klarence klarence komentáře u knih

Deníky cizince Deníky cizince Elly Griffiths

klidný pomalý příběh, docela oddechové čtení , docela se mi příběh líbil

16.07.2020 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

kniha se velmi dobře četla , ke konci jsem sice začínala cosi tušit , ale za mne spokojennost

27.06.2020 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

za mne pomalejší rozjezd, ale pak to nabíralo spád, konec mne nalákal na další díl

08.04.2020 3 z 5

Labyrint duchů Labyrint duchů Carlos Ruiz Zafón

Musím přiznat, že ze začátku jsem se ztrácela ve jménech.
Přeskakování k vyprávění jiného příběhu mi také dávalo občas zabrat. Místy se mi zdála zdlouhavá. Celkově ale příběh hodnotím pozitivně a zvlášť jsem si oblíbila Aliciu

28.03.2020 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha mne bavila, dobře se četla a udržela v napětí, konec jsem teda čekala krapet jiný, ale i tak za mne dobrý

17.03.2020 3 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

jako oddechovka dobré, konec jsem tušila, ale velmi dobře se četla

12.03.2020 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

vzhledem k tomu, že díly čtu na přeskáčku, jsem ráda, že jsem narazila na tento a vše to postupně zaklaplo do sebe, za mě čtivé, udrželo mne to ve střehu

10.03.2020 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

zase jsem se dobře pobavila, za mne příjemná oddechovka

28.02.2020 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak za mě super, moc mě kniha pobavila

26.02.2020 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Krapet jsem si odskočila k jinému žánru a musím říct , že to byl moc příjemný odskok.
Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila, kniha se mi dobře četla a bavila mne. Nepochybuji, že si zase odskočím dalšímu dílu..

21.02.2020 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

musím přiznat, že ze začátku mi opravdu hlavní hrdinka nepadla vůbec do oka.. a nechtělo se mi to dál pak číst.. zvědavost vyhrála a pak to nabralo docela rychlý spád.. zbytek jsem zhltla

17.02.2020 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

pomalý rozjezd , ale postupně to nabíralo na obrátkách.. kniha se mi velmi dobře četla , za mne spokojenost

31.01.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

musím přiznat, že jsem si chvilku musela zvykat na novou hlavní hrdinku, ale nakonec to prošlo :-) kniha se mi líbila jako vždy autor za mne nezklamal

24.01.2020 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

za mne spokojenost, dobře se příběh četl

20.01.2020 3 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

kniha mi chvilkama vubec nebavila a měla jsem chuť ji odložit, nakonec jsem ji dočetla. ale nemyslím si, že bych si přečetla další díl

05.01.2020 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

na Nový rok výborná oddechovka..jen zavěr mi přišel trochu zrychlený,ale jinak super

03.01.2020 3 z 5

Dračí náhrdelník Dračí náhrdelník Vlastimil Vondruška

opět příjemná oddychovka.. trochu mi přišel zkrácený konec, ale jinak se mi příběh docela líbil

30.12.2019 3 z 5

Vzpoura goliardů Vzpoura goliardů Vlastimil Vondruška

tato kniha mi přišla tentokrát trošku překombinovaná, ale patří mezi mé oblíbené autory a těším se na další

27.12.2019 3 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Musím přiznat, že jsem měla problém si zapamatovat jména osob. Příběh jako takový však nebyl špatný. Chvilku se mi zdálo, že se to v uričét části krapet zaseklo, ale pak to zase nabralo spád. určitě si u tohoto autora přečtu další knihu

27.12.2019 3 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

kniha se mi velmi dobře četla, v části mi to přišlo poněkud nataženější, ale jinak docela napínavé.. již druhá kniha od tohoto autora a chystám se na zbytek :-)

12.12.2019 4 z 5