Zasloužíš si smrt!

Věra je obyčejná vdaná žena. Prožívá právě radostné období svého života. Čeká miminko, stará se o svého velmi zaměstnaného manžela a zdá se, že ji netíží vůbec nic. Stačí ovšem jedna noc, kdy musí manžel služebně odjet, a všechno je jinak. Někdo se začne vydávat za její nenarozené dítě, obtěžovat Věru telefonáty, anonymy, hrůznými dárky, a dokonce vyhrožovat smrtí. Jenže kdo to je? Neznámý psychopat, nebo člověk, kterého Věra dobře zná a má ho ráda? A co tím vším sleduje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9213/zaslouzis-si-smrt-Dpl-9213.jpg 4.658
Detektivky, krimi, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Zasloužíš si smrt!

MamaKnihomolka
03. listopadu

Česká kniha, která mě uchvátila už od samého začátku. Od autorky jsem už četla Příliš tenkej led, který se mi také moc líbil. Než detektivku bych to nazvala povedeným thrilerem.

Co mi v knize chybělo tak byl popis. Autorka si s popisem postav moc nelámala hlavu což mě mrzí protože se nemůžu pořádně do příběhu ponořit když ani nevím jak postavy pořádně vypadají.

Příběh má spád a skvělou zápletku. Krátké kapitoly dodávají na čtivosti a stránka letěla za stránkou. Měla jsem asi tři tipy kdo by to všechno mohl dělat a skoro jako vždy jsem byla vedle. Závěr mi vyrazil dech, což právě na těchto knihách miluju.

Kerberos

Autorka dává do příběhů nádech tajemna,které je vždy vysvětleno.Zlo ze závisti a nenávisti,podezřívala jsem někoho z blízkých,ale konec mě překvapil.

Lenoulinka

Svižný a napínavý krimi thriller. Pár postav a do poslední chvíle jsem neodhadla, kdo muže být tak krutý, že Věrce vyhrožuje smrtí a posílá jí mrtvá zvířata. Úplně se mi nelíbil manželský vztah s Ondřejem. Za to uberu jednu hvězdu.

tygřímáma

(+ SPOILER) Kdo vyhrožuje smrtí mladé, nastávající mamince Věrce? Kdo se jí vloupá do sklepa a na půdu a kdo ji chce ve finále zastřelit?
Důvod by mohl mít každý, manžel, kamarádi. Alespoň to si myslí Věrka.

Mrňous1
10.10.2018

Právě jsem dočetla a myslím, že je to velmi kvalitní příběh o tom, že svinstvo rodí zase jen svinstvo, že není dobré problémy zahlazovat, protože se vždy ti kostlivci odněkud vynoří v ještě horší podobě, a že na vše většinou doplatí nevinní, často děti. Přestože jsem nešťastnou náhodou dopředu věděla, kdo za vším stojí, nic to neubralo na napínavosti knihy, hlavní představitelka mi tedy nepřišla hysterická, já jsem momentálně taky těhotná a nevím, jak bych zvládala takový psychický teror:-) Naopak mi přišel v určitý moment její manžel jako naprostý ignorant a divila jsem se, že nepráskla dveřmi, nebo s ním pořádně nezatřepala, aby mu to došlo:-)

Alča I.
08.08.2018

Čekala jsem od spisovatelky více. Moc se mě nelíbila

Esmeralda168
03.08.2018

Spíš než detektivka je to thriller. Hodně napínavý, čtivý a tajuplný thriller. Jeden z autorčiných nejpovedenějších, udržuje vás v napětí až do konce, který je obrovským překvapením - hlavně ten pachatelův motiv!

harena
23.04.2018

Výborná detektivka, čtivá, promyšlená a napínavá tak, že jsem ji večer ani nemohla odložit, když jsem si chtěla nalít sklenku vína. 200 stránek plných napětí. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo chce Věru zabít. Všem milovníkům dobrých detektivek knížku paní Hamerové určitě doporučuji.

Kroky vraha
Kroky vraha