Herečka

Román vtáhne čtenáře do vzrušujícího života slavné herečky Žofie Beladové. Neobyčejný příběh má zvláštní kouzlo v tom, že se rozvíjí z docela obyčejných životních souvislostí, a vše, co Žofie dokázala, připomíná dobrodružné hledání pokladů. Největší našla v lidech, které si oblíbila nebo je milovala, ale mnohokrát se v nich i zklamala. V polovině 90. let je Žofii čtyřicet a podruhé v životě je na vrcholu. Její příběh odráží, co přinášel život předtím a potom, ale z obojího nakonec zůstanou jen okamžiky, ve kterých vzniklo něco trvalého a opravdu prožitého, co nelze nikdy zapomenout ani ztratit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261199/big_herecka-TJL-261199.jpg 4138

Kniha Herečka

knihovniceS

Herečka
Magdu Váňovou a její knihy čtu moc ráda. Co román, to jiné téma. Tentokrát se dostáváme do prostředí filmu a divadla. Nejedná se o známé osobnosti, postavy románu jsou vymyšlené. Příběh herečky od mládí do zralého věku, kdy je jednou na vrcholu a jindy na dně, je opravdu čtivý. Doporučuji a dávám 5 hvězd.

knihomolka1197
06.12.2021

Moje první kniha od této autorky. Je neuvěřiteně čtivá a čtenáře vtáhne do děje. Určité situace byly sice popsány někdy až trochu moc podrobně, ale celkový dojem je rozhodně kladný. Vyhledám určitě další knihy od p. Váňové.

Zuzulinka
01.12.2021

Krásný příběh! Přečteno jedním dechem!

LenaBil
04.11.2021

Trochu dobré, trochu naivní. Místy přímo otravný děj, některé části byly zase fajn a bavily mě. Magdu Váňovou jsem moc ráda četla, ale poslední dobou jsem přišla na chuť dalším českým autorkám, jejichž styl mi sedí o dost více.

Fengr
20.10.2021

Kniha se mi do rukou dostala čistě náhodou a vůbec toho nelituji. Velmi povedený román.

petrulkaa
02.01.2021

Spisovatelka mě opět nezklamala. Perfektní oddechovka. Příběh je tak krásně propracovaný, že mám pocit, že je opravdu skutečný a ne jen výplodem autorčiny fantazie. Kniha mě bavila, chvílemi mě rozčilovalo neuvážené jednání některých postav....prostě parádní počtení! Už se těším na její další knihu.

JancaMia
25.12.2020

Autorka opět nezklamala, kniha se četla sama

Nunynka
26.11.2020

Tato kniha se mi líbila od autorky zatím asi nejvíc. Sice žádné moc velké překvapení,ale kniha se mi moc dobře četla a těšila jsem se na ni.