Bílá tma

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Markéta, které nikdo neřekne jinak než Rita, se dostala do velkých nesnází. Rozvedená a bez prostředků se s dětmi musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat jako sestra v nedalekém Domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Souvisí to s domovem pro seniory? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/366581/bila-tma-ayf-366581.jpg 3.9145
Žánr:
Detektivky, Romány, Literatura česká
Vydáno:, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (52)

Kniha Bílá tma

Přidat komentář
Zlatinka.Emilly
30. května

Zajímavý námět pro knihu, který byl nasměrován jinou cestou, než šly moje představy. Místy jsem se divila, jak mohla Markéta jen tak vyběhnout do tmy, to já bych tedy zkontrolovala okenice, dveře :) zvláště, když bych bydlela na místě jako ona se svými dětmi. Nakonec její statečnost přinesla světlo do tmy.

elotriel
29. května

Kniha je ze zajímavého prostředí, děj je napínavý, přečetla jsem ji jedním dechem.

Marcik7
13. května

Celkem slušná detektivka, místy trochu přitažena za vlasy, prostředí domova pro seniory popsáno velmi přesně a realisticky.

klarence
03. dubna

příjemná oddechovka

Marcela52
31. března

Detektivka z prostředí domova seniorů se četla velmi dobře. Autorka celkem věrohodně zachytila problémy současnosti i mezilidské vztahy. Rozuzlení bylo docela překvapující a zakončení logické. Méně náročné čtení, které bych doporučila jako dobrou "oddechovku", třeba na dovolenou.

Sirael440
14. března

Příjemně čtivě napsané, závěr strhující. Se zajímavým odkazem na historii ukončování života nacisty.

kudrdlinka
13. března

Nenáročná česká detektivka, asi spíš pro ženy. Čte se moc hezky, konec byl překvapující a dost rychlý. Bylo pár věcí, které mi přišly trochu přitažené za vlasy, ale celkově prima čtení.

kika 13
08. března

Krásně napínavé až do konce.