Manžel na druhý pokus

Poněkud zhýčkaná "skleníková květinka" Sydney vyrůstala v lepší společnosti plné přetvářky a když se náhodně seznámí s temperamentním truhlářem, tesařem a řezbářem Michailem Stanislaskim, je to pro ni šok! Stejně jako jemu je i jí jasné, že z tohoto setkání dvou tak rozdílných osobností mohou vzejít jen dvě věci - nenávist až za hrob, nebo láska jako trám. Která varianta nakonec zvítězí, není dlouho jisté, protože Sydney má na duši šrámy z nevydařeného manželství - a Michail je na její vkus až příliš otevřený a bezprostřední!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87380/manzel-na-druhy-pokus-87380.jpg 3.874

Rodina Stanislaski 2.

Vydáno, Harlequin

Luring a Lady, 1991

Kniha Manžel na druhý pokus

angelbooks
29.11.2018

Sice jsem přeskočila první díl, ale to vůbec nevadí.
Dvojice S a M (Sydney a Michaila, radši to píši i do závorky) :D, byla jedna z TOP dvojic. Už se těším na další díl, který jsem si dneska půjčila.
Vřele doporučuju. :)

jitka7
29.10.2018

Michail nezklamal, co na to říct, takovej mačo :) :) Já se zatím u této série náramně bavím.

Danca196
20.09.2017

Pěkná pohádka před spaním:-)

koki.veru
23.09.2015

Jednoduchá kniha se šťastným koncem, klasická harlequinka :) Láska, štěstí, happyend atd.... Dobrá kniha na odreagování.

mariva
24.04.2015

Oddechový romantický příběh, taková typická harlekýnka.

Kamiliana
06.02.2015

Aneb široká slovanská duše vs. konzervativní Američanka z vyšší vrstvy. Povrchní rozhovory (které zachraňují vtipné repliky rodiny Stanislaských), od pátého setkání dvojice nejčastější věta "miluji tě". Taková průměrná oddechovka. Trochu mě zaráží udělení ceny Bestseller NY Times, snad to lze přičíst roku vydání 1991, kdy vše východní bylo ještě nové a přitažlivé.

NikiVai
12.10.2014

Po hodně dlouhé době jsem sáhla po čtení tohoto typu, kdy čtenář už předem ví, jaký sladký konec očekávat. Jako odpočinkové čtení celkem v pohodě :)

liletka_a
26.11.2013

Tato kniha se mi četla opravdu dobře, romantická, svižná, vášnivá, místy i humorná, přidala bych klidně i takových 100 stran navíc, aby se příběh ještě více zamotával. :))