Klejinčino tajemství

Nebezpečí může číhat i ve vlastním domě... Týna se znovu vdala a začíná nový život s druhým manželem Martinem a třemi syny. Koupili napůl opravenou, sto let starou vilu, které místní lidé neřeknou jinak než Klejinka. Zatímco Týnina rodina je v novém domově šťastná, Týna má pocit, že ji vila nepřijala a že se proti ní všechno spiklo. Chtěla by zjistit, proč ji trápí děsivé sny, proč v domě nevydrží o samotě a proč na ni útočí její vlastní věci. Nikdo z nejbližších nechápe, co může mít za problémy v tak nádherném domě, a brzy začne být považována za labilní a psychicky nemocnou. Týna se pustí do pátrání v historii vily, aby zjistila, co ji vlastně pronásleduje. A pak zasáhne smrt… Příhoda se skříní mi teď večer, když jsou všichni doma, připadá neuvěřitelná. Jenže modřiny na ruce a odřeniny jsou pro mne připomínkou a důkazem hrůzných chvil. Ležím v ložnici, poslouchám, jak Martin funí, a pozoruji skříň. Bojím se. Tak zvláštně se bojím, jako se bojí malé dítě. Strach a úzkost jsou o to horší, že nemají reálnou podstatu. Skříň nepraská, otevírá se krásně, ani neskřípe. Nechci vypadat jako blázen, ale byla bych přísahala, že dopoledne, když mi uvěznila ruku, se chovala „inteligentně“. Stejně jako nedávno hrneček. Samozřejmě. Je to blbost a jen si to namlouvám…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236262/klejincino-tajemstvi-236262.jpg 4127
Detektivky, krimi, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Klejinčino tajemství

Kami33

Knížka mě dost zklamala. Pořád jsem doufala, že se děj rozjede a ono nic. Jako by autorka vzala od každého trochu a snažila se z toho vytvořit něco nového. Ale to už se mýlila kočička s pejskem, když vařili dort (když tam dáme sto dobrých věcí, tak bude stokrát dobrý...) Ne ne, za mě se to moc nepovedlo.

Misa.K1

Bohuzel, tentokrat jsem se nejak nemohla zacist, navic mi hlavni hrdinka hodne lezla na nervy, prisla mi otravna. :)

Olous1

Dobrá česká detektivka s nádechem duchovna.Četlo se to moc dobře, chvilkama jsem se i bála. Za mě doporučuji.

janina66

Hezká, napínavá a čtivá česká detektivka. Bylo zpočátku snadné věřit na duchy, ale vše tajemné bylo ke konci vysvětleno. I když horká vana či sprcha? V osobě, která za vše mohla, jsem se spletla. Ale kniha nemusela mít tak zdlouhavé popisování pátrání v minulosti. Jinak knihu jsem si užila, líbila se mi.

Kerberos

Napínavý příběh,který se četl jedním dechem,čekala jsem,že zlo páchá někdo blízký,ale mýlila jsem se v osobě.

Len2očka
02.11.2019

Tajemství vily Klejinky?Co ukrývá starý dům?Atmosféra neklidu,strachu a nevysvětlitelnosti.To vše mi knížka nabídla.Za mě určitě ANO

medlovice
20.10.2019

Spolkla jsem to i s návnadou. Už jsem věřila na všechna zlá znamení, na duchy a paranormální jevy, divila se proč Týna nejde pro kněze se svěcenou vodou a ejhle, ono je to všechno jinak a největší strašák a nejhorší zlo je lidská závist a nenávist. Nebo není ?

norrasun
04.10.2019

Tajemství přelouskáno za jeden večer, venku podzimně lilo a vítr dul, což umocnilo čtenářský zážitek. Příběh se rozvíjí pomalu, hrdinka dostává od domu dost zabrat, nikdo jí samozřejmě nevěří, ale ona se nevzdává, pátrá a pomalu odhaluje, co vlastně se okolo ní děje.
Má druhá knížka od této autorky, dalším se určitě vyhýbat nebudu.

Osm
Osm