Zasloužíš si smrt!

Věra je obyčejná vdaná žena. Prožívá právě radostné období svého života. Čeká miminko, stará se o svého velmi zaměstnaného manžela a zdá se, že ji netíží vůbec nic. Stačí ovšem jedna noc, kdy musí manžel služebně odjet, a všechno je jinak. Někdo se začne vydávat za její nenarozené dítě, obtěžovat Věru telefonáty, anonymy, hrůznými dárky, a dokonce vyhrožovat smrtí. Jenže kdo to je? Neznámý psychopat, nebo člověk, kterého Věra dobře zná a má ho ráda? A co tím vším sleduje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/9213/zaslouzis-si-smrt-Dpl-9213.jpg 4.749
Detektivky, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Kniha Zasloužíš si smrt!

Mrňous1
10.10.2018

Právě jsem dočetla a myslím, že je to velmi kvalitní příběh o tom, že svinstvo rodí zase jen svinstvo, že není dobré problémy zahlazovat, protože se vždy ti kostlivci odněkud vynoří v ještě horší podobě, a že na vše většinou doplatí nevinní, často děti. Přestože jsem nešťastnou náhodou dopředu věděla, kdo za vším stojí, nic to neubralo na napínavosti knihy, hlavní představitelka mi tedy nepřišla hysterická, já jsem momentálně taky těhotná a nevím, jak bych zvládala takový psychický teror:-) Naopak mi přišel v určitý moment její manžel jako naprostý ignorant a divila jsem se, že nepráskla dveřmi, nebo s ním pořádně nezatřepala, aby mu to došlo:-)

Alča I.
08.08.2018

Čekala jsem od spisovatelky více. Moc se mě nelíbila

Esmeralda168
03.08.2018

Spíš než detektivka je to thriller. Hodně napínavý, čtivý a tajuplný thriller. Jeden z autorčiných nejpovedenějších, udržuje vás v napětí až do konce, který je obrovským překvapením - hlavně ten pachatelův motiv!

harena
23.04.2018

Výborná detektivka, čtivá, promyšlená a napínavá tak, že jsem ji večer ani nemohla odložit, když jsem si chtěla nalít sklenku vína. 200 stránek plných napětí. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo chce Věru zabít. Všem milovníkům dobrých detektivek knížku paní Hamerové určitě doporučuji.

Dresia
17.02.2018

Těším se na novou knihu od této spisovatelky. Palec nahoru.

laura
24.11.2017

Tahle kniha je prostě úžasná... Je fakt, že když jsem ji četla podruhé, poněkud ztratila své kouzlo, viděla jsem hlavní hrdinku příliš podezíravou, příliš hysterickou - ale upřímně, kdo by nebyl, dít se mu to, co jí? Přesto ten příběh má duši... Kam až sahá nenávist člověka k druhému? Věra už to ví - až za hrob...

minimonisek
18.04.2017

Po dlouhé době zase jedna z dobrých detektivek, které jsem přečetla. Rozhodně doporučuji.

pavčape
11.10.2016

Knížku jsem právě dočetla a doporučuju! Pro mě napínavá četba, kdy jsem stejně jako hlavní hrdinka do poslední chvíle netušila, kdo ji ohrožuje. Nicméně číst ji sama v setmělém domě, tak se ohlížím, zda za mnou někdo stojí ;-)

Zdenka Hamerová

Zdenka Hamerová