klarence klarence komentáře u knih

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

dobře se četla, super příběh

09.06.2016 5 z 5

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Jako vždy super oddechovka.

26.05.2016 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Musím říct, že se mi kniha líbila víc než Zmizelá, i když přiznám, že místama docela drsná.

27.04.2016 4 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Musím přiznat , že úvod knihy mne zmátl . Najedou hodně postav... Ale po přečtení úvodu jsem se nechala dějem samozřejmě strhnout.. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout a doslova jsem ji zhltla. Je to několikátá kniha, kterou jsem od autorky četla a musím říct, že nezklamala.. Těším se, až napíše další..

10.03.2016 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

(SPOILER) Jsem ráda, že jsem nejdříve přečetla knihu a teprve potom shlédla film. A i když jsem si myslela, že za zmizením může sama hlavní hrdinka, přesto mne překvapilo , jak důmyslně svůj útěk naplánovala. Přiznám se , že nejdříve jsem ji litovala, pak nenáviděla a tyto pocity jsem měla i u jejího manžela.. Kloubouk dolů nad Gillian Flynn. Uričtě si přečtu od ní další knihu.

03.03.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Pomalejší začátek, ale pak mi chytla a musela jsem ji dočíst do konce. Sice jsem pak už měla tušení, ale super oddychovka..

15.02.2016 3 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Přečetla jsem Dítě 44 , přiznám, že ta se mi líbila o něco více. ale Utajovaný projev má také něco do sebe a četl se mi velmi dobře.. Už se těším na Agenta 6

16.10.2015 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Moc jsem se těšila na vydání nové knihy této autorky, ale tentokrát jsem měla problém se prokousat začátkem a pak mi přišlo moc rychlé rozuzlení. Takže jsem krapet zklamaná.

29.09.2015 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tuto knihu jsem zahlédla někde v upoutávce s tím, že jde o strhující příběh. Měla jsem obavy, že bude drsnějšího rázu. A i přes počáteční obavy jsem se nenechala odradit ani začátkem knihy a nechala se strhnout příběhem s drsného Ruska. Musím přiznat, že se mi kniha líbila a dobře se mi četla.

12.09.2015 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Na můj vkus místama zbytečně zdlouhavé, ale jinak celkem spokojenost :-) Dobře se četla.

09.03.2015 4 z 5

Menfreya Menfreya Victoria Holt (p)

Tuhle knihu mám snad nejraději od této autorky.. jedna z mála , kterou jsem schopna přečíst znovu, když si potřebuji vydechnout

26.02.2015 5 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

jako vždy napnutá, jak to dopadne :-)

20.02.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Tato kniha mne pohltila.. četla jsem poprvé tuto autorku a nedokázala jsem knihu odložit :-)

18.02.2015 5 z 5