klarence klarence komentáře u knih

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Za mne mírné zklamání . Asi jsem očekávala něco víc. Celkově se kniha četla ale dobře, jen mi přišlo, že se to táhne a pak najednou to směřuje rychle ke konci a tady mám pocit, že nebylo vše dořešené.

20.12.2021 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Za mne možná trochu drsnější. V určitou dobu jsem už asi tušila, o co šlo. Temný příběh. Ale určitě půjdu časem do další.

13.12.2021 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

To nebylo špatné, když jsem se začetla.. ze začátku jsem měla problém se trochu orientovat v osobách. Celkově spokojenost .

13.12.2021 3 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Opět jsem se dobře bavila. Musím uznat, že si to Marie zavařila jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Těším se na další díl

06.12.2021 4 z 5

Debutantka Debutantka Jan Gardner

Za mne velmi milé oddechové čtení s lehkým humorem. Místy možná ne úplně uvěřitelné.
Nejvíc se mi líbila spolupráce Emily s komorníkem .. určitě pak půjdu do další.

02.12.2021 4 z 5

Prízraky v Breslau Prízraky v Breslau Marek Krajewski

Budu dost upřímná, když napíši, že se divím, že toto někdo vydal. příběh jako takový by snad ještě ušel.. ale kostrbaté zpracování .. a pokud mělo jít retro detektivku , tak použitým výrazivem, které autor použil se to fakt nestane. Další určitě číst nebudu.

28.11.2021 1 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Tentokrát mi kniha za začátku moc nebavila, přišlo mi to ze začátku , zdlouhavé , až ke konci jsem se nemohla odtrhnouot a zase konec mi vůbec nenapadl. autorku mám ráda a určitě se k ní zase vrátím

12.11.2021 2 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Tak tato kniha mi na rozdíl od předchozích, co jsem od této autorky četla. líbila nejvíce
Dobře se četla, i když přiznám, že děj je místy trochu možná překombinovaný. Konec jsem tedy nečekala..

04.11.2021 4 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Na prvotinu docela dost dobré, ale na začátku mi přišlo moc postav . Kniha ale jinak nabírá docela na rychlosti. Celkově se mi kniha líbila i hlavní představitelka a určitě si ráda přečtu další díl.

30.10.2021 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

za mne ..kniha se mi celkově dobře četla...postupně nabírala ryhlost..co jediné bych asi vytkla..moc náhod, které se mi v určitou dobu nezdáli....ale -půjdu do dalšího dílu..hlavní postavu jsem si oblíbila, i když s ní asi ůplně nesouhlasím s úrčitým postupe,--ale JO, bavila mne..

28.10.2021 4 z 5

Nebezpečná zvědavost Nebezpečná zvědavost Ann Granger

Kniha na začátku pomalejší rozjezd, ale pak to nabíralo rychlost. Dobře se četla a líbí se mi i popis prostředí. Za mne spokojenost a těším se na další díl.

22.10.2021 4 z 5

Sovy mají oči dokořán Sovy mají oči dokořán A. A. Fair (p)

Po dlouhé době klasická stará dobrá detektivka.. dobře se mi četla.. líbilo se mi i prostředí , kam byla zasazena.

11.10.2021 3 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Musím přiznat, že s knihou jsem se docela prala. Začátek mi nalákal, pak se to docela vleklo a zase mi přišlo,že určité části jsou nedotažené. Pouze náznaky , co právě zjistili a pak jste najednou někde jinde.. konec mi pak přišel trochu zmatený.. jinak jako oddechovka na dovoleno asi dobré. Nemám moc ráda otevřené konce, ale asi si přečtu ještě další díl

06.10.2021 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Za mne krapet pomalý rozjezd a asi i moc osob na jednou, ale pak to nabralo spád..

22.09.2021 3 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Kniha se četla velmi dobře. Líbilo se mi to , že příběh byl zasazen ze dvou úhlů pohledu sester. Jen se nemohu ubránit tochu pocitu, že to bylo místy překombinované. Ale určitě si od autorky přečtu další knihu.

21.09.2021 3 z 5

na odreagování je to super, pár úžasných hlášek, které mne pobavily , jen mne mrzelo, že se tentokrát moc neprojevoval pan tatík

09.09.2021 3 z 5

Temný oheň Temný oheň Christopher John Sansom

jsem moc ráda, že jsem si na dovolenou vzala tuto knížku, velmi dobře se četla, popis Londýna Vás vtáhne do příběhu tu správnou atmosféru.. těším se na další díl

15.08.2021 4 z 5

Panenka pro královnu Panenka pro královnu Christine Trent

Na mne misty zdlouhavé. mnohdy nedotažené.Už moc tento žánr nečtu.ale postádala jsem tam asi i více romantiky..

04.08.2021 2 z 5

Zmizel mnich od kartuziánů Zmizel mnich od kartuziánů Jean D´Aillon

Teda za mne nic extra..kdyz jsem mėla knihu poprvé v ruce.odložila jsem ji. Moc jmen.na mě chaos...pak jsem se odhodlala a dočetla..pak už to docela šlo, ale jsem ráda, že jsem ji koupila ve výprodeji..

03.08.2021 2 z 5

Každému jeho hřivnu Každému jeho hřivnu Martin Nesměrák

Tentokrat trošku kostrbaté. Četla se mi pomalu. Místy zdlouhavě a vadilo mi.že se místy vysvětluje určitá část 2x..a oblíbené..nemohl se zbavit pocitu.że něco přehlédl...trochu mam pocit,źe jsou všichni dokonali... ale jinak asi ok .kdyz si odmyslim historii :-). Asi si prečtu ještě další díl.

03.08.2021 3 z 5