná odložit, tak moc jsem chtěla vědět, jak příběh dopadne. Kniha, která pohladí po duši. Doporučuji.

Krisařka
16.07.2020

Čtivá a příjemná kniha

anitram17
04.07.2020

Moje třetí kniha Magdy Váňové. Postavy i příběh vykreslen do detailů. Pěkná, čtivá knížka. V ulici Na viničních horách jsem prožila dětství :-)

Marcik7
22.04.2020

Rozsáhlý román, velmi čtivý, lehký. Prostě román pro ženy v oddychovém provedení.

Jumpova
07.04.2020

Oddychová a čtivá kniha o životě jedné herečky. Skvěle vykreslené postavy. Moc doporučuju k přečtení.