Herečka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román vtáhne čtenáře do vzrušujícího života slavné herečky Žofie Beladové. Neobyčejný příběh má zvláštní kouzlo v tom, že se rozvíjí z docela obyčejných životních souvislostí, a vše, co Žofie dokázala, připomíná dobrodružné hledání pokladů. Největší našla v lidech, které si oblíbila nebo je milovala, ale mnohokrát se v nich i zklamala. V polovině 90. let je Žofii čtyřicet a podruhé v životě je na vrcholu. Její příběh odráží, co přinášel život předtím a potom, ale z obojího nakonec zůstanou jen okamžiky, ve kterých vzniklo něco trvalého a opravdu prožitého, co nelze nikdy zapomenout ani ztratit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261199/herecka-TJL-261199.jpg 4101
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Šulc - Švarc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Herečka

Přidat komentář
zdenaR
11. ledna

Opět velmi čtivý příběh od mé oblíbené autorky. Těžko se od knihy odtrhnout, nezbývá něž jen číst a číst.

Madla686
25.08.2018

Prvni knihu, kterou jsem od spisivatelky Vanove cetla, byla "Kdyz ptacka lapaji".Musim priznat, ze jsem ji ve svem komentari pekne "strhala".Ted jsem ale precetla "Herecku" a "Babi leto" a kniha i povidky se mi moc libily! Takze ve cteni jejich knih budu pokracovat s virou, ze se uz nezklamu!

Val
17.05.2018

Tak mě tedy Magda Váňová ani tentokrát nezklamala. Kniha má její typický rukopis a divná jména, která jsou její výrobní značkou :-) Charaktery hlavních postav popsané skvěle, děj uvěřitelný, jako bonus atraktivní herecké prostředí. Jako lehkou oddechovku rozhodně doporučuji .

1casper
03.05.2018

Opět knížka mojí oblíbené autorky.

Použila bych zde rčení - Všechna sláva, polní tráva -Příběh kamarádek Žofie a Vandy, které se potkávaly celý život se mi líbil, pěkné čtení pro ženské, třeba na dovolenou.

Mimochodem, dcera Vandy - Evie byla chvílema na ránu....

i.stefany
16.01.2018

Odpočinkové počteníčko o životě herecké hvězdy, o její práci i soukromí, vztazích, přátelích i nepřátelích, o tom, jak je život nevyzpytatelný, o vzestupech a pádech. Hezky se to četlo, ale předešlé knihy mě bavily víc.

Jordyz
15.11.2017

Perfektní oddechovka. Příběh je tak krásně propracovaný, že mám pocit, že je opravdu skutečný a ne jen výplodem autorčiny fantazie. Kniha mě bavila, chvílemi mě rozčilovalo neuvážené jednání některých postav....prostě parádní počtení!

Aleh
23.10.2017

Jak skloubit kariéru úspěšné herečky, manželství, rodinu? Žofie si jde od mládí za svým cílem a nemá to lehké. Nemůže čekat, že v showbyznysu budou panovat přátelské vztahy, ale jde si za svým krok za krokem a je úspěšná. Úspěch jednoho však vyvolá i závist toho druhého. A také přijdou prohry a zklamání. I partnerské vztahy v tomto prostředí jsou vystaveny nelehkým zkouškám. Kolem Žofie se pohybují lidé, kteří by chtěli její úspěch a slávu využít pro sebe. Bude na to všechno Žofie dostatečně připravena? Autorka i v tomto případě potvrdila svůj talent zkušené vypravěčky. Zajímavý příběh o partnerských vztazích a kariéře okořeněný atraktivním prostředím showbyznysu.

Allla9
20.10.2017

Děj ze života. Dobře se čte.

Doporučujeme

Chata v Jezerní kotlině
Chata v Jezerní kotlině
Potichu
Potichu
Do tmy
Do tmy
Svatý Xavierus
Svatý Xavierus