Klejinčino tajemství

Nebezpečí může číhat i ve vlastním domě... Týna se znovu vdala a začíná nový život s druhým manželem Martinem a třemi syny. Koupili napůl opravenou, sto let starou vilu, které místní lidé neřeknou jinak než Klejinka. Zatímco Týnina rodina je v novém domově šťastná, Týna má pocit, že ji vila nepřijala a že se proti ní všechno spiklo. Chtěla by zjistit, proč ji trápí děsivé sny, proč v domě nevydrží o samotě a proč na ni útočí její vlastní věci. Nikdo z nejbližších nechápe, co může mít za problémy v tak nádherném domě, a brzy začne být považována za labilní a psychicky nemocnou. Týna se pustí do pátrání v historii vily, aby zjistila, co ji vlastně pronásleduje. A pak zasáhne smrt… Příhoda se skříní mi teď večer, když jsou všichni doma, připadá neuvěřitelná. Jenže modřiny na ruce a odřeniny jsou pro mne připomínkou a důkazem hrůzných chvil. Ležím v ložnici, poslouchám, jak Martin funí, a pozoruji skříň. Bojím se. Tak zvláštně se bojím, jako se bojí malé dítě. Strach a úzkost jsou o to horší, že nemají reálnou podstatu. Skříň nepraská, otevírá se krásně, ani neskřípe. Nechci vypadat jako blázen, ale byla bych přísahala, že dopoledne, když mi uvěznila ruku, se chovala „inteligentně“. Stejně jako nedávno hrneček. Samozřejmě. Je to blbost a jen si to namlouvám…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236262/klejincino-tajemstvi-236262.jpg 4113
Detektivky, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Kniha Klejinčino tajemství

harena

Bez váhání zcela jasných 5*. Zdařilý psychologický thriller mé oblíbené české spisovatelky. Příběh s trochou tajemna profesionálně napsaný se stoupajícím napětím. Potěší i české prostředí. Veliká spokojenost,opravdu jsem si čtení užila, knihu můžu jen doporučit.

Toňula

Zdařilá kombinace detektivky a thrilleru, pátrání po tajemství, které skrývá stará vila, proč tak negativně působí na život a především duševní stav hlavní hrdinky a co za vším stojí..Napínavé až do konce.

Dasenda

Kniha nebyla vůbec špatná ta prvotní duchařina me velmi bavila, misty vsak moc zdlouhavé popisy dřívějších majitelů, ale jinak se četla dobře

Aneleh
14.11.2018

Náměty knih se strašidelnými domy si ráda vybírám, téměř vždy dopřejí tajuplné až hororové příběhy. Nejinak je tomu v ději této detektivky, i když někdy jsem měla pocit, že se záhada až moc natahuje a vše by se dalo trochu zkrátit, aby to mělo větší spád. Celkově jsem ale s knihou spokojená, dobře se četla a nechyběla jí dobrá psychologie postav.

Esmeralda168
03.08.2018

Záhadné a tajemné. Bavilo mě to, i když např. zjišťování historie domu mě trochu nudila. Rozluštění záhady a pachatel je velkým překvapením, i když jedna věc mi vrtá hlavou - proč se tedy hrdince všechny ty věci stávaly, jen když byla v místnosti sama, když v tom nebylo nadpřirozeno?

Kecallka
12.02.2018

Od této spisovatelky je to první kniha co jsem četla. Prostě parádní čtení, ráda čtu tento styl, nemohla jsem knihu odložit dokud jsem se nedozvěděla jak to dopadlo.

barbora0275
17.12.2017

Moje prvni kniha od teto autorky. Ocekavala jsem ducharinu, tak me trochu zklamal celkem banalni zaver. Ale jinak se dobre cetla.

laura
01.12.2017

Myslím si, že kdyby kniha byla o polovinu kratší, šlo by o další napínavý a strhující příběh mé oblíbené autorky, jenže... Musela jsem se opravdu nutit, abych tuhle knihu dočetla (a to ty předešlé jsem všechny četla už podruhé). Nebýt toho, že jsem se nakonec nějak doplácala k prostředku, asi bych to i vzdala... Začátek byla pro mne hrozná nuda, nuda, nuda... Nekonečné popisy, nekonečné rozhovory, které mě nedokázaly zaujmout - a pak to, co se dělo hlavní hrdince, to mě mělo děsit? No nevím... Každopádně, konec to maličko zachránil, ale rozhodně se k této knize už nevrátím.

Zdenka Hamerová

Zdenka Hamerová