Hlídej si svou holčičku

Gita žije běžným životem, který jí však komplikuje její vlastní matka neustálým dozorem. Rozepře ukončí až společný strach o Gitinu dcerku, kterou někdo sleduje. Situace se ještě zkomplikuje poté, co zmizí Gitina nejlepší kamarádka.

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/9215/hlidej-si-svou-holcicku-gza-9215.jpg 4.278
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno · Motto

Kniha Hlídej si svou holčičku

monika4478

Tento příběh byl napínavý až ke konci, jinak pohodové čtení.

leonessa

Napínavý to bylo, ale postavy jednaly neskutečně hloupě. Za mě nic moc

Prateri

Detektivní práce tu moc nebylo. Kniha došla ke svému nečekanému konci nějak sama. Děj posouvaly jednotlivé osoby a jejich jednání, policie se svojí nedůvěrou stála trochu mimo. Spíše než napětí jsem pociťovala nedočkavost, jak se bude příběh vyvíjet.
Přítele Martina bych taky poslala někam, nevím, jestli by to bylo zrovna do háje :)) .

Toňula

Na českou detektivku to nebylo špatné, čtivé, poměrně napínavé, akorát hlavní postavy mi nebyly příliš sympatické a ačkoliv jsem s nimi soucítila, hlubší vztah jsem k nim nenašla. Po románech M.Klevisové mám asi přece jen náročnější požadavky na českou detektivku. Ale i tak spokojenost a určitě zkusím i další autorčiny knihy.

Moncele
22.08.2018

Po přečtení prvních čtyř kapitol jsem si řekla, že to asi nedám... Gita mi byla krajně nesympatická a od příběhu, který se začal odvíjet, jsem si nic zvláštního neslibovala. Postupně jsem tomu všemu ale propadla a jsem ráda, že jsem to nevzdala. Ději, alespoň dle mého názoru, hodně napomohlo střídání vypravěček. Bavilo mě to a měla jsem tak lepší možnost poznat názory obou hlavních postav. S odstupem času si ráda od této autorky něco přečtu...

Viky17
21.08.2018

Napínavé, současné, čtivé

Alča I.
08.08.2018

Bohužel musím dát pouze 3 hvězdičky. Děj zdlouhavý i když na konci bylo překvapení.

Esmeralda168
03.08.2018

Za mě jedna z nejlepších autorčiných knih. Čtivá, udržuje v napětí až do konce. Jediné, co mě tam trochu štvalo, byl Gitin přítel. Nechápu, jak mohla milovat člověka, který se choval jak malé vzdorovité dítě - stále se cítil ukřivděný, pořád ji z něčeho donekonečna obviňoval, při jejích žabomyších hádkách jsem měla chuť zakřičet: "Pošli ho už konečně do háje!" - )
Jinak mi sice brzy došlo, o kterou "holčičku" pachateli pravděpodobně jde, ale kdo a proč, to pro mě bylo do poslední chvíle naprosto nečekaným překvapením.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Zdenka Hamerová
česká, 1971

všech 9 knih autora

Kniha Hlídej si svou holčičku je v