Vím, co jsi udělal

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivní příběh o tom, že ochota se někdy nevyplácí. Aleš žije sám a má všechno, co si kdy přál. Hezkou přítelkyni, práci v prosperující firmě a samostatnost. Jednoho dne se vrací domů a neznámá mladá sousedka ho požádá o přátelskou výpomoc. Aby jí vyhověl, příjme pozvání na kávu. Dívka mu však vezme osobní věci, odejde a v cizím bytě ho zamkne. Když se Alešovi konečně podaří utéct, zjistí, že se mezitím v jeho garsonce stala vražda a že je hlavním podezřelým. Bez domova, bez peněz, bez mobilu a bez dokladů se vydává hledat odpovědi na otázky: Komu vlastně patřil cizí byt? Kdo byla neznámá dívka? Kdo byl zavražděn, kým a proč? A jak to všechno souvisí s ním?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95850/vim-co-jsi-udelal-Atx-95850.jpg 3.981
Žánr
Detektivky, krimi, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha Vím, co jsi udělal

Přidat komentář
janina66
03. dubna

Tato velice čtivá detektivka autorky je jiná v tom, že hlavním hrdinou je tentokrát muž. Aleš se stane psancem, ne vlastní vinou. A začne rozplétat, proč se tak stalo. Jedná někdy zbrkle. Ne každému z přátel, či přítelkyni může věřit, jak se sám přesvědčí. Opět jsem vraha neuhodla. Knihu jsem si užila.

Kerberos
17. února

Jednání hlavního hrdiny bylo trochu iracionální a zbrklé.Celkově se mi to tentokrát zdálo překombinované.Autorka má určitě i lepší knihy.


Montago
07. února

Velmi čtivé.moje první kniha od této autorky a jedním slovem,bomba.

akdar72
16. ledna

Moje první a určitě ne poslední kniha od této české spisovatelky.

konicekbily
11.09.2019

Tentokrát to bylo z jiného soudku oproti předešlým autorčiným knihám, ale opět není hlavním hrdinou policista, ale mladík - vlastním rozhodnutím psanec, který má strach a neví, co dělat. Originální motiv, dobrá zápletka a konečné vysvělení v normě dá dohromady pohodové nenáročné počteníčko.

ilčidlo
23.07.2019

Tahle knížka mi moc ze začátku nesedla a to díky jednání hlavního hrdiny. Ostatní knihy od této autorky se mi líbily víc. Ale pak zase to byl svižný příběh a takový závěr jsem vůbec nečekala, překvapil mně.

Toňula
22.03.2019

Docela zdařilý dektektivní příběh, který neurazí, je čtivý a ačkoliv jsem ke konci vytušila důvod, proč se hlavní hrdina stal na čas psancem a co vedlo k několika tragickým událostem, pachatele jsem neodhadla.

Prateri
19.03.2019

Hlavní hrdina měl zřejmě úplně zkreslené představy o práci policie a podle toho také jednal.
Je to příběh nevinného na útěku. Je to taková klidná detektivka, obavy o podezřelého jsem neměla, ale na oddych dobré čtení, skoro se mi kniha líbila víc než detektivka od téže autorky - Hlídej si svou holčičku.

1

Doporučujeme

Kroky vraha
Kroky vraha
Osm
Osm