Bretaňské světlo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šestý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa Uprostřed impozantních skal proslulého pobřežního masivu z růžového granitu stojí komisař Dupin před obtížným úkolem: má absolvovat letní dovolenou u moře, dva týdny sladkého nicnedělání, aby si pořádně odpočinul. Děsivá vyhlídka! Naštěstí pro něj, chtělo by se říct, zmizí přímo před jeho očima turistka. A brzy nato otřese malebným přímořským městečkem Trégastel zločin děsivých rozměrů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395595/bretanske-svetlo-Cuq-395595.jpg 4.726
Série:

Případy komisaře Dupina (6.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Kalibr
Orig. název:

Bretonisches Leuchten (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Bretaňské světlo

Přidat komentář
Vojslava
28. června

Kolik problémů může zahrnovat obyčejná dovolená, zvlášť když skvostný hlavní hrdina odpočívat neumí? Začínám už skoro věřit, že komisař Dupin kriminální případy úplně přitahuje... Nicméně pěkně zapletený případ zvýšil můj zájem o Bretaň, jediné, co chybělo, byl nějaký skvostný recept, na který bych další týden měla chuť... :-)

Modrina
07. června

Opět skvělé. Doufám, Jeane-Lucu, že pana komisaře a celou jeho suitu nepošlete na odpočinek. :) Opravdu další díly potřebuji! :)

Tída
25. května

Je skvělé, že autor dokáže udržet laťku předchozích dílů. Opět skvělé!

zazvorka
23. dubna

Luxusní počtení - jako vždy. Atmosféra, příroda, jídlo, pití, humor, pohoda - prostě vše. Doporučuji.

bagel
23. dubna

Jako obvykle moc povedené - příběh i jeho zasazení do prostředí Bretaně.

intelektuálka
30. března

Další z případů komisaře Dupina a kouzelné bretaňské pobřeží ...

Komisař Dupin by měl odpočívat na dovolené - ale to by se nesměl v okolí vyskytnout zločin ...

Autorovo vyprávění je klidné, pozvolné , popisné - a vy přímo toužíte shlédnout to krásné pobřeží Granit rose ... a při putování komisař poskládá mozaiku příběhu a vypátrá vraha plánovaného zločinu ... nejen jednoho ...

Osobitý styl psaní tohoto autora je stále na stejné úrovni - doporučím.

Yunnan
17. března

Jedním slovem "nádhera"! Po přečtení předchozích pěti knih s komisařem Dupinem, jsem si smutný říkal, kdy asi vyjde další díl a co budu dělat bez "mon commissaire a jeho Bretaně"? A najednou nový, další díl je tu a já se opět s chutí a radostí ponořil do jeho stránek. Příběh a popis opět bezkonkurenční a dokonalý, však si to přečtěte :o). Děkuji ti Jean-Lucu za Georgese Dupina, Claire, Nolwennovou, Riwala i Kadega!

Leanne
11. března

Šestý případ komisaře Dupina a opět nezklamal. Popisy přírody, jídel, atmosféra, hned bych vyrazila do Bretaně. Líbí se mi, že se můžu na ta místa podívat prostřednictvím fotografií na internetu, to prostředí je opravdu magické. Samotný kriminální případ byl také povedený.