klarence

Nebezpečná zvědavostNebezpečná zvědavostAnn Granger

Kniha na začátku pomalejší rozjezd, ale pak to nabíralo rychlost. Dobře se četla a líbí se mi i popis prostředí. Za mne spokojenost a těším se na další díl.

Sovy mají oči dokořánSovy mají oči dokořánA. A. Fair (pseudonym)

Po dlouhé době klasická stará dobrá detektivka.. dobře se mi četla.. líbilo se mi i prostředí , kam byla zasazena.

Takový hněvTakový hněvCara Hunter

Musím přiznat, že s knihou jsem se docela prala. Začátek mi nalákal, pak se to docela vleklo a zase mi přišlo,že určité části jsou nedotažené. Pouze náznaky , co právě zjistili a pak jste najednou někde jinde.. konec mi pak přišel trochu zmatený.. jinak jako oddechovka na dovoleno asi dobré. Nemám moc ráda otevřené konce, ale asi si přečtu ještě další díl

Její konecJejí konecShari Lapena

Za mne krapet pomalý rozjezd a asi i moc osob na jednou, ale pak to nabralo spád..

Nevlastní sestraNevlastní sestraSandie Jones

Kniha se četla velmi dobře. Líbilo se mi to , že příběh byl zasazen ze dvou úhlů pohledu sester. Jen se nemohu ubránit tochu pocitu, že to bylo místy překombinované. Ale určitě si od autorky přečtu další knihu.

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku KostkaAristokratka a vlna zločinnosti na zámku KostkaEvžen Boček

na odreagování je to super, pár úžasných hlášek, které mne pobavily , jen mne mrzelo, že se tentokrát moc neprojevoval pan tatík

Temný oheňTemný oheňChristopher John Sansom

jsem moc ráda, že jsem si na dovolenou vzala tuto knížku, velmi dobře se četla, popis Londýna Vás vtáhne do příběhu tu správnou atmosféru.. těším se na další díl

Panenka pro královnuPanenka pro královnuChristine Trent

Na mne misty zdlouhavé. mnohdy nedotažené.Už moc tento žánr nečtu.ale postádala jsem tam asi i více romantiky..

Zmizel mnich od kartuziánůZmizel mnich od kartuziánůJean D´Aillon

Teda za mne nic extra..kdyz jsem mėla knihu poprvé v ruce.odložila jsem ji. Moc jmen.na mě chaos...pak jsem se odhodlala a dočetla..pak už to docela šlo, ale jsem ráda, že jsem ji koupila ve výprodeji..

Každému jeho hřivnuKaždému jeho hřivnuMartin Nesměrák

Tentokrat trošku kostrbaté. Četla se mi pomalu. Místy zdlouhavě a vadilo mi.že se místy vysvětluje určitá část 2x..a oblíbené..nemohl se zbavit pocitu.że něco přehlédl...trochu mam pocit,źe jsou všichni dokonali... ale jinak asi ok .kdyz si odmyslim historii :-). Asi si prečtu ještě další díl.

Aristokratka na koniAristokratka na koniEvžen Boček

Super oddechovka na dovolenou. Zase mne pobavila.

Někdo blízkýNěkdo blízkýCara Hunter

celkově vzato se kniha četla dobře.. co bych vytkla je , že ne vždy je dokončená určitá část.. musela jsem se párkrát vrátit, jestli jsem si neobrátila o stránku navíc.a nebo tam nebyl popis, kdo vlastně mluví a nebo jste najednou jinde , krapet to mate a vytrhuje to z děje ...ne vše je dotažené.. spousta nejasností , co bych zmínila konec.. nejsou tam drobky. kde se máte správně chytit a máte pocit , že jste ,,chytří" ,. Celkově vzato : na prvotinu docela dobré, jako odpočinkové čtení na dovolenou určitě , myslím, že od této autorky zkusím další knihu :-)

Po pravděPo pravděGilly Macmillan

za mne krapet zklamání, kniha se četla dobře, jen jsem asi čekala něco víc ..

