Manžel na druhý pokus

Manžel na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87380/bmid_manzel-na-druhy-pokus-87380.jpg 4 95 11

Rodina Stanislaski série

Poněkud zhýčkaná "skleníková květinka" Sydney vyrůstala v lepší společnosti plné přetvářky a když se náhodně seznámí s temperamentním truhlářem, tesařem a řezbářem Michailem Stanislaskim, je to pro ni šok! Stejně jako jemu je i jí jasné, že z tohoto setkání dvou tak rozdílných osobností mohou vzejít jen dvě věci - nenávist až za hrob, nebo láska jako trám. Která varianta nakonec zvítězí, není dlouho jisté, protože Sydney má na duši šrámy z nevydařeného manželství - a Michail je na její vkus až příliš otevřený a bezprostřední!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Luring a Lady , 1991

petraj30
12.02.2020 5 z 5

První díl jsem bohužel nesehnala, ale tento díl mi nastínil, jak to zhruba bylo. Byl to nenáročný romantický příběh. Je to sice z dnešní doby, ale ze začátku mi připadalo, jako byl příběh zasažen do 18. nebo 19. století - peníze, moc a určité povinnosti a na druhé straně dělnická třída, tak to mohlo na někoho ze začátku působit.
Matka Sydney si myslela, že jí může řídit celý život od A do Z. Naštěstí se Sydney setká s Michailem a začne vidět všechno jinak. Hlavně v jeho rodině.
Byl to pěkný příběh, ale mě to připomnělo otázku" Opravdu se dá za peníze koupit úplně všechno?".....Milující rodinu rozhodně NE!

moudivlacek
30.12.2019 5 z 5

Chcete se pobavit, pak mohu doporučit si přečíst tuto sérii, přečetla jsem zatím dva díly, ústa mám od ucha k uchu, břicho mě bolí od smíchu, v očích slzy smíchu i radosti a hluboké uspokojení, že láska ještě stále existuje, i když u někoho jen v knížkách. To rozhodně ale jí neubírá na kráse.
Mám ráda celou tu rodinu, její škádlení a popichování, ale i pravou, nefalšovanou upřímnou lásku všech členů - i těch nových. Humor pak jen dokresluje krásné příběhy. Doporučuji

angelbooks
29.11.2018 5 z 5

Sice jsem přeskočila první díl, ale to vůbec nevadí.
Dvojice S a M (Sydney a Michaila, radši to píši i do závorky) :D, byla jedna z TOP dvojic. Už se těším na další díl, který jsem si dneska půjčila.
Vřele doporučuju. :)

jitka7
29.10.2018 4 z 5

Michail nezklamal, co na to říct, takovej mačo :) :) Já se zatím u této série náramně bavím.

Danca196
20.09.2017 2 z 5

Pěkná pohádka před spaním:-)

koki.veru
23.09.2015 3 z 5

Jednoduchá kniha se šťastným koncem, klasická harlequinka :) Láska, štěstí, happyend atd.... Dobrá kniha na odreagování.

mariva
24.04.2015 5 z 5

Oddechový romantický příběh, taková typická harlekýnka.

Kamiliana
06.02.2015 3 z 5

Aneb široká slovanská duše vs. konzervativní Američanka z vyšší vrstvy. Povrchní rozhovory (které zachraňují vtipné repliky rodiny Stanislaských), od pátého setkání dvojice nejčastější věta "miluji tě". Taková průměrná oddechovka. Trochu mě zaráží udělení ceny Bestseller NY Times, snad to lze přičíst roku vydání 1991, kdy vše východní bylo ještě nové a přitažlivé.

NikiVai
12.10.2014 2 z 5

Po hodně dlouhé době jsem sáhla po čtení tohoto typu, kdy čtenář už předem ví, jaký sladký konec očekávat. Jako odpočinkové čtení celkem v pohodě :)

liletka_a
26.11.2013 4 z 5

Tato kniha se mi četla opravdu dobře, romantická, svižná, vášnivá, místy i humorná, přidala bych klidně i takových 100 stran navíc, aby se příběh ještě více zamotával. :))

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Romantika jak má být příběh se mi pěkně četl.

harlekýnky

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Manžel na druhý pokus je v