Za bílého dne

Zan Morelandovou trápí noční můry. Už téměř před dvěma roky jí unesli syna. A teď se začínají objevovat „důkazy“, které ji ze zločinu usvědčují. Pod tlakem médií, policie, exmanžela i útoků obchodního konkurenta se žena rozhodne vypátrat, kdo za krutým podvodem stojí. Každým svým krokem, který ji přibližuje k pravdě, se však dostává na tenký led. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/135859/za-bileho-dne-135859.jpg 4.374

Alvira a Willy (8.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

I´ll Walk Alone (2011)

Kniha Za bílého dne

alenkacermi

Celou knihu jsem byla jako na trní a četla ji jedním dechem. Autorka nabízela pravděpodobného pachatele prakticky hned od začátku, tak nějak jsem si říkala, že by to bylo moc snadné. Byl to on nebo ne? No, neuhodla jsem. Určitě si od této spisovatelky přečtu něco dalšího.

laura

... tuhle knihu jsem dlouho odkládala, nemám prostě ráda knihy o unesených dětech :/ A že tam vystupovala Alvirah mě z nějakého důvodu také odrazovalo... Nakonec jsem zjistila, že je to jedna z nejlepších knih této autorky, adrenalinová jízda, kde nic není takové, jak se zdá... Nejdřív jsem neměla jasno, kdo za vším je, ale pak jsem už tušila - ačkoli jsem se tomu bránila. Proč, nemůžu prozradit, ale prostě jsem si říkala: Takhle to být nemůže, to by přece ... Ale bylo. Opravdu skvělá jízda, doporučuji...

anája
22.10.2018

Přečtená jedním dechem za jeden den.Tato spisovatelka málokdy zklame.Super thriller.

jarkaska
18.05.2018

Moc pěkná kniha, dobře se četla. Doporučuji přečíst.

terka95
01.01.2018

Moje třetí kniha od autorky a zatím nejlepší. Jelikož knihy "Nikdy není pozdě" a "Vánoční plavba" byly knihy velice předvídatelné a autorka nám naservírovala pachatele ihned, nečekala jsem, že by se tato kniha měla lišit, ale nakonec tato kniha byla napínavá a díky tomuto příběhu nyní uvažuji i o přečtení jiných knih autorky. Co mi vadí je, že zatím ve všech třech knihách byly až moc velké náhody a tím děje ubírají na autenticitě.

Jane100
22.07.2017

Super super super! Napínavé od začátku až do konce. Mary Higgins Clarková se stala mojí oblíbenou autorkou. Děj má spád, žádná zbytečná omáčka kolem, prostě každá stránka vás nutí číst dál a dál a každá stránka se věnuje ději a ne nejakým sentimentálním kravinám okolo.

TaLu
05.06.2017

Autorku mám moc ráda, v jejích knihách se děj plynule odvíjí, zápletka jako vždy zajímavá, překvapení na konci nechybí, i když to čtenář většinou uhodne. Postava Alvirah je fajn, ani se tentokráte moc nepletla do vyšetřování, spíše projevovala lidskost a soucit s hlavní hrdinkou.
Příjemný čas trávený nad knihou v nedělním odpoledni.
Doporučuji.

EvikU.
07.04.2017

Děj má spád a výborně se čte. Určitě vás vtáhne do děje až do konce.