Nezvyklý zájem o mrtvolyNezvyklý zájem o mrtvolyAnn Granger

tuto autorku mám ráda, a příběh zasazený do jiného období mi nalákal.
trošku mi přišel zkrácený konec, ale jinak pohodové čtení.. když odpustíme chybky

Poslední letPoslední letJulie Clark

na knihu jsem se těšila, raději jsem měla Claire.. konec mi trochu zklamal , přišel mi krapet zmatený nebo možná moc náhod na jednou.. jinak se ale dobře četla

Drak spíDrak spíMichaela Klevisová

v jednu chvíli jsem měla pocit, že jsem tuto knihu už četla, ale myslím, že mi to spíš připomínalo jeden z příběhů před tím. jinak se mi kniha dobře četla , možná pomalejší, ale mi to nakonec vyhovovalo a připomnělo mi to naši chatu a léto tam a i ty lidi, co ví o sobě ,,vše" .klidná, pohodová knížka , ráda si přečtu od autorky další.

V obleženíV obleženíMartin Nesměrák

krapet rozvláčnější místy, souhlasím s níže s hodnocení, že některé komentáře do té doby úplně nepatří, ale jinak se mi kniha líbila

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

celkově musím říct, že se to dobře četlo , ale nebylo tam dotažených pár věcí, jenda z nich nůž , nemusím mít v knize tolik erotických scén, ty jsem přeskakovala. konec byl možná překvapivý , i když jsem cosi tušila (ne všchno) jen mi úplně nezaskočil a na to jak kniha celou dobu probíhala jsem čekala asi víc... vím, že tento žánr autorka většinou nepíše a pro mne je to její první kniha ,tak úplně nemohu posoudit , ale řekla bych , že se jí to docela povedlo

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

kniha se mi velmi dobře četla , chvilku se mi zdálo, že se určtitá věc vysvětlovala dvakrát, konec mi přišel trochu zkrácený, ale celkově vzato kniha byla super a zhltla jsem ji

Na zemské stezceNa zemské stezceMartin Nesměrák

ze začátku jsem se nedokázala začíst, ale postupně jsem se do toho dostala, místy se mi to zdálo zdlouhavé , ale celkově se mi kniha líbila a bylo to příjemné čtení , určitě se k autorovi vrátím

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiRobert Bryndza

Kniha se opět velmi dobře četla, ale musím přiznat, že v jednu chvíli jsem začala mít podezření , ale přeci jen mi konec překvapil.

Jeden z násJeden z násShari Lapena

příjemná detektivka plná zvratů, která se velmi dobře čte

31.12.2020

Takhle jsem si to teda nepředstavovalaTakhle jsem si to teda nepředstavovalaHalina Pawlowská

příjemná oddechovka k pobavení , bavila mne

31.12.2020

Zatímco jsi spalaZatímco jsi spalaKathryn Croft

Kniha se mi velmi dobře četla, udržela v pozornosti , určitě si od autorky přečtu další

23.10.2020

Dokonalá manželkaDokonalá manželkaJ. Delaney (pseudonym)

tak přiznám se, že mne kniha krapet zaskočila a to nejenom ve stylu psaní, ale musím říct, že se mi kniha nakonec četla dobře.. konec mi trochu zklamal,ale kniha jinak se mi celkově líbila

09.09.2020

PodrazPodrazSandra Brown

tentokrát mne příběh zas tak moc nenadchl, čekala jsem asi krapet něco jiného dle anotace, ale na dovolenou jako oddechovka to docela šlo. Četla se docela dobře

22.08.2020

Zachráníš mě ránoZachráníš mě ránoJoy Fielding

za mne tentokrát docela zklamání, mám tuto autorku ráda, ale tentokrát jsem se s knihou docela prala

Smrtící duchovéSmrtící duchovéStacia Kane

na chvilku jsem si odskočila do jiného žánru a musím říct, že se to četlo docela dobře, začátek mi přišel krapet zmatený a na hlavní hrdinku jsem si musela chvilku zvyknout i na ty její ,,nervíky" celkově to šlo,když si odmyslím ten fet. Knihu jsem si koupila na výstavě knih v akci za 20 Kč a mám všechny tři díly a postupně je zřejmě i přečtu, ale asi bych za to nedala plnou cenu :-)

Policejní stanice BrooklynPolicejní stanice BrooklynLawrence H. Levy

na mne trochu neuvěřitelný příběh. Jinak hlavní hrindka se mi líbila a pokud vyjde další díl, určitě si ho přečtu

06.08.2020

FámaFámaLesley Kara

Krapet jsem od knihy čekala více, místy zdlouhavé , ale jinak celkově oddechové čtení

06.08.2020