Vím, co jsi udělal

Detektivní příběh o tom, že ochota se někdy nevyplácí. Aleš žije sám a má všechno, co si kdy přál. Hezkou přítelkyni, práci v prosperující firmě a samostatnost. Jednoho dne se vrací domů a neznámá mladá sousedka ho požádá o přátelskou výpomoc. Aby jí vyhověl, příjme pozvání na kávu. Dívka mu však vezme osobní věci, odejde a v cizím bytě ho zamkne. Když se Alešovi konečně podaří utéct, zjistí, že se mezitím v jeho garsonce stala vražda a že je hlavním podezřelým. Bez domova, bez peněz, bez mobilu a bez dokladů se vydává hledat odpovědi na otázky: Komu vlastně patřil cizí byt? Kdo byla neznámá dívka? Kdo byl zavražděn, kým a proč? A jak to všechno souvisí s ním?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95850/vim-co-jsi-udelal-Atx-95850.jpg 3.981
Detektivky, krimi, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Vím, co jsi udělal

janina66

Tato velice čtivá detektivka autorky je jiná v tom, že hlavním hrdinou je tentokrát muž. Aleš se stane psancem, ne vlastní vinou. A začne rozplétat, proč se tak stalo. Jedná někdy zbrkle. Ne každému z přátel, či přítelkyni může věřit, jak se sám přesvědčí. Opět jsem vraha neuhodla. Knihu jsem si užila.

Kerberos

Jednání hlavního hrdiny bylo trochu iracionální a zbrklé.Celkově se mi to tentokrát zdálo překombinované.Autorka má určitě i lepší knihy.

Montago

Velmi čtivé.moje první kniha od této autorky a jedním slovem,bomba.

akdar72

Moje první a určitě ne poslední kniha od této české spisovatelky.

konicekbily
11.09.2019

Tentokrát to bylo z jiného soudku oproti předešlým autorčiným knihám, ale opět není hlavním hrdinou policista, ale mladík - vlastním rozhodnutím psanec, který má strach a neví, co dělat. Originální motiv, dobrá zápletka a konečné vysvělení v normě dá dohromady pohodové nenáročné počteníčko.

ilčidlo
23.07.2019

Tahle knížka mi moc ze začátku nesedla a to díky jednání hlavního hrdiny. Ostatní knihy od této autorky se mi líbily víc. Ale pak zase to byl svižný příběh a takový závěr jsem vůbec nečekala, překvapil mně.

Toňula
22.03.2019

Docela zdařilý dektektivní příběh, který neurazí, je čtivý a ačkoliv jsem ke konci vytušila důvod, proč se hlavní hrdina stal na čas psancem a co vedlo k několika tragickým událostem, pachatele jsem neodhadla.

Prateri
19.03.2019

Hlavní hrdina měl zřejmě úplně zkreslené představy o práci policie a podle toho také jednal.
Je to příběh nevinného na útěku. Je to taková klidná detektivka, obavy o podezřelého jsem neměla, ale na oddych dobré čtení, skoro se mi kniha líbila víc než detektivka od téže autorky - Hlídej si svou holčičku.

Kroky vraha
Kroky vraha