koki.veru koki.veru komentáře u knih

Manžel na druhý pokus Manžel na druhý pokus Nora Roberts

Jednoduchá kniha se šťastným koncem, klasická harlequinka :) Láska, štěstí, happyend atd.... Dobrá kniha na odreagování.

23.09.2015 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Podle mě nejlepší kniha ze série Detektiv Joona Linna. Opravdu klobouk dolů, přečteno jedním dechem, kniha plná napětí, emocí, dobrodružství, lásky i vražd. Opravdu jedna z nejlepších knih za poslední dobu, co jsem četla :)

23.09.2015 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Opět další super díl, stejně jako ty ostatní. Zajímavý příběh, zvlášť postava Marca se mi velmi líbila. Už se těším na další díl této série, která mě opravdu baví.

14.09.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Stejně jako ostatní díly této série, i tento díl byl úžasný, čtivý a napínavý. Miluju knihy od tohoto spisovatele a okamžitě se jdu pustit do dalšího dílu.

10.09.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Další díl opět skvělý. Velmi se mi líbí jak postava Carla tak i Asada. Napětí, vraždy, vyšetřování, atd..... Hned se jdu pustit do dalšího dílu :)

04.08.2015 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Velmi zajímavá kniha, ale musím říct, že první díl (Žena v kleci) se mi líbila víc. Ale i přesto kniha nádherná, napětí, vraždy, vyšetřování,...... Už se těším na další díl :)

13.07.2015 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Wau, úžasná knížka, skvělé pokračování série. Nejvíce mě asi překvapil konec, který skončil docela otevřený, takže už se nemůžu dočkat, až začnu číst další díl :)

01.07.2015 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

"Jediný thriller, který si letos musíte přečíst" - to opravdu sedí. Úžasná knížka. Sice mi ze začátku chvilku trvalo, než jsem se trošku zorientovala, ale jinak jsem zbytek knížky úplně hltala. Skvěle propracovaný děj, žádná jednoduchá knížka, ale kniha plná napětí, u které opravdu musíte přemýšlet. Kéž by bylo víc takových knih.

01.07.2015 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

U většiny knížek je to tak, že první díl je nejlepší, a pak se to zhoršuje, ale u série Detektiv Joona Linna bych řekla, že je to naopak. Třetí díl opravdu vynikající. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout od téhle knihy. Hodně napínavá knížka, vůbec jsem netušila, kdo by mohl být pachatel, nakonec jsem byla velmi překvapená. Už se těším na další díl.

08.06.2015 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Druhý díl této krásné série a připadá mi, že se kvalita knih stupňuje, alespoň pokud porovnám první a druhý díl. Do této knihy jsem se začetla snad okamžitě, a děj byl napínavý skoro až do poslední stránky. Hned se jdu pustit na svědkyni ohně :)

25.05.2015 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moje první knížka od A.Olsena a už se těším na další. Opravdu napínavá detektivka, i když jsem průběžně začala přicházet na to, co se na konci stane a kdo za tím vším stojí. I přesto opravdu skvělá detektivka a velmi se mi líbil styl jakým je to psaný - že se vrací do minulosti a zase zpět do přítomnosti. Jednoznačně pět hvězdiček :)

11.05.2015

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Oproti knížce Zmizelá o něco slabší, ale i přesto kniha plná napětí. Opravdu mě překvapil závěr knížky, to jsem nečekala :)

01.05.2015 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Wauu, opravdu úžasná knížka, zvlášť pro mě jako kačera :) I přesto jsem se dozvěděla dost zajímavých věcí o geocachingu, které jsem ani nevěděla :) Zároveň jsou mým nejoblíbenějším literárním žánrem thrillery, takže opravdu úžasné spojení těchto dvou oblíbených koníčků :) Už se těším na další díl této série a doufám, že bude co nejdříve :)

19.04.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Tak konečně tahle povstalecká trilogie je za mnou :) Upřímně musím říct, že nejvíc se mi líbila jednička, ale dvojka a trojka už byly úplně o něčem jiném. I když sci-fi nemám ráda, tuhle trilogii jsem přečetla poměrně rychle a nebylo to špatné. Ale ve druhém a třetím díle jsem se už chvílemi ztrácela. Jediný, co to aspoň trochu zachránilo, byl konec třetího dílu, i když jsem nečekala, že to skončí až takhle.

10.04.2015 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Oproti prvnímu dílu mě tato kniha spíše zklamala, rozhodně je horší než první díl, ale i přesto jsem to přečetla během pár dnů. Kniha plná emocí, napětí, dobrodružství, musím ale říct, že chvílemi jsem v ní byla docela ztracená a nebyla jsem si jistá, jestli jsem to dobře pochopila. Jsem zvědavá na třetí díl.

07.04.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Krásná knížka, hodně podobná Hunger games....HG se mi ale líbilo víc, ale i přesto je i tahle knížka velmi zajímavá. Jsem zvědavá na zbylé dva díly, jaké budou. Knížka přečtená během asi čtyřech dnů, čte se velmi dobře. Sci-fi moc nemusím, ale v téhle knize mi tenhle žánr vůbec nevadil :)

02.04.2015 5 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Tak u téhle knížky jsem byla hodně překvapená.... Jsem u Nory zvyklá na trošku jiný styl, ale byla jsem překvapená příjemně. Zajímavá knížka plná napětí až do konce. Oba dva hlavní hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a doufala jsem, že to nakonec dopadne tak, jak to dopadlo :)

29.03.2015 5 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Skvělá knížka ze zajímavého prostředí. Opravdu originální knížka, a velmi hezké je i filmové zpracování. Myslím, že se k této knížce někdy určitě vrátím.

25.03.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Nedávno jsem četla Volání kukačky, takže jakmile jsem sehnala i tuto knížku, okamžitě jsem se do ní pustila... Jak Cormoran tak Robin jsou prostě úžasní a strašně dobře se tyto dvě knížky četly. Opravdu mě překvapilo, kdo je vlastně nakonec vrah a jak na to Cormoran přišel. Skvělá detektivka. Už se těším na další díl :)

21.03.2015 5 z 5

Wau :) tak tohle byla asi nejlepší trilogie, co jsem kdy četla. Všechny tři díly jsou opravdu úžasné!!!! Knihy plné napětí, nebezpečí i lásky a hlavně pěkně propracovaný děj plný velmi zajímavých postav. Rozhodně doporučuji všechny tři knížky všem, co mají rádi detektivky!!!

11.03.2015 5 z 5