Manžel na druhý pokus

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poněkud zhýčkaná "skleníková květinka" Sydney vyrůstala v lepší společnosti plné přetvářky a když se náhodně seznámí s temperamentním truhlářem, tesařem a řezbářem Michailem Stanislaskim, je to pro ni šok! Stejně jako jemu je i jí jasné, že z tohoto setkání dvou tak rozdílných osobností mohou vzejít jen dvě věci - nenávist až za hrob, nebo láska jako trám. Která varianta nakonec zvítězí, není dlouho jisté, protože Sydney má na duši šrámy z nevydařeného manželství - a Michail je na její vkus až příliš otevřený a bezprostřední!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87380/big_manzel-na-druhy-pokus-87380.jpg 3.890
Série:

Rodina Stanislaski 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Luring a Lady, 1991


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Manžel na druhý pokus

petraj30
12.02.2020

První díl jsem bohužel nesehnala, ale tento díl mi nastínil, jak to zhruba bylo. Byl to nenáročný romantický příběh. Je to sice z dnešní doby, ale ze začátku mi připadalo, jako byl příběh zasažen do 18. nebo 19. století - peníze, moc a určité povinnosti a na druhé straně dělnická třída, tak to mohlo na někoho ze začátku působit.
Matka Sydney si myslela, že jí může řídit celý život od A do Z. Naštěstí se Sydney setká s Michailem a začne vidět všechno jinak. Hlavně v jeho rodině.
Byl to pěkný příběh, ale mě to připomnělo otázku" Opravdu se dá za peníze koupit úplně všechno?".....Milující rodinu rozhodně NE!

moudivlacek
30.12.2019

Chcete se pobavit, pak mohu doporučit si přečíst tuto sérii, přečetla jsem zatím dva díly, ústa mám od ucha k uchu, břicho mě bolí od smíchu, v očích slzy smíchu i radosti a hluboké uspokojení, že láska ještě stále existuje, i když u někoho jen v knížkách. To rozhodně ale jí neubírá na kráse.
Mám ráda celou tu rodinu, její škádlení a popichování, ale i pravou, nefalšovanou upřímnou lásku všech členů - i těch nových. Humor pak jen dokresluje krásné příběhy. Doporučuji


angelbooks
29.11.2018

Sice jsem přeskočila první díl, ale to vůbec nevadí.
Dvojice S a M (Sydney a Michaila, radši to píši i do závorky) :D, byla jedna z TOP dvojic. Už se těším na další díl, který jsem si dneska půjčila.
Vřele doporučuju. :)

jitka7
29.10.2018

Michail nezklamal, co na to říct, takovej mačo :) :) Já se zatím u této série náramně bavím.

Danca196
20.09.2017

Pěkná pohádka před spaním:-)

koki.veru
23.09.2015

Jednoduchá kniha se šťastným koncem, klasická harlequinka :) Láska, štěstí, happyend atd.... Dobrá kniha na odreagování.

mariva
24.04.2015

Oddechový romantický příběh, taková typická harlekýnka.

Kamiliana
06.02.2015

Aneb široká slovanská duše vs. konzervativní Američanka z vyšší vrstvy. Povrchní rozhovory (které zachraňují vtipné repliky rodiny Stanislaských), od pátého setkání dvojice nejčastější věta "miluji tě". Taková průměrná oddechovka. Trochu mě zaráží udělení ceny Bestseller NY Times, snad to lze přičíst roku vydání 1991, kdy vše východní bylo ještě nové a přitažlivé.

